Skocz do zawartości
freeman67

Cyfrowy Polsat, Cyfra + czy N - na gwiazdke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcę kupić ojcu na gwiazdkę jedną z wyżej wymienionych telewizji ale nie wiem co lepsze co bardziej się opłaca. wiem że teraz pełno promocji itp. może mamy jakiegoś znawce tematu na forum, może ktoś pracuje w sklepie z rtv i zna ofertę tych telewizji. co wybrać co będzie lepsze ale też nie za drogie w utrzymywaniu miesięcznie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n'ki i polsatu nie podzielisz na kilka tv, cyfrę kiedyś się dało teraz ...nie wiem

wiec pierwsze pytanie czy na jeden tv ma byc czy kilka(działanie niezależne oczywiście)

wybór trudny, bo sam musisz wiedzieć co ojciec naczęściej ogląda.

ja mam polsat, jak na razie w zupełności wystrcza.w przyszłości zmiana na cyfrę ze względu na podział sygnału.

Edytowane przez martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej jeden tv, zależy o info co teraz jest w atrakcyjniejszej ofercie. co teraz sie bardziej opyla wziąć jakie warunki itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bym N'ke polecił patrząc po pakietach i promo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat to badziewie sam użytkuję jakiś czas ale już bym tego nie kupił.Spróbuj coś załatwić przez te ich telefoniczne biuro obsługi klijenta-totalna porażka czasami trzeba czekać nawet i 30 minuta aż ktoś raczy z tobą pogadać a i tak osoba ta będzie zapewne niekompetentna.Ja walczę właśnie z Polsatem (chodzi o reklamację)i już mam ich serdecznie dość.Szczerze odradzam Polsat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem Nke ale tylko dlatego ze jest więcej programów HD i maja dobrą promocję. Ma plazmę lub LCD ? U mnie to zdecydowało no i dekoder za +- 120 z dyskiem 250 Gb :) Na Nce nie ma kanału polsat i 4'ka ale mi tam za nimi nie tęskno :)

 

Z Polsatu zrezygnowałem a wcześniej z cyfry no ale to wszystko zalezy od promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę cyfry+, mają teraz promocję i umowy najkrótsze na 13 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpukać nie mam takich problemów, zawsze załatwiam z nimi to co chcę.zmieniam bo nie da się podzilić na więcej tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wziąłem Nke ale tylko dlatego ze jest więcej programów HD i maja dobrą promocję. Ma plazmę lub LCD ? U mnie to zdecydowało no i dekoder za +- 120 z dyskiem 250 Gb

Ten dekoder z dyskiem to w zasadzie tylko bajer bo powtórek jest mnustwo (ale tak jest u wszystkich). Ja N mam ponad 2 lata i jestem zadowolony przez ten czas dołorzyli sporo kanałów (zwłaszcza dla dzieci) no i dają najwięcej HD. Nie mam też problemów z informacją:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ojciec ma lcd lub plazmę to brać n'ke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez cyfre. umowa na 13 miesiecy, 10 miesiecy za 50 % na abonament, canal + za darmo przez 12 miesiecy, i wynajem dekodera hd z dyskiem za darmo do umowy. wez najwyzszy pakiet po 9 miesiacach zmienisz na nizszy a przez 10 miesiecy i tak bedziesz placic polowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz na gg 7939334 do Maurycego powołaj się na mnie pracuje w N telewizji i siedzi w temacie.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli weżmiesz Nke co plecam to zamawiaj telefonicznie a nie w jakimś punkcie bo tylko telefonicznie masz umowe na 12 miesięcy i teraz jest fajna promocja jakiś czas wsio za połowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz kolego - ile chcesz miesięcznie wydawać na oglądanie TV - czy zależy Ci na kanałach w HD czy SD wystarczy (jaki tv będzie na tym chodzić plasma czy LCD)- co lubi tatuś bardziej oglądać np. sport czy raczej seriale? I czy chcesz dekoder z nagrywaniem czy bez... Po takich informacjach coś skleimy dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Ci przewertować odpowiednie tematy na forum HDTV.

 

Siedzę tam już trochę czasu i mogę Ci zagwarantować że rozwiane zostaną wszystkie twoje wątpliwości i znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz kolego - ile chcesz miesięcznie wydawać na oglądanie TV - czy zależy Ci na kanałach w HD czy SD wystarczy (jaki tv będzie na tym chodzić plasma czy LCD)- co lubi tatuś bardziej oglądać np. sport czy raczej seriale? I czy chcesz dekoder z nagrywaniem czy bez... Po takich informacjach coś skleimy dla Ciebie :)

 

Co do wydatków to jakoś nieduż bo moj tatuś raczej żadko w domu max do 50 co do telewizora jeszcze zwykły ale na dniach ma być kupiony lcd lub plazma ( napiszcie który lepszy plazma czy lcd) ojciec głównie sporty samochodowe i motocyklowe ale pewnie raczej jakies discovery. co do nagrywania zależy jaka różnica w cenie. ale to nie priorytet. HD też nie priorytet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Nce Discovery masz w HD i tak samo EUROSPORT w HD i 3 pakiety w Nce to koszt 48 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polsat i N'ke i powiem że polsat to tak jak polonez przy passacie b4 :)

 

Disovery czy euro sport w HD bajka :) Jak pooglądasz HD to stwierdzisz że to jednak priorytet... Mecze to po prostu genialnie się ogląda a nieraz siedze i oglądam discovery tylko dlatego że jest w HD a nie dlatego że program mnie interesuje :)

 

Nie wiem jaką oferte ma cyfra ale nad polsatem naprawde możesz sie nie zastanawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do wydatków to jakoś nieduż bo moj tatuś raczej żadko w domu max do 50 co do telewizora jeszcze zwykły ale na dniach ma być kupiony lcd lub plazma ( napiszcie który lepszy plazma czy lcd) ojciec głównie sporty samochodowe i motocyklowe ale pewnie raczej jakies discovery. co do nagrywania zależy jaka różnica w cenie. ale to nie priorytet. HD też nie priorytet.

 

Bierz - N. za 50zł możesz już złożyć pakiet który Cię zadowoli :) A wybór tv to już temat rzeka - i polecam hdtv.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności