Skocz do zawartości
lukas63

Narciarstwo & Snowboard - co?gdzie?kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

To bedzie ciezko cos znależc popatrz terz moze w interspodrcie sa jakies przeceny i moze trafisz na jakies spodnie w przecenie za 200zl to raczej membrana 3.000 ale z tym moze tez byc problem. Wiesz ja tez jezdze ok 7 do 14 dni na nartach ale takie spodnie kupuje juz na kilka lat.. a nie na jeden wyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz lepiej dołozyc ? Ile muszę mniejwiecej dac na spodnie z membraną 5000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaka marka ale cos kolo 350-450zl

 

I nalezy pamietac oo praniu w plynach do membran jak NICWAX i Impregnowac po praniu inaczej straci swoje wlasciwości..

 

Jesli chodzi o ubrania to w kwesti cena do jakosci polecilbym Ci killteca ja mam dziewczyna siorka i ojciec wszycy kurtki killteca: http://killtec.pl/index.php?producent=Killtec&sezon=zima&co=praca&id_tekstu=31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Bergsona od 4 lat i niestety stracił na swoich magicznych właściwościach. SupraTex 5000 już nie chroni przed deszczem, zrobił się mało izolujący od zimna. Do tego kurtka stała się workowata - fason gdzieś się zapodział.

Kolejna kurtka to będzie North Face z wyprzedaży w Intersporcie.

 

Co do spodni - mam czarne Brugi i są w porządku, zacnie grzeją kończyny dolne i nie przepuszczają wiatru.

 

W kwestii kurtek, spodni i innych takich wrzucam linka do dobrej strony:

http://ngt.pl/3_Kurtki.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po tygodniowym pobycie w Alpejskim Ischgl:D:D :super: REWELACJA!! Polecam każdemu furiatowi sportów zimowych, narciarstwo snowboard i co tam jeszcze jest;) Trasy naprawdę wymagające duuuuuużej i baaardzo dobrej kondycji!! Ale warto wybrać się i poszaleć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie wrocilem po tygodniu w alpach francuskich. okolice grenoble miejscowosc chamrouse. jest tam trasa olimpijska

fajnie ale snieg sie w zasadzie konczy robi sie cieplo i snieg sie topi klei i wogole...fajnie. polecam. firma snowtrex bardzo tanio wyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
snieg sie w zasadzie konczy robi sie cieplo i snieg sie topi klei i wogole...
Dokładnie nie ma to jak jeździć w warunkach typowo zimowych :D Fajnie jak świeci słoneczko, ale jak na tą porę roku, to nie za bardzo do szaleństw;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrze sobie na warunki na holidayinfo a tu sie okazuje ze u pepikow nadal mozna pojezdzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Byłem wczoraj w Jańskich - do 11 można pojeździć, potem straszne muldy :D:D:D

Zdjęcie zapodam później. Słońce dawało niemiłosiernie :D zero chmurek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

04.jpg

 

06.jpg

 

07.jpg

 

08.jpg

 

12.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg

 

15.jpg

 

21.jpg

 

22.jpg

 

16.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze ktos tu na desce cisnie....i widze ze to jasnkie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jańskie ;) - ja na nartach - kolega na desce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byłem w Val Thorens we Francji i mimo, że zwiedziłem parę ośrodków w Europie to Val Thorens jest wyjątkowe. Bądź co bądź największy kompleks tego typu na świecie - 600km tras robi wrażenie. Na stokach ceny trochę wysokie bo za piwo 0,5 liczą 6.5E, ale da się wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

francja to taki standard 6E za piwko:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności