Skocz do zawartości
Gość piotr1111

Jakie felgi do złotego B5???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotr1111

Witam.Ostatnio kupilem passata B5 w kolorze złotym.Jednakże autko stoi na stalówkach , a że passka nie kupuje sie na chwilę , to musze zadbać o jego wyglad przez najblizszych parę lat.Jakie alusie polecacie(marka,model,i kolor):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj najpierw rozmiar jaki chcesz. ;) a co do koloru to proponuje czarny za złotym rantem, albo złote po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr1111

rozmiar to standart czyli zgrabne małe 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zostań przy czarnych stalówkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy na felgi w rozmiarze 15"...lepsze będą ładne kolpaki niż jakiekolwiek felgi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj parę zdjęć złotego Passata na 15 calowej feldze Dezent N (lepszy każdy 15" alus niż stalowa felga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotz Hanzo 17 i bedzie wyglądał miodziasnie, ja takie obuwie kupuje na wiosne :D Zdjęcie wygooglane, moj czarny bedzie podobnie wygladal ;)

 

 

http://www.206club.net/show_pic.php?p=Zl8wMDAxMDgyLmpwZw==

Edytowane przez sledziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sadze ze zamiast 15" firmy "sratatata" to lepiej poszukac oryginalnych 16" Takie jak maja byc do tego samochodu :)

 

Pozdrawiam Piotr :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczciwe 15 orginalne takie jak miałem na zimę Wellington lub Michigan wyglądają ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak seryjne wyglądają ok, ale czy warto wydawać ponad 1200zł na same felgi i do tego założyć 195/65/15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze by były 17 " , coś w tym stylu product.jpg

 

 

491712087

 

 

Ale każdy ma inny gust , decyzja należy do ciebie.

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 zdjęcie tu masz 15 zimowe akurat "mille miglia" 205/60/15

2 zdjęcie 16 letnie załóż sobie 16 to lepiej wygląda moje to "road america" 205/55/16

6.jpg

zdj?cia cyfrĂłwka 095.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr1111

a jak bym dał wieksze np.16 czy 17 to jak uklasuje sie cena opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16" 190-500zł

 

17" 300-800zł

 

wszystko zależy jakiej firmy i z jakim bieżnikiem opone będziesz chciał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 17" może spokojnie dać 270-280 np. Nexen N3000 nówki, więc przemyśl to Piotr dokładnie, a wtedy coś dobierzemy pod względem wizualnym do tego złotka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nexen N3000

tłumacze:

kawałek byle jakiej gumy (o właściwościach jezdnych zapomnij) naciągnięty na feldze, aby policja się nie czapiała, że jeździsz bez opon... :D;)

 

jeśli mam być szczery, to ceny opon w 17", które mógłbym zalożyć w pasku i być spokojnym, ze podczas deszczu nie wykarczuje nowej drogi przez las czy przez pole zaczynają się od 500zł...

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już bez przesady....załóż pojeździj to pogadamy, a nie przytaczasz suche fakty, czego nie lubie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boommax no własnie na nich jeździłem (do pierwszego deszczu) dlatego mam takie zdanie o nich, przy predkości 50km/h na zakręcie pojechałem przed siebie wprost na pole, na szczeście nikomu nic się nie stało... powód według policji: zły bieżnik opony (mimo że opony były z tego samego roku, wszystkie identyczne etc, to na każdej szerokość wycięć była inna)... Wiec akurat do Nexenów mnie nikt nie przekona =mam allegrie na to słowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na nich jeźdze 7 miesięcy i nie narzekam(bieżnik troche szybko się ściera), po za tym, że przy ostrym deszczu trzeba uważać z prędkością, zresztą jak przy każdym laczku szer. x>=225mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na zakręcie pojechałem przed siebie wprost na pole, na szczeście nikomu nic się nie stało... powód według policji: zły bieżnik opony
No właśnie lepiej za inwestować w porządną oponę , niż doprowadzić do tragedii . Nie zbawi mnie te 800 zeta , a przy najmniej będę zdrowszy . Ja sam dałem za oponę 260 zeta ale na felgę 16" Goodyeara i to jest dopiero opona . A po za tym opona musi mieć odpowiednie indeks nośności i prędkości , czyli optymalne dla passata gdzieś 91 H w innym przypadku to już ryzyko czy ci nie szczeli gdzieś po trasie przy 130km/h . A oto jedna z opon które by podeszły na 17"

 

 

excellencepneudet.jpghttp://opony-okazja.pl/product_info.php/cPath/4_17/products_id/1392

 

Zaznaczam że niby nie jest to temat o oponach , ale skoro to już zaczęliście ciągnąć.

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności