Skocz do zawartości
kondzio2001

awaria elektrycznych szyb po obu stronach z przodu

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet w tym temacie ktoś pisał, że moduł komfortu jest pod nogami kierowcy... I Passaty z 98 roku miały moduł komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odświeżę post bo mi dzisiaj się to przydarzyło co kolegom ale jakiegoś większego wyjaśnienia nie znalazłem zaczęło się jakiś tydzień temu przestała działać szyba od pasażera przednia,znaczy nie tak obrazu był problem ze nie mogłem zamknąć po otwarciu jej.potem następna szyba z tyłu za kierowcą a dzisiaj po drugiej stronie, podczas zamykania i otwierania słychać tylko pykanie przy silniczkach.Nawet jeden kupiłem by podmienić bo myślałem że silniczek dał d........y ale to samo tylko pykanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz kable w gumie miedzy drzwiami ,miałem ten sam problem tylko pykanie zero reakcji.Okazało sie że kable były połamane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem podczas przyciskana ruszałem kablem nic żadnej reakcji moduł suchy na 100% bo wyciągnąłem go z pod dywanika pod kierownice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam podobny problem gdyz passata mam juz rozkreconego praktycznie calego, lutowalem kable wedlug schematu modulu komfortu (rozlecialy sie przy module) i problem zaczyna sie gdy: patrzac miernikiem mam przejscie z kazdych drzwi do kazdych czyli kable OK ale pasazer el szyba i centl nie dziala..., tylnia czesc tez szyby i centralny nie dziala, a przejscie jest od drzwi kierowcy i pozostalych .. Odgadlem ze jak wylacze wtyczke z modulu drzwi np lewych tylnich to prawe tylnie zaczynaja wtedy dzialac i na odwrot jak wylacze prawe tylnie to lewa tylnia szyba bez problemowa dziala, razem nie chca wspolpracowac wtedy chodza tak jakby na raty i trzeba sie nameczyc zeby przynajmniej 1cm uchylic.. ale centralny nie dziala. odczytalem bledy z vaga od modulu i oto one: 01334,01333,01332,01134,00928, bezpieczniki wszystkie sprawne.. prosze o pomoc bo musze sie dostac do pracy a auto juz troche czasu stoi.

 

 

 

Dodam ze jeszcze jedna szyba stylu dziala z gora 15 min na zaplonie i potem jakby traci prad i nie chce sie otwierac a przeciez wyciagne wtyczke od modulu drzwi i wloze i dziala od nowa te 20min

Edytowane przez marcinmaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności