Skocz do zawartości
Gość bodekbu

kod 18027

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bodekbu

Mam problem ze znalezieniem błędu o kodzie 18027 .Może już ktoś go przerabiał ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18027/P1619/005657 - Glow Plug Relay (J52): Open or Short to Ground

Possible Symptoms

 

* Glow Plug Relay (J52) faulty

 

Possible Solutions

 

* Check Glow Plug Relay (J52)

o Perform Output Test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak kolego znalazles juz co oznacza kod tego bledu? bo jesli nie to sprobujr poszukac u mnie w serwisie w ksiazkach, bo passat ma bledy podobne jak Superb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodekbu

Na forum znalazłem :18027 (P 1619) - świeca żarowa/ przekaźnik lub obwód podgrzewania otwarty/zwarty do masy

Jednak okazało się,że uszkodzony był czujnik temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to spoko juz masz problem rozwiazany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wczoraj po vagowaniu okazało sie ze mam blad 18027

 

18027 (P 1619) - świeca żarowa/ przekaźnik lub obwód podgrzewania otwarty/zwarty do masy

 

jako ze osobiście mam 2 lewe ręce, ktoś mi przy tym pomoże, aczkolwiek jest to fachowiec od francuskiej motoryzacji, może jakaś wskazówka jak sie do temat zabrać i co sprawdzić

 

 

sprawdzałem inne tematy z tym forum i takiej konkretnej drogi do naprawy nie znalazłem, bo w większości przypadków ten błąd był towarzyszącym innego a nie głównym

 

z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, odsmażę kotleta, bo VW mam od niedawna i jeszcze baaardzo zielony jestem.

Czy któryś z doświadczonych forumowiczów, byłby tak uprzejmy i podpowiedział gdzie szukać owego przekaźnika w VW B5 FL 2003 1,9 AWX? To auto mojego ojca i niedawno taki błąd mu zdjagnozowałem. Jednak obydwaj nie mamy pojęcia gdzie szukać przekaźnika, który chciałbym wymienić.

I przy okazji, czy mógłbym poporsić o numer części (z ETKI) tego przekaźnika!?

Z góry dziękuję za cieprliwość i czas na odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Koledzy, odsmażę kotleta, bo VW mam od niedawna i jeszcze baaardzo zielony jestem.

Czy któryś z doświadczonych forumowiczów, byłby tak uprzejmy i podpowiedział gdzie szukać owego przekaźnika w VW B5 FL 2003 1,9 AWX? To auto mojego ojca i niedawno taki błąd mu zdjagnozowałem. Jednak obydwaj nie mamy pojęcia gdzie szukać przekaźnika, który chciałbym wymienić.

I przy okazji, czy mógłbym poporsić o numer części (z ETKI) tego przekaźnika!?

Z góry dziękuję za cieprliwość i czas na odpowiedź!

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1523&highlight=rozmieszczenie

IV-- Przekaźnik pompy paliwa lub przekaźnik świec żarowych

nr 357911253

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności