Skocz do zawartości
jarek978

problem z rozruchem zimnego auta

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj rano ten sam problem pojawił się też u mnie. Tzn rozrusznik się zatrzymuje i w dodatku centralny zamek zwariował. Porażka;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jeszcze w starym roku. a czy jest mozliwosc zeby tulejki sie ''kleiły''? jak wymontowalem rozrusznik to chodzi jak zloto. elektryk sprawdzal go na stole i niby ok. szczorki tez ok. tulejki takze ale nasuwa sie pytanie czemu wiec tak sie blokuje przy pierwszym odpaleniu. czy wiec jest mozliwosc zeby te tulejki sie kleily? wspomne ze jak juz sie odpali to przy nastepnej prubie chodzi jak powinien. nie stuka nie puka , chodzi prawidlowo. aha. i napiszcie jakie parametry ma miec aku bo planuje wymiane a ten ktory mam teraz jest znacznie za ''duzy'' do niego. passat b3 1.8 107km. wszystkiego dobrego w nowym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co prawda mam Seata Toledo ale ten sam sinik 1.8 benzyna + gaz mam to samo juz drugi sezon tez mi blokuje rozrusznik troszke grzebie przy samochodach pzepatrzylem juz wszystko i ostatnio znalazlem ze mam luzy w zapłonie w tym tygodniu zdjanozuje to i zobaczymy dam wam znac wspomne tylko ze masa rozrusznik akumulator wszystko jest ok zostaje tylko zapłon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystko przepatrzyłem nic nie pomogło nie mam juz pojecia co sie dzieje może ktoś z was juz rozwiązał problem proszę o pomoc dzieje mi sie to tylko jak jest poniżej zera pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w Nowym Roku. Mam podobny problem z rozruchem, czyli ciężko kręci, nie tak "radośnie" jak w nowych autach. Jeżdże tak już ze trzy lata i się przyzwyczaiłem. Myślę, że jak auto ma już trochę kilometrów nabite to i gorzej odpala. Nie jestem mechanikiem, ale wyobrażam sobie, że pojawiają się gdzieś jakieś luzy, które powodują, że silnik ciężej odpala i pewnie ubywa trochę koników. Nie wiem jaki macie przebiegi ale ja szacuje o siebie przebieg na jakieś 400tys.km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumie ze zimno i kolejne sezonowe posty ale jest już kilka tematów w przeciągu dwóch dni....

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności