Skocz do zawartości
damian665

nawiew przestał działać

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Dzisiaj przestał działć mi nawiem i wcale z niego nic nie leci i nie reaguje na pokretło zmieniajace biegi.

 

Co mozę być nie tak??

Jest jakiś bezpiecznik od tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bezpiecznik szósty z lewej ...30A.

 

Jak to nie bezpiecznik to trzeba zobaczyc czy jest napiecie na silniku dmuchawy no i wtedy bedzie wiadomo czy silnik czy kable.

 

herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten silnik dmuchawy sie znajduje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad prawą stopą pasażera siedzącego z przodu. Za tą półką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno wyjście. Trzeba rozłożyć pokrętła od dmuchawy, tam są takie blaszki i je podgiąć. Ja tak miałem w moim pasku i pomogłoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chyba pomogło odgiecie blaszek bo to zrobiłem i zaczął działąć

ale zauważyłem że czasem jak włączam z 0 na 1 lub 2 bieg to sie nie chce właczyć dopiero jak przekręce na 3 lub 4 to sie załączy i jak wróce na 2 lub 1 to już chodzi

i jak właczam z 0 na 1 lub 2 i sie nie włączy to tak cicho chrobocze

oraz czasem tak dziwnie świszcze

co mozę to powodować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów przestał działać nawiem

 

może mi ktoś napisać jak wyjmuje się ten panel z tym nawiewem żeby dostać sie z tyłu do kostki i kabelków?? bo jakoś nie moge sobie z tym poradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio , włączniki wymontuj, osłonę włączników -wciskana zdejmij, wokół pokręteł cztery śruby odkręć i dwie na dole o ile się nie mylę, potem zdejmij linki odkręcając ich mocowania do panelu nawiewu, potem już sobie jakoś poradzisz ale w sumie to nie musizsz demontować panelu----- jak wymontujesz radio i włączniki ( odkręcasz jeszcze całą osłonę co idzie od kratek nawiewu ,kratki musisz zdemontować bo pod nimi masz dwie śruby które mocują osłonę i tu może być problem .kratki lubią sie łamać ,kruchy plastik. lepiej weź wd psiknij pod pokrętło od wentylatora (które wystarczy tylko ściągnąć kombinerkami przez miękką szmatkę, pokreć kilka razy aby blaszki sie nasmarowały i sprawdź efekt . Możesz też mieć uszkodzony rezystor od wentylatora wtedy nie wszystkie biegi chodzą u mnie nie było pierwszego. Po wymianie wszystko działa rezystor jest za schowkiem , na jego temat na pewno coś znajdziesz na forum. Nowy jest chyba niedrogo na focie ( ja kupiłem nowy na allegro za 80 zł są dwie wersje do aut z klimą lub bez klimy)o używkach zapomnij , mogą być gorsze niż ten co masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko . nawalił mi silnik dmuchawy w moim pasku (wersja bez klimy) o nr 8d1819021 . Na aukcji znalazłem z wyglądu identyczny lecz o nr 8d2819021b , z wyglądu jest identyczny z tego co widze na zdjęciach , Pytanie moje jest takie czy bedzie pasował i czym to oznaczenie sie rózni ?? Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko . nawalił mi silnik dmuchawy w moim pasku (wersja bez klimy) o nr 8d1819021 . Na aukcji znalazłem z wyglądu identyczny lecz o nr 8d2819021b , z wyglądu jest identyczny z tego co widze na zdjęciach , Pytanie moje jest takie czy bedzie pasował i czym to oznaczenie sie rózni ?? Z góry dziekuje za odpowiedz

zapytaj w odpowiednim dziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności