Skocz do zawartości
smile66

Jak podłączyć zestaw głośnomówiący nokia 6310i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zwracam sie z uprzejmą prośbą, o pomoc w podłączeniu zestawu głośno mówiacego nokii 6310i. Mam wszystkie części tylko nie wiem jak podłączyć te kolorowe kable i do czego zeby to jakos razem działało. Jesli ktoś juz dokonał takiego zabiegu to prosiłbym o wskazówki .Dzieki.

11111.JPG

Edytowane przez smile66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To standardowe połaczenie zestawu Nokii. Przewaznie są cztery przewody: 1. stały 12V+, 2. 12V-, 3. stacyjka 12V+, 4. zestyk podający masę do radia w celu jego wyciszenia/przełaczenia w czasie rozmowy.

Podaj opis z tego modułu może coś znajdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest NOKIA HFU-2 HG35012880 , prosze mi jeszcze powiedziec czy wymaga to podlaczenie dodatkowych bezpieczników. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest NOKIA HFU-2 HG35012880 , prosze mi jeszcze powiedziec czy wymaga to podlaczenie dodatkowych bezpieczników. pozdrawiam

 

do plusa wstaw bezpiecznik ja tak zrobiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. VCC +12V czerwony,

2. GND czarny,

3. stacyjka 12V+ niebieski

4. RadioMute zolty

 

bezpiecznik na VCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam może ktoś wie czy zestaw nokia HFU-2 będzi działał przez blutoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy ten dokladnie, ale miałem kiedyś dwa zestawy. Drugi był nowszy i działał na "ząbku". Warunek taki, że w uchwycie nie może byc aparatu (wówczas to on ma priorytet przed połączeniem bezprzewodowym). Wystarczy w komórce włączyć wyszukiwanie i powinien zgłosic się zestaw, wtedy 4 zera jako kod (standardowy) i powinno banglać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja w temacie. Włozyłem nokie 6310i do w zestaw w pasku i nie działa, nawet nie ładuje telefonu. Może ktoś pomóc. Co sprawdzić w aucie? Jakis bezpiecznik, czy jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności