Skocz do zawartości
Gość Tomek051

Passat B6 3C po prostu zgasł

Rekomendowane odpowiedzi

na 100 % poleciala ci pompowtrysk auto na lawete i do servisu VW niech wymieniaja bezplatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przyszedlem z gae\razu i faktycznie okazuje sie ze nie spychac pompy paliwa kiedy zapalaja sie kontrolki na liczniku co przed tem dosyc dobrze bylo w garazu slychac, bo na zewnatrz to raczej trudno uslyszec. mam zamiar jutro podlaczyc komputer i teraz pytanie czy jezeli jej nie slychac to znaczy ze to pompa i tylko pompa czy moga byc jeszcze jakies przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar jutro podlaczyc komputer i teraz pytanie czy jezeli jej nie slychac to znaczy ze to pompa i tylko pompa czy moga byc jeszcze jakies przyczyny?

 

Na kompie nie wyjdzie jak pompa jest uszkodzona. Jeżeli jej nie słychać to już szukaj drugiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jezeli popowtrysk padnie to vag pokaze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jezeli popowtrysk padnie to vag pokaze?

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie i tak sobie podlacze kopa jutro dla pewnosci czy to oby napewno tylko pompa poszla.

 

---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:13 ----------

 

na 100 % poleciala ci pompowtrysk auto na lawete i do servisu VW niech wymieniaja bezplatnie

 

jak to bezplatnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos vag nie pokazał, ze to pompowtryski tylko bledy elektroniczne poloczenia z kierownica i nieznany blad skrzyni dsg dodam, bledy trwale i nie mozna bylo ich usunac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co moze byc najbardziej prawdopodobną przyczyna ???

W Twoim przypadku pompowtryskiwacz raczej bym wykluczył,masz boscha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Twoim przypadku pompowtryskiwacz raczej bym wykluczył,masz boscha.

 

a skond woiesz ze ma boscha?? zadzwon do salonu vw i podaj vin i ci wtedy powiedza czy ci pompowtrysk wymienia na gwarancji ja w tym roku juz mialem 2 wymienione w ciagu 2 miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wkleic jakis link do pompy paliwa do mojego paska bo chcialym zoabaczyc jak wyglada i ile szykowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie chodzi mi o przyklad tylko konkretna odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skond woiesz ze ma boscha??

a stąd,że ma BMP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co chcesz podłączać tego kompa;) Jak nie słychać to pompa i konieć jak masz koło 120-160tys. przebiegu. Odkreć filtr paliwa i zobacz czy po włączeniu zapłonu paliwo leci do filtra i finito;) Pompa sam wkład (silnik elektryczny) oryginalny to koszt 250-300zł wymiana banalna;p trochę tylko śmierdzi;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj mi linka albo namiar do takiego oryginalu za 250-300zl bo mi zawolali w serwisie 600+ 70 robocizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moja historia była taka, że: moje autko zgasło zima pod szpitalem z kobitą w ciąży. Po telefonicznej awanturze z asistance VW podjechał Pan żółta skodą i od razu mówi POMPA PALIWOWA- myślę no oki, gwarancja jest, VW już nie jest taki dobry jak był kiedyś, wszystko możliwe.

Podpiął swój akumulator pod mój, wziął PLAKA do łapy i mi tam sika ile wlazło. Koleś mówi do mnie; a teraz niech pan wejdzie do samochodu i zapali auto. Wsiadłem przekręciłem a gniot zapalił za drugim razem. Odstawiłem trupa do serwisu (dodam, że była zima i minus 20) samochód tam stał ponad tydzień czasu, i tak samo pompa paliwowa, poszukiwania śmieci w filtrze paliwowym (podobno się pojawiają w przypadku uszkodzenia pompy) ale wszystko oki i żadnych usterek na VAG-u. Autko odebrałem, śmigam do dziś a w bagażniku wożę co?????????

PLAKA!!!!!!!!!!!!!!!

PS: podobno WD40 tez potrafi cuda.

swoja droga kiedys byłem świadkiem odpalania mercedesa "S" właśnie na PLAKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: podobno WD40 tez potrafi cuda.

swoja droga kiedys byłem świadkiem odpalania mercedesa "S" właśnie na PLAKA

 

W takim razie mało wiesz jeszcze ;) Klekot odpali na wszystko co łatwopalne, plak trochę kleisty jest ale daje rade :)

 

A myślał ktoś żeby dorzucić zwykłą elektryczną pompkę paliwa ? hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Ostatni mialem taka sytuacje, po wymianie filtra odpalil. Było troche problemów bo wyskoczyly dziwne nieznane bledy skrzyni dsg c0763. czy jest to cos powaznego?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpiął swój akumulator pod mój, wziął PLAKA do łapy i mi tam sika ile wlazło

 

gdzie tym sikal ??? w filtr powietrza czy gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności