Skocz do zawartości
Passatb5tdi90km

Jakie radio masz????

Jakie radio masz  

1 057 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie radio masz



Rekomendowane odpowiedzi

Był Pionek DEH - P70 BT dosc wysoki model i jakze adekwatna jakosc odbioru, szczerze polecam osobom lubiacym zabawy car audio. Mnostwo ustawien i korekcji dzwieku. Mozna znalezc na allegro za niecałe 500-550 zł. Obecnie przerzuciłem sie na JVC EXAD KD-AVX33 bo była okazja i poki co jestem bardzo zadowolony choc nie byłem zwolennikiem JVC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pioneer cały multimedialny zestaw. tj. pucha sterująca AVM-P8000R do tego odtwarzacz dvd SDV-P7 i jednostka do wyświetlania AVH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony cdx-gt929u, narazie wystarcza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam NA RAZIE ori Gamma V z ori zmieniarka na 6cd. W porownaniu do audio w poprzednim Passacie to skromnie gra...ale w planach jakis Alpine pod kolor podswietlenie najlepiej z wyjsciem usb i jakis dobry sub ze wzmakiem :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW MFD 2 DVD wersja C + ori zmieniarka 6 CD w showku , fajne radyjko tylko drogie mapy , brak mozliowsc odtwarzania filmów bez dodatkowego i

nie za nowe pokrycie dróg [plyta V4] np. nie ma autostrady A2 albo A1 [kolo Gdańska].

Myślę nad wymiana na RNS 510 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem Sony CDX-GT212 a teraz znow mam Pioneera DEH 30MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer DEH-2100UB, głośniki przód oryginał, tył dołożone 2-drożne JBL GT5 652. I tak myślę żeby teraz jakiś bas dołożyć bo trochę brakuje przy tym zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mam ZENEC E>GO 2010.Nie rajcuje mnie wygalantowany dzwiek,ale to co w tym jest - jest wystarczające,proste menu,świetnie działajacy satnaw,z polskim menu do tego Parrot ,czyli wbudowany telefon, wszystko pracuje bez zarzutu jak na razie, plus opcje podłączenia wszystkiego co się tylko da pod USB.Na pierwszy rzut oka przypomina to chińskie kombajny , ale diabeł tkwi w szczegółach

http://www.zenec.com/index.php?id=335

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIONEER DEH-1100 MPB pasuje do podświetlenia konsoli. Głośniki seria. Narazie musi wystarczyć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swieżo zdobyłem clariona dxz948rmp takiego jak ma kresek i powiem że robi robote,zwłaszcza w poruwnaniu do poprzedniego mojego kenwooda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam LG lac 6800 marka dziwna, ale radyjko super... ma wbudowany bluetooth można przez niego gadać przez komórkę i słuchać muzyki z tel w głośnikach samochodu bez kabli i innych dupereli... do mnie przemówiła opcja rozmów :D wiem, że wyszedł już nowszy model - dołożyli mu chyba usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, witam wszystkich,

chcialbym sie dolaczyć bo nie znalazlem nic o głośnikach, mianowicie

chce wymienić wszystkie głośniki w passacie b4 kombi, czy ktoś może wie lub posiada jakaś specyfikacje o rozmiarach głośników ?

 

lub ewentualnie już ktoś zmieniał i może polecić coś godnego uwagi. z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Pioneera Avic-9110BT ale jeszcze nie podłączone!

Mam nadzieję, że będzie fajnie grało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony z pilocikiem (prezent świąteczny), modelu teraz nie pamiętam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/////ALPINE CDE-9881RB cyka nawet nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w B5 Mam Sony xplod ładnie się komponuje z resztą i tak samo świeci a w b2 VW beta z golfa3 lub passata b3 Pasuje jak by od b2 było :P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RNS 300, z nawigacją kierunkową (szukam mapy) a poza tym razem jeździ CB marki Uniden. Jestem zadowolony z jakości sprzętu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony cdx mp 40. jvc kd sx 878rds 4 głośniki pionier dwudrożne. Sony sprawuje się bardzo dobrze nie ma z nim problemów tylko basy są słabe. Bardzo dobrze czyta mp 3 obojętnie z jakiego żrudła. No i to podświetlenie na niebiesko panela za jaskrawe . Brak możliwości przyciemnienia. Jvc średnie bezproblemowe radyjko bez mp 3 stosowane zamiennie z sony no i basy zdecydowanie lepsze niż w Sony. Gdyby miał mp 3 to moim zdaniem byłby lepszy od sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RNS 300,nawigacja kierunkowa jest jeden feler w tym radiu że nie czyta płyt mp3 jeżeli nie włoże orginalnej płyty

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez problemu odtwarza mp3 nagrane przeze mnie, więc chyba jest coś nie tak u Ciebie. Mam pytanko: masz płytę do nawigacji??? Czy można ją skopiować??? Chętnie kupiłbym działającą kopię. Głupio mięć nawigację i nie móc z niej kożystać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności