Witam. Mam problem z obrotami dmuchawy wentylacji ponieważ chodzi mi tylko na 4-tym biegu a na niższych ani rusz zupełnie tak jak by było na biegu 0 a jest na biegu 3 albo 2 albo 1. I bezpiecznik jest cały i zdrowy. Czy ktoś może wie co to za przyczyna??