Skocz do zawartości
emires7

Centralny zamek na kluczyk co zrobić i jak żeby był też na pilot??

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy prosze o pomoc poniewaz proboje podlaczyc sterownik centralnego zamka w moim pasku 2000r 115 km PD ale tak jak kolega majgrzech pisze w ktore sie wpiać to w moim pasku te kolory ida do glosnika :/. i czy ktos juz probował i wie jak to zrobic w moim modelu bo probowalem duzo kombinacji i llipa. dodam ze mam centralny oryginalnie z klucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie podepne, aby zamontowac pilot z kluczem typu scyzoryk potrzebuje kupic taki zestaw i grot przy tym pilocie-kluczyku bedzie pasowal ? imo przeloze i git?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam passat b5 1997 podświetlenie zielone . Otóż mam problem nie mogę zamknąć auta z pilota ani otworzyć wcale nie reaguje. W środku jak zamknę przyciskiem na drzwiach to się zamykają/otwierają tylko 3 drzwi oprócz kierowcy . Wkłądam kluczyk w zamek to się zamykają tylko kierowcy drzwi . wyczytałem na forum że to może być modół komfortu więc się do niego dostałem i wszystko jest w porządku ani nie zamoczony i brak wilotnośći!!. Dodam jeszcze że nie ma alarmu , był jak go kupiłem . Nie wiem od czego zacząć pomoże ktoś :):P\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiadam passat b5 1997 podświetlenie zielone . Otóż mam problem nie mogę zamknąć auta z pilota ani otworzyć wcale nie reaguje. W środku jak zamknę przyciskiem na drzwiach to się zamykają/otwierają tylko 3 drzwi oprócz kierowcy . Wkłądam kluczyk w zamek to się zamykają tylko kierowcy drzwi . wyczytałem na forum że to może być modół komfortu więc się do niego dostałem i wszystko jest w porządku ani nie zamoczony i brak wilotnośći!!. Dodam jeszcze że nie ma alarmu , był jak go kupiłem . Nie wiem od czego zacząć pomoże ktoś :):P\

 

sprawdz kable co ida od modulu glownie siadaja czerwono czarne tam gdzie lacza sie wszystkie razem,oraz brazowe masy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odnawiam temat luty w zamku w lewych drzwiach zostały polutowane przez elektryka wrócił alarm i centralny z pilota ale tylko zamykanie dalej nie mogę otworzyć auto z pilota . Z kluczyka wszystko jest wporządku zamykanie i otwieranie Hmm w czym może być problem dodam że jak zamknę auto światła w środku nie reagują . . Myślę ze damy radę wspólnie jak nie to da zarobić elektrykowi :P

 

BŁĘDY Z VAGA!!

 

 

 

Sterownik centralny funkcji komfort nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZNY - BŁĄD 931

Siłownik zamka centralnego lewy przód-F220 nieprawidłowy sygnał

 

Dodam że modół komfortu wygląda jak nowy zaglądałęm do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności