Skocz do zawartości
ChangHemp

wykres z hamowni 1,9 TDI AVB

Rekomendowane odpowiedzi

seria słaba nie chciałem go katować chcialem poprawić tylko charakterystyke jazdy by sie lepiej zbieral

VW Passat 1,9 TDI 101 KM perszing23@poczta.fm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tobie seria uciekla? one dobrze trzymaja parametry i maja niezle gifty wiec troche dziwi tylko 94 kunie. powiedzieli chociaz co jest przyczyna? kto to robil? poza tym za delikatny soft. jak placic to i dopierniczyc koksu chociaz na 130.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

at 2000 w rzeszowie a te konie to takie pewnie w seri wyszly nic na nie nie poradzisz auto ponad 200 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
at 2000 w rzeszowie a te konie to takie pewnie w seri wyszly nic na nie nie poradzisz auto ponad 200 tys

200 to nic strasznego chyba że rzeczywiście jest 600 ps. mój ma 134tys ........mil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 tys i juz tylko 94? diagnostyka, bo cos tu szwankuje i nie zwalaj tego na przebieg, bo ten silnik nie projektowano po to, zeby przy 200 zaczal tracic moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VW PASSAT Variant 3BG 2001 AVB 101 KM 1,9 TDI - tak mam oryginalnie na klapie i pokrywie silnika

- jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze..... 130tki poprostu są drosze kolega dopiero się dowiedział jak pojechał kupować rozrząd ......:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze..... 130tki poprostu są drosze kolega dopiero się dowiedział jak pojechał kupować rozrząd ......:eek:

 

 

 

ze jak ? rozrzad mam wymieniony 15 tys temu lacznie z wiskoza alternatora, czyszczona byla turbina wymieniony egr nic nie stuka nic nie puka komputer nie pokazuje żadnego beldu wiec albo ta hamownia przeklamuje albo poprostu tak sie trafilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności