Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

witam troche nie na temat ale moze jak by ktos posiadal ....

 

ciekaw jestem czy ktos z Lublina posiada interfejs elm 327?? mam zamiar takowy kupic ale nie jestem pewien czy zadziala u nie w aucie /Passat B5 3B 2000r 1,9tdi 115km jak by ktos posiadal i byl w stanie udostepnic do sprawdzenia byl bym wdzieczny

 

przeniesione

Edytowane przez jarucki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy na spontaniczny spot pod Makro o 21ej - kto nie wie jak trafić niech wpisze w google makro lublin :D

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spontaniczny to był wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy na spontaniczny spot pod Makro o 21ej - kto nie wie jak trafić niech wpisze w google makro lublin :D

A ilu będzie? :D

No i gdzie jest mój "teleskop" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie jest mój "teleskop"

a może amorki.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulicę mi tu jeszcze podajcie - muszę "Krzysiowi" dać współrzędne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makro jest na chemicznej nr 7 chyba, jak wjedziesz do lbn to kieruj się na chełm zamość i trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
makro jest na chemicznej nr 7 chyba, jak wjedziesz do lbn to kieruj się na chełm zamość i trafisz

To nie ja kieruję - mam autopilota - siedzi na przedniej szybie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danek a czytać dokładnie to nie łaska :?::D

kto nie wie jak trafić niech wpisze w google makro lublin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
danek a czytać dokładnie to nie łaska :?::D

Łaska łaska, ale...... oszczędzam transfer, bo zdjecia sporo zabieraja; no i poza tym to nie mam łącza na kabel i za szybko to nie chodzi :)

 

Wybiło mi 74 km - całe miasto prawie trzeba przewalic. Jedzie ktoś od strony Puław albo gdzieś z trasy? To możemy gdzieś się spiknąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaruckiego zbierz po drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaruckiego zbierz po drodze

To niech pe-----ł do mnie zadzwoni i powie gdzie będzie czekał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i powie gdzie będzie czekał

w kobylance :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w kobylance :D

Na łysej kobyle :rotfl:

 

Niech ta pała zadzwoni i trzeba godzinę ustalic - nie będę tam kwitł przeciez nie wiadomo ile :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biały, przed chwilą na narutowicza Cię widziałem

Całkiem możliwe

P.S.

To tak wcześnie z Wawy wróciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tak wcześnie z Wawy wróciłeś?

nawet bardzo wcześnie, widziałem jak skręcałeś z konopnickiej w narutowicza i zaraz za tobą stałem na światłach z lipową,

teraz musisz pilnować lusterek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co było po moim nocnym oswobodzeniu? Poleciałem po fajki, bo już nie miałem, wróciłem, przespałem się do rana, rano wychodzimy wszyscy czworo na dól, łapiemy za drzwi i ....... KUR#$%#$@A znowu zamkniete :!: :!: No myślałem, że szybę wyje....ę - taki wkur....iony byłem. Zresztą nie tylko ja. Ta sama KU$%#$%%A zapewne - co zamknęła wieczorem te drzwi, zrobiła to samo po 22.00 zapewne - podczas swojego skur.....ego obchodu budynków :kwasny:

Zadzwonilem do służby dyżurnej i wysłali znowu gościa z kluczami - mieli już przygotowane - hehe! Bo w nocy niezły dym wykręciłem, że nas ktoś zamknał i musieli kluczy awaryjnych szukać. No ale ten żołnierz zanim przyszedł, to już ktoś z dowództwa przyjechał do pracy po 7.00 i otworzył te drzwi swoim kluczem. No nie wiem co mam na tą całą sytuację powiedzieć, ale...... lepiej przemilczę :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehe Bo Szlaban Macie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co było po moim nocnym oswobodzeniu? Poleciałem po fajki, bo już nie miałem, wróciłem, przespałem się do rana, rano wychodzimy wszyscy czworo na dól, łapiemy za drzwi i ....... KUR#$%#$@A znowu zamkniete No myślałem, że szybę wyje....ę - taki wkur....iony byłem. Zresztą nie tylko ja. Ta sama KU$%#$%%A zapewne - co zamknęła wieczorem te drzwi, zrobiła to samo po 22.00 zapewne - podczas swojego skur.....ego obchodu budynków

Zadzwonilem do służby dyżurnej i wysłali znowu gościa z kluczami - mieli już przygotowane - hehe! Bo w nocy niezły dym wykręciłem, że nas ktoś zamknał i musieli kluczy awaryjnych szukać. No ale ten żołnierz zanim przyszedł, to już ktoś z dowództwa przyjechał do pracy po 7.00 i otworzył te drzwi swoim kluczem. No nie wiem co mam na tą całą sytuację powiedzieć, ale...... lepiej przemilczę

 

c***a ;) mój kot by to lepiej rozegrał :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, nalałby na wycieraczkę pod drzwiami :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności