Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

ja cię mogę zawieść

jesli aflą i nie odpadna jej koła to ja poproszę.. i dwie Yamashki po bokach od kościoła do samego domu weselnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mogą tylko wybrani :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracając do tematu radia.

Co myślicie jakby zorganizować wlepy na auta? ;)

Takie naklejki na ramki tablic rejestracyjnych.

 

Koledzy z Jabłonia z chęcią by wlepili sobie.

 

Orientujecie się, może jakie są koszty wykonania takich wlepek na ramki tablicy?

 

Najlepiej by był to cały czarny pasek no i biały napis, nie same literki.

Bo gdyby ktoś miał jakieś tam ramki z serwisów z reklamą itp. to by się w taki sposób tamte reklamy zakleiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-7zł sztuka.. tak kiedyś kosztowało...

 

a nie da się w tym radio od czasu do czasu rocka, metalu, hardcore czy ska zagrać? to i ja bym posłuchał :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oizap a czym jezdzisz? :D Jak tym z avatara to nawet nie glupi pomysl:D oryginalnie by bylo :-D a tak wogole to na powaznie mowisz czy nie ma tematu raczej?? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie da się w tym radio od czasu do czasu rocka, metalu, hardcore czy ska zagrać? to i ja bym posłuchał

arsen no nie bardzo :( nastawiliśmy się teraz na disco, by był jeden gatunek muzyki i nie zmieniamy.

Z 2 miesiące temu była mieszanka różnej muzyki. Ale teraz zmieniona jest tylko na jeden gatunek.

 

A co do wlepek, można gdzieś w okolicach wykonać takie coś czy allegro.pl ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my kiedyś wykonywaliśmy w lublinie, idziesz sobie do agencji reklamowej i ci robią, w Chełmie to wiem że nawet są w stan ie ci ramki robić czy tam naklejki magnetyczne...

 

;-)

 

EDIT

[ame]

[/ame]

 

możecie dorzucić do swojego "menu" :P może chłopaki z Chełma występują :P

Edytowane przez arsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobre polskie disco polo;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arsen coś mi się wydaje, że chyba nie bardzo ;p

 

A Czarlim87 disco polo jest najlepsze :)

Edytowane przez wojtix099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klimatyzacja samochodowa-serwis, odgrzybianie ozonem i innymi środkami chemicznymi, napełnianie, sprawdzanie szczelności z dodatkiem czynnika UV-kompleksowo i fachowo.

 

 

Chciałem się już 2 razy umówić to zero odzewu :zdegustowany: to w końcu pójdę do konkurencji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sharanem. Miałem fiata 125 milicjnego kiedyś ale do muzeum poszedł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:

Arsen,zarobiony chłopak,sąsiad na marginesie.Mnie nie odmówił,trza z Nim pogadać....:devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie michał:)jak sie coś chce to się dzwoni i umawia:)Nick z forum sie podaje i sprawa załatwiona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe dzwonił .. ba zajadę jak sołtys fiatem pod GS na podwórko i będę czekał do skutku :P

 

albo następnym razem nie wypuszczę z osiedla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracając do tematu o radiu Jabłoń-Party :)

kuczlaw podpowiadał mi tutaj, żeby napisać do admina to może wstawi baner radia na forum ale nie dostałem odpowiedzi jeszcze jak do tej pory a pisałem kilka dni temu.

 

Panowie czy nie macie może jakichś pomysłów na reklamę? Może macie jakieś swoje własne strony internetowe i wstawili byście tam mój banerek:) lub możemy nawiązać jakieś partnerstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy nie macie może jakichś pomysłów na reklamę?
reklama w tvn'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reklama w tvn'ie

 

A za sponsorujesz tą reklamę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób "co łaska " w imie ojca tranzystora po mszy w okolicy 20go każdego miesiącą, to i na KRRiT zostanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukając na necie jakichś info nt VI ogólnopolskiego zlotu Passata natknąłem się na jakims tam forum na taki wpis:

Jestem zaskoczony że miłośnicy marki tak potrafią kreować swój wizerunek. Banda kretynów - bo inaczej nie można tego nazwać, leciała krajową drogą numer 10 w okolicach Drobina, większość dumnie z napisem na syzbie że jadą na zlot Passat.pl. Wyglądali jak stado psów spuszczonych ze smyczy. Wyprzedzanie na trzeciego, wyprzedzanie na centymetry od wysepek, spychanie użytkowników z przeciwka i tych co jechali w tą samą stronę. Generalnie na CB co chwile ktoś się o nich wypowiadał - banda idiotów, niektórzy pełni dumy ze swojej jazdy mieli zdjęte tablice i włożone swoje nick-i z forum, np. ADAMS. Generalnie cud że się nikomu nic nie stało!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj link :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności