Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Wesolych ,mokrych ,smacznych Świat Wielkiej Nocy dla wszystkich forumowiczy

ps. zeby nasze passaty jezdziły i sie nie psuły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączam do życzeń! Zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również przesyłam pozdrowienia na Święta. Alleluja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

mokrego jajka hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie Drogi

obraz019m.jpg

 

to jest droga asfaltowa - nawierzchnia byla wymieniana 4 lata temu!

Tam gdzie jest piach brakuje asfaltu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie droga do Chełma wygląda dokładnie tak samo. Więcej piachu niż asfaltu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajniejsze są drogi do Nałęczowa tam zamiast piachu jest tłuczeń !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre też i to. Chociaż robią coś z tymi drogami aby nie było na nich dziur i żeby były równiejsze niż stół. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź przestań! Oni nic nie robią!!!!!!!!!!!!!!

Jedyne co robią to stawiają znaki informujące o ubytkach w nawierzchni !!! co by z ubezpieczenia kasy nie brać a gmina rejon czy powiat nie tracił kasy na wypłaty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie Ty to po takich polach jeździsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak już coś robią to też można sobie tą drogą du** podetrzeć. Niedawno skończyli robić u mnie drogę do Włodawy. 10 km robili od czerwca do listopada/grudnia (nie pamiętam już). Jak było ciepło to się ociągali. Później gdy było już zimniej to zapie******* aż się kurzyło. Z tej ich roboty przy niskich temp. na jednym odcinku porobiły się garby i cały samochód podskakuje. Teraz jest już cieplej i się to trochę rozciągnęło. W niektórych miejscach są takie ubytki, że w następną zimę jak najdzie tam woda i zamarznie to rozwali ten asfalt i porobią się kratery w drodze. Jak nic nie robią to źle a jak już robią to niedokładnie. Takie nasze Polskie realia. Nie potrafią wybudować zwykłej drogi a chcą wybudować ponad 1000 km autostrad. Śmiech na sali. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafią wybudować zwykłej drogi a chcą wybudować ponad 1000 km autostrad.

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a jak z tą drogą z Włodawy do Wisznic? Poprawili coś czy niekoniecznie? Słyszałem tylko, że postawili jakieś ograniczenie tonażowe... chyba po to żeby bardziej nie popsuli :D Ale bardziej się da??!! ;) Jeśli jest objazd to przez jakieś miejscowości?

Z góry dzięki za odpowiedź :) W środę mam jechać do Siemiatycz, i nie wiem jak sobie trasę zaplanować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do tej śmiesznej komedii pt. lubelskie drogi można dorzucić drogę z Łuszczowa na Kijany.

Tam natomiast cały czas ten sam odcinek komedii... od lat X (tu wpisz cyfrę lub liczbę jaka tylko Ci się zamarzy) jest to samo... dziury niektóre po parenaście centymetrów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak z tą drogą z Włodawy do Wisznic?

Często jeżdzę tą drogą i powiem krótko,że jak już ktoś kupi coffee na Orlenie we Włodawie to niech i tam ją wypije.Droga zwana przez okolicznych betonówką uniemożliwia jakikolwiek komfort jazdy:doh

Odcinek ten jest dośc popularny przy sprzedaży auta przez okolicznych pseudo-handlarzy coś tam stuka,coś tam puka - eee to droga taka:zeco

Tomek1790 rozwalił przegub na tej trasie także ogólnie proponuję lot balonem :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bardziej chodzi mi o odcinek za płytami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Bardziej chodzi mi o odcinek za płytami

tragedii nie ma ale musisz uważać-jak wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek, a jak z tą drogą z Włodawy do Wisznic?

 

Ja ostatnio jechałem tamtędy w styczniu. Tak jak oli napisał- rozwaliłem sobie przegub:wsciekly chociaż, że nie wydawał z siebie żadnych oznak zużycia. Powiedziałem sobie, że nigdy więcej tamtędy nie jadę. Jak do tej pory nie jeździłem w stronę Białej. Tam kiedyś łatali drogę, ale nie wiem czy ona przetrwała zimę. :dupablada

Co do objazdu to ci nie pomogę. Nie wiem czy w ogóle można tam jakąś inną drogą dojechać. Jeżeli nawet by coś było to wątpię aby droga wyglądała lepiej niż ta główna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich moich doświadczeń wiem, że o ile ten odcinek dla osobówki jest "o tyle o ile", to przejechanie go ciężarówką to prawdziwa katorga :wsciekly Wszystko podskakuje w kabinie, max prędkość to 70 kph :dupablada

 

Czekam z utęsknieniem na remont tego odcinka. A stukot o płyty powyżej 130 zlewa się w jednostajny terkot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

spoko, łądne te drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności