Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

na lwowskiej również jak sie jedzie w stronę zamku i na al. Andersa w stronę dworku graffa:D postawiono radary

Edytowane przez eizo_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Lwowskiej jescze nieczynne na Unii lubelskiej tez nieczynne czynny juz jest na nieweim jak ta ulice nazwac jak sie wyjezdza przedluzenie Witosa do Tysiaclecia zaraz za wiaduktem przy stadionie tam gdzie lacza sie drogi z Melgiewska ogolnie ma byc 30 nowych fotoradarow w Lublinie wszystkie jak narazie nieoznakowane info dostalem od brata ktory pracuje w komendzie glownej(latwo jest rozpoznac czy radar jest czynny czy nie w srodku tego okraglego kolka mosi byc male czerwone koleczko czyli obiektyw zdjecie moze byc zrobione z odleglosci do 30m) a ten co mowilem ze czynny to dowod dostane za jakies 2 tyg bo mi mignelo dzisiaj kolo godz 19:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten co mowilem ze czynny to dowod dostane za jakies 2 tyg bo mi mignelo dzisiaj kolo godz 19

 

Kur... co za niefart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nielat nie dłub nic przy fotoradarach bo one mają alarmy połączone z najbliższą komendą policji i zanim się obejrzysz to cię zawiną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zanim się obejrzysz to cię zawiną

 

Chyba już za późno :D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba już za późno

 

Ni .. Nie dam się złapać :D:D

 

Sprawdziłem... śmignąłem na blaszce którą kiedyś znalazłem przy szosie i z zasłoniętą naklejką - wczoraj był jeszcze nieaktywny... Dzisiaj jeszcze sprawdzę czy czegoś w środku nie ma, jak będę jechał do roboty...

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uważacie le uważajcie żeby ws nie trafili bo szału nie będzie :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak uważacie le uważajcie żeby ws nie trafili bo szału nie będzie :D :D :D

sorki... ale nic z tego nie kumam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki... ale nic z tego nie kumam

 

ja już kumam... :/

 

PS: Marcin dzięki za warna będę pamiętał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak uważacie le uważajcie żeby ws nie trafili bo szału nie będzie

 

Jak uważacie ale uważajcie żeby was nie trafili bo szału nie bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie panikujcie dziewczyny, żadne fotoradary tylko maszty pod nie

maszyna do robienia zdjęć kosztuje kupę kasy, w montaż 14 szt to może można by uwierzyć ale w całej Polsce i to w przeciągu roku :P

 

Już za trzy tygodnie 14 nowych masztów pod fotoradary będzie wzbudzać postrach wśród kierowców. Montaż masztów dobiega już końca. W połowie lipca policja dostanie do nich klucze. Lista nowych fotoradarów w Lublinie.- Część masztów jest już podłączona do zasilania, część jeszcze nie. W tej chwili stoi już 12 z zamówionych 14 masztów - mówi Stanisław Wąsiel z Wydziału Dróg i Mostów w Urzędzie Miasta.

 

Wykonawca na postawienie masztów ma czas do 10 lipca. Później magistrat sprawdzi, czy roboty zostały wykonane poprawnie i jeśli wszystko będzie w porządku udostępni policji klucze do skrzynek.

 

Drogówka ma przenosić fotoradar ze skrzynki do skrzynki tak, by kierowcy nie wiedzieli, w którym miejscu mogą spodziewać się zdjęcia.

 

Gdzie stanęły nowe fotoradary:

al. Warszawska przy skrzyżowaniu z Główną. Nadbystrzycka dwa urządzenia w rejonie skrzyżowania z Wigilijną: jedno skierowane w stronę ul. Jana Pawła II, drugie w kierunku śródmieścia. Kunickiego między Reja a

Orzeszkowej al. Tysiąclecia przy Działkowej. Lwowska przy Okrzei. Smorawińskiego przy przejściu dla pieszych koło Kiepury. Fotoradar będzie skierowany na samochody jadące w kierunku Wiaduktu Poniatowskiego. Krochmalna koło szkoły w rejonie ul. Spółdzielczej. Zemborzycka przy szkole kolejowej Andersa przy Zawilcowej. Będzie wyłapywać kierowców jadących pod górę. Unii Lubelskiej Jedno urządzenie stanie przy stacjo Łukoil i będzie fotografować kierowców jadących zbyt szybko w stronę Zamku. Drugi fotoradar ma działać obok przejścia dla pieszych przy targu. Romera na wysokości posesji Romera 43. Diamentowa Pomiędzy zakładem gazowniczym a Lidlem.

Źródło: Dziennik Wschodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maszty może i tak ale policja czasem przerzuca aparat z masztu do masztu np. dziś dzieła na Lwowskiej a za dwa dni na Unii Lubelskiej. Wiem coś o tym :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maszty może i tak ale policja czasem przerzuca aparat z masztu do masztu np. dziś dzieła na Lwowskiej a za dwa dni na Unii Lubelskiej. Wiem coś o tym

 

A nie możesz się dowiedzieć gdzie i kiedy możemy go zastać :>:>:D:D Byłoby miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo bo ja w nie pracuje w lublinie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo bo ja w nie pracuje w lublinie :/

w lubartowie?

ostatnio w górce kockiej mnie capnęli chłopcy na motorach... :)

moje pierwsze 4pkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było się na mnie powołać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i myślisz, że jak bym powiedział:

"Ale panie władzo, ja z forum passata jestem, a tam kolega oizap się za mną wstawi, więc może jednak tylko upomnienie?"

to coś by pomogło?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ale jak byś wziął np nr do mnie to może by pomogło albo jak byś powiedział że znasz Łukasz który ma passata białego i robi w lubartowskiej prewencji to myślę że też by pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo jak byś powiedział że znasz Łukasz który ma passata białego i robi w lubartowskiej prewencji to myślę że też by pomogło

hehe :) myślę że nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeździsz na Lubartów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności