Skocz do zawartości
cysiokysio

Wymiana nadwozia

Rekomendowane odpowiedzi

Duzo ludzi kupuje auta w UK z mysla o przekladce ale bardzo czesto te auta stoja pod domami i tak beda sobie staly i staly. Wiadomo ze wszystko sie da zrobic i zalatwic ale czy to sie oplaca? Napewno ni kupisz ladnego paska 02w tdi za 18tys zl w polsce co jest normalne w anglii ale jak go przywieziesz i nie zmontujesz sobie czesci sam "za darmo" i sam tego nie poprzekladasz to po oplaceniu reszty wcale duzo nie zarobisz. a dla siebie to nigdy bym nie kupil nic takiego z angola robionego, zawsze cos nie dziala... strach jezdic taka bryka. Numeru nie zmienisz wiesz co by sie dzialo jak bys sobie mogl zmieniac nr masakra pasaty to codziennie kogo innego by byly...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z przekładką budy w b4? U mnie z tył trzeba robić błotniki i progi a znalazłem dość ładna budę w dobrej cenie i myślę żeby przełożyć wszystko z mojego do niej. Najbardziej sie obawiam klimatyzacji bo tam nie było a u mnie jest i ogólnie elektryki bo wiązka ma zostać ale tam nie ma elektrycznych szyb, tempomatu itp. A może w b4 jest przygotowana instalacja tzn wystarczy podpiąć kabelki? Z czym jeszcze mogą byc problemy przy takeij przekładce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja z przekładką budy w b4? U mnie z tył trzeba robić błotniki i progi a znalazłem dość ładna budę w dobrej cenie i myślę żeby przełożyć wszystko z mojego do niej.

 

tak samo jak z każdą przekładką

jeśli przełożysz do innej budy o innym nr nadwozia

rejestrujesz jako nowe auto, a to stare najlepiej zezłomować i wyrejestrować, ale wcale nie chcą tak chętnie złomować szkieletu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze złomowaniem nie będzie problemu, wszystko będzie zrobione legalnie tylko chodzi o kwestie techniczne, tak jak mówiłem czy wiązki są inne, jak nie czy trudno ją przełożyć itp. Czytałem też o problemach z wyjęciem tylnej belki, z czym jeszcze może być problem, i na co zwrócić uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności