Skocz do zawartości
horazz

2.5 V6 TDI (kaput)

Rekomendowane odpowiedzi

napisalem Ci wprost co masz zrobic a Ty wykorzystales kabelek by "blondynkowo" jedynie zczytac bledy

bledy skasuj, wykonaj logi (napisalem ktore) i sprawdz czy powrocil

Skatuj auto przed zrobieniem logow by bylo rozgrzane na te 80pare stopni minimum, dynamiczne z butem do dechy

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no skasowałem, trochę go przeciągłem na prostej i błąd się nie pojawił.

Tylko mi tu nie "blondynkuj" :), pierwszy raz na oczy program widziałem to zrobiłem test ogólny statyczny bez dynamicznego, wyrozumiałości proszę troszkę więcej dla nowych userów :) właśnie wczoraj czytałem jak zrobić dynamiczny, tylko moge mieć problem bo mam automat, chyba że na triptroniku zrobię na trójce.

 

PS, troche sie gubie w tym programie, jakieś bloki..., kody..., wrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli jedyne co to przeczytales bledy to nie jest to "test statyczny" bo takim bylyby wykonane logi statyczne ("bloki")

Uwaga dodatkowa: dynamicznie loguj "bloki" pojedynczo, najlepiej na 3ce (jezeli masz duza prosta) albo na 2ce moze byc (pelny but od minimum 2.5-2.7tys- ale tak aby tip nie zredukowal do 4tys)

Prawdopodobnie to co jest wynikiem logowania do pliku (pliki CSV) bedziesz musial przekonwertowac by dalo sie to otworzyc excelem (zamiana "," na ";" edytorem tekstowym albo wyszukaj sobie programu do tego)

Jezeli masz wersje vagocoma "demo" albo niumiejetnie "ukradzinej" (jak wolisz zle z"crakowanej") to basic s. jak i chyba logu 000 nie wykonasz

Powinienes dac rade

Pozdrawiam,

Przemek

Edytowane przez przemek4net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku masz rację to nie były logi statyczne :)

 

Założyłem temat w logach, na razie tylko statyczne:

 

Link do tematu o logach v6 tdi 150KM b5 passat

 

Jeśli chodzi o kickdown w automacie to występuje też w triptroniku na "manualnym" przełożeniu? Może bym zrobił logi na triptroniku na trójce, aby wyeliminować kickdown?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tez zredukuje.. dlatego loguj od takich obrotow przy ktorych juz tego nie zrobi (cos w okolicach 2700 obrotow)

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności