Skocz do zawartości
tw182

porada prawna ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przed chwilą w wydarzeniach na polsacie zobaczylem siebie, jechałem pociągiem i był screen na przedział a ja na pierwszym planie, nikogo oprocz mnie nie widac, bylo praktycznie zkadrowane tylko na mnie, trwało to jakies 3-4s.

 

Słuchajcie jak wygląda to od strony prawnej, czy telewizja ma prawo ''uzyć' mojego wizerunku, czy tez musi posiadac zgodę? Oczywiscie takiej ode mnie nie uzyskali, a nawet nie pytali..

 

Niby nic, ale moze nie zyczę sobie zeby oglądała mnie cała polska w głownym wydaniu wiadomosci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Ty sobie tutaj jaj nie rob tylko dzwon do TVP i powiedz im ze jako statysta w programie bierzesz jakies 10000zl i nie wazna jest dlugosc nagrania tym bardziej ze nawet nie miales mozliwosci sie przygotowac do tego wystapienia, po za tym moze teraz bedziesz slawny i za chwile zadzwonia do Ciebie z prosba o wystapienie w nowym hitowym filmie "Milczacy wlasciciel VW w pociagu":D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

nie zyczę sobie zeby oglądała mnie cała polska

 

ja CIebie nie widziałe także nie cała Polska :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek mogę prosić o autograf :)

(wyślij mi na PW)

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha :P

ja to ten taki w niebieskiej bluzie, jedyny ktorego widac w przedziale :P

 

no kurde co to ma byc, 100tys za takie cos sie nalezy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby sława Cie nie przerosła :D

alko, drogie fury, koks, dziwki itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie zapomne o Tobie kolego SPECJAListo, dziwkami sie podziele, no i beczke jacka danielsa tez dostaniesz :D

 

 

ale powaznie pytam, nie zamierzam przeciez sie z nimi sądzic ale chciałbym wiedziec, co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestes osoba publiczna wiec nie musza pytac o pozwolenie. tak samo jakby filmowali tlum, sadzisz ze musza pytac sie kazdego z tlumowiczow o zgode na filmowanie.

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności