Skocz do zawartości
Łysy

Passatowską jesień czas zacząć

Rekomendowane odpowiedzi

Fuck zapomniałem o spocie
. Późno doszedłeś do siebie po pożegnaniu Danka. :D Ja, Jola i.....? Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psiaka zabierz Jacek. A Damian miał w sobotę fajną miksturę nie wiem czy pamiętasz? To i tak dobrze że tak szybko doszedł do siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Psiaka zabierz Jacek.

Wezmę, wezmę.

A Damian miał w sobotę fajną miksturę nie wiem czy pamiętasz? To i tak dobrze że tak szybko doszedł do siebie

Pamiętam. To że w ogóle doszedł do siebie po tej ilości siarki to cud. A ten duży znak zapytania to jak zwykle młody. Obdarzyliśmy go kredytem zaufania a dopiero wczoraj zobaczyłem jego dzienniczek. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

Jutro już jestem normalnie w pracy więc zaczynam załatwiać wiatę.

Jak czegoś konkretnego się dowiem to oczywiście jutro odrazu napiszę.

 

Proszę mnie wciągnąć na listę spotową Gładki + Malutka oczywiście.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też sięoczywiście piszemy: Bartek + Sylwia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja oczywiście.........:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mit Kasia ofkors też będę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Są już konkrety i trzeba też ustalić kilka szczegółów.

 

Więc tak, cena wynajmu wiaty w Glinnej się nie zmieniała i jest to 61 zł za godzinę pobytu. Trzeba by się zadeklarować o której godzinie startujemy i na ile bierzemy wiatę. Dodatkowo do tego czasu który wybierzemy mamy jeszcze 2 godziny, jedna na przygotowanie się i drugą na posprzątanie po sobie. Nie pamiętam jak to robiliśmy w zeszłym roku ale chyba płaciliśmy za dwie lub trzy godziny i mogliśmy siedzieć do woli. Jeżeli w tym roku będzie taka opcja to możemy wziąć dwie godzinki i myśle, że nikt nie będzie pokrzywdzony.

 

Podsumowując proszę wszystkich o o określenie się co do godziny i czasu trwania imprezy. Koszty wynajmu wiaty podzielimy na kazdego uczestnika Spotu.

 

Zapraszam do dyskusji.

 

Gładki.

 

PS. Ja jestem za opcją 4 lub 5 godzinną.

 

PS 2. Bardzo proszę o wyowiedzenie się do jutra do godziny 12.00 bo muszę złożyć w Nadleśnictwie odpowiednie podanie.

Edytowane przez G?adki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na 13 godzinę w Glinnej spotkanie i opcja 5 godzina jest jak najbardziej na miejscu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak na tę chwilę to ja się piszę wraz z żoną i synkiem, ale z powodu jego wieku półtoramiesiąca to raczej pięciu godzin nie da rady. Podróż długa nie będzie bo to tylko 50km z Polic. Widziałem foty z poprzedniego roku i ta wiata jest zamykana ale i tak w kurtkach siedzieliście a nie chcę żeby zachorował (to oczywiste).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że Marcin też był za maleństwem w zeszłym roku.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Gładkiego - płacimy za 2h i siedzimy do 4/5 h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne Arku zdrowie na pierwszym planie. Jeśli temp sie utrzymają to w tym roku pewnie będzie tam cieplej. No ale miło że z małą pociechą wpadniecie choć na chwilkę :)

 

płacimy za 2h i siedzimy do 4/5 h?

 

Ta bo godzinę masz na wypakowanie i godzinę na spakowanie się. Więc wychodzi razem 4.

Edytowane przez artmin
scalone :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku wszystko zależy od pogody. Generalnie przy palenisku było cieplutko więc nie powinniście marznąć. Nie zmienia to faktu, że ciepłe ciuszki lepiej mieć ze sobą.

 

Bardzo proszę aby deklarujące się osoby pisały czy będą na 100% czy ich wyjazd jest jeszcze pod znakiem zapytania. Chodzi o to aby nie było nieprzyjemnej sytuacji w stylu, że np. zadeklarowało się 30 osób a przyjedzie 10 co w efekcie spowoduje znaczny wzrost ceny pobytu w przliczeniu na osobę.

 

Pozdrawiam Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 100%;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również potwierdzam przybycie plus dodatkowo jeden przyszły jeszcze nie zarejestrowany użytkownik chcący być członkiem naszej organizacji ;). Oczywiście poczynił już kroki w tym celu i zakupił odpowiednią maszynę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko rejestracja na forum, wpłacenie odpowiedniej daniny i będzie przyjęty ;)

 

Żeby nie było danina na wlepę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze tylko rejestracja na forum, wpłacenie odpowiedniej daniny i będzie przyjęty ;)

 

Żeby nie było danina na wlepę ;)

 

No już ze trzy razy przychodził do mnie się rejestrować na forum, jednak zawsze przynosił zbyt wiele załączników co uniemożliwiało prawidłową pracę komputerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech przyniesie załączniki na spota - my go już zarejestrujemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To niech przyniesie załączniki na spota - my go już zarejestrujemy :P

 

Godne zachowanie popieram :D Jeszcze mu vagiem zchipujemy brykę ;) Tylko niech przyniesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian jak możesz na wstępnej liście to pozaznaczaj osoby towarzyszące i czy obecność na 100% czy ze znakiem zapytania ;)

 

Pozdro Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności