Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

A wracajac do wontku, ktos powiedzial depo to badziewie-zkad ta teoria?

Traz czekam na odpowiedz na temat

 

To ja napisałem że depo to badziewie jakich mało! Zamówiłem soczewy depo i jak otworzyłem paczkę i wziąłem lampy w ręce to aż mnie zamdliło! Lampy wykonane z taniego plastiku, skrzypią, elementy są nierówno spasowane - obrzydliwy produkt made in CHINA!!! Nawet ich nie montowałem na auto tylko spowrotem do pudła i odesłałem do sprzedawcy! I nie piszcie ludzie że miałem pecha bo mi się trafiły jakieś pojedyńcze wadliwe sztuki!!!! Mój chrzestny również zakupił lampy depo do swojego auta i było to samo - ten sam badziewny chiński SHIT! A jakby tego było mało to od razu poprosił o wymianę lamp na inny egzemplarz, przyszły następne i co??? To samo!!! Więc to nie przypadek! Osobiście nigdy nie kupię żadnej części do auta made in chinina a w szczególności tych pseudo-lamp firmy depo! Shit jakiego świat nie widział! Do siebie zakupiłem ori xeny Helli, wypolerowałem klosze i świecą super!!! I również super są wykonane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja napisałem że depo to badziewie jakich mało! Zamówiłem soczewy depo i jak otworzyłem paczkę i wziąłem lampy w ręce to aż mnie zamdliło! Lampy wykonane z taniego plastiku, skrzypią, elementy są nierówno spasowane - obrzydliwy produkt made in CHINA!!! Nawet ich nie montowałem na auto tylko spowrotem do pudła i odesłałem do sprzedawcy! I nie piszcie ludzie że miałem pecha bo mi się trafiły jakieś pojedyńcze wadliwe sztuki!!!! Mój chrzestny również zakupił lampy depo do swojego auta i było to samo - ten sam badziewny chiński SHIT! A jakby tego było mało to od razu poprosił o wymianę lamp na inny egzemplarz, przyszły następne i co??? To samo!!! Więc to nie przypadek! Osobiście nigdy nie kupię żadnej części do auta made in chinina a w szczególności tych pseudo-lamp firmy depo! Shit jakiego świat nie widział! Do siebie zakupiłem ori xeny Helli, wypolerowałem klosze i świecą super!!! I również super są wykonane!

wiec nie powiem ze ci sie zdazylo, ale powiem ze mi sie trafily akurat dobre z dobrego plastiku, ladnie spasowane i ladnie swiecace depo ;)

a jak nie wiara to moge wykrecic i porobic filmy na youtube jak wygladaja i jak sa wykonane-rowniez swiecenie nakrece z checia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec nie powiem ze ci sie zdazylo, ale powiem ze mi sie trafily akurat dobre z dobrego plastiku, ladnie spasowane i ladnie swiecace depo

 

To gratuluję szczęścia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 200 zl to nie problem;D ale jak juz zapalisz te dlugie to wiesz ze masz swiatla przed soba;D wiec to chyba dobre rozwiazanie;))

 

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

 

a odnoscie polerki i renowacji starych ori hella to ktos sie tym zajmuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no 200 zl to nie problem;D ale jak juz zapalisz te dlugie to wiesz ze masz swiatla przed soba;D wiec to chyba dobre rozwiazanie;))

 

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

 

a odnoscie polerki i renowacji starych ori hella to ktos sie tym zajmuje?

o jakich 200 zl mowisz??

 

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

 

a na temat polerki poszykaj na forum jest ladnie wytlumaczone co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. to może teraz ja. Moje lampki już się wypaliły, klosze zmatowiały. Polerka mało pomogła. Rozważam zakup tylko nowych lamp. jak na razie znalazłem 2 rodzaje które mi odpowiadają. Od razu mówię, że nie zależy mi na xenonie.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/97-98-00-VW-PASSAT-ANGEL-HALO-XENON-HID-HEADLAMP-CORNER-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem27b4e6ac5cQQitemZ170538740828QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/VW-PASSAT-1996-2000-FOG-FRONT-HEADLIGHT-LAMP-O-S-/380259100009?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5889356569

 

Z pierwszych i tak bym wyjął te palniki i założył zwykłe żarówki bo lampy są niezłe tylko ciekawe czy da radę tak zrobić.

Drugie to wersja budżetowa ale też ładna.

Ktoś może miał styczność z takimi lampami?

Wszelka ocena będzie pomocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie depo świecą już ponad dwa lata i zero problemów.Jeśli chodzi o wykończenie to jest ok .jedynie kierunki zaczynają parować i porobiły się w środku jakieś zacieki ale to groszowe sprawy więc wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweliewelina:

 

Co do pierwszych to występują tez w wersji nie pod palniki, ale także pod H7. A te drugie posiadam już rok wersji pod H7 od Depo i jestem bardzo zadowolony. Dobre żarówki i nawet w nocy na trasie nie używam świateł drogowych. Poza tym moim zdaniem te drugie nawet lepiej pasują do Passata. Ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę Was o pomoc w swoim passacie mam takie lampki

http://moto.allegro.pl/item116067096...k.html#gallery a interesuje mnie założenie do nich takiego zestawu http://moto.allegro.pl/zestaw-xenonow-h1-temperatura-barwowa-6000k-8000k-i1242999580.html i tu własnie liczę na Waszą pomoc:) Jak wygląda sprawa załozenia takiego czegoś i myślicie że przez to poprawi się komfort jazdy ???

Liczę na Wasze odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego szmelc do tego auta pakujesz. Skoro dla ciebie nowe reflektory świecą kiepsko, to niewiele zrobisz montując tam jedynie mocniejsze źródło światła. Trzeba się zastanowić nad jakimś lepszym oświetleniem, a potem zainwestować w dobre źródło światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kolego własnie jestem bardzo zadowolony z tych lampek:)

Tyle ze chcialbym jeszcze dodac im troche uroku, elegancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt,do rewelacji tym reflektorom sporo brakuje,muszę Cie niestety zmartwić i potwierdzam zdanie Jana...Poza tym jeżeli chodzi o ten zestaw xenon-odpuść sobie,chyba że za jakiś miesiąc,może dwa chcesz kupić nowy zestawik ;) I jeszcze jedno-(nie zmieniłem zdania)-żaden xenon do zwykłych reflektorów!!Ma być komplet=spryski itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze chcialbym jeszcze dodac im troche uroku, elegancji :)

Nie no spoko, ale jak w kupę wsadzisz kwiatka, to dalej to kupa - brzydka i śmierdzi.

 

Moim zdaniem nie ma potrzeby narażać się policji, kup dobre żarówki philips/osram. Skoro tylko o "urok" chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy poradzcie jaki zestawik wybrac ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pasaciomanów.

Podepnę się pod temat. Otóż mam również zamiar zmienić orginalne lamy na jakieś soczewkowe. I czy możecie mi doradzić jakie najlepiej kupić żeby z passka nie zrobić bazarowego samochodu. Chodzi mi o takie lampki żeby było można do nich podpiąć prztwornice tak żeby był efekt swiatła xenonów. Osbiście myślałem o lampkach depo.

Zwracam się o poradę oraz doradztwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt światła ksenonów uzyskasz na tanich marketowych żarówkach, po co przetwornice?

 

Depo oferują dobry stosunek ceny do jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekt światła ksenonów uzyskasz na tanich marketowych żarówkach
??? chyba nie jeździłeś na takich żarówkach, w deszczu już nie wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także panowie co kombinować? Same Depo czy dokładać przetwornice? A i czy lampy ww. mają jakieś uchwyty na przetwornice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Także panowie co kombinować? Same Depo czy dokładać przetwornice? A i czy lampy ww. mają jakieś uchwyty na przetwornice?

 

Są też z takim samym wzorem na H7/H7 , jeżeli chcesz xenon to d1s/H7 kupuj.Ale w tym temacie się nie wypowiadam-każdy zna moje zdanie,jestem zdecydowanie przeciwny montowaniu HID'ów w takim zestawieniu...I zdania nie zmienię ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności