Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, obecnie posiadam lampy H7 + H4. Zakupiłem ori xenon Helli więc tracę światła przeciwmgielne. Pytanie dotyczy włącznika świateł. Obecnie pierwsze jego pociągnięcie ku sobie włącza przeciwmgielne przednie a drugie pociągnięcie dodaje jeszcze tylne. Jak będzie się zachowywać ten włącznik jak pozbawie samochodu świateł przeciwmgielnych? Czy są dostępne takie włączniki aby dały się pociągać tylko raz i od razu włączały przeciwmgielne tylne? :)

Mam nadzieję że w miarę sensownie zadałem to pytanie i wiecie o co chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, obecnie posiadam lampy H7 + H4. Zakupiłem ori xenon Helli więc tracę światła przeciwmgielne. Pytanie dotyczy włącznika świateł. Obecnie pierwsze jego pociągnięcie ku sobie włącza przeciwmgielne przednie a drugie pociągnięcie dodaje jeszcze tylne. Jak będzie się zachowywać ten włącznik jak pozbawie samochodu świateł przeciwmgielnych? Czy są dostępne takie włączniki aby dały się pociągać tylko raz i od razu włączały przeciwmgielne tylne? :)

Mam nadzieję że w miarę sensownie zadałem to pytanie i wiecie o co chodzi :P

 

a po co Ci wymieniac włącznik ? ja nie wymieniałem i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po co Ci wymieniac włącznik ? ja nie wymieniałem i jest ok

 

A co się będzie działo jak przy ori Hella pociągne raz ku sobie? Za którym pociągnięciem włączą się przeciwmgielne tylne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co się będzie działo jak przy ori Hella pociągne raz ku sobie? Za którym pociągnięciem włączą się przeciwmgielne tylne?

 

Za pierwszym nic. Za drugim uruchomią się przeciwmgłowe tylne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie ode mnie;) Jakie postojówki występują przy soczewkach depo a'la oryginalne xenony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to pytanie ode mnie;) Jakie postojówki występują przy soczewkach depo a'la oryginalne xenony?

 

takie same jak w ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym nic. Za drugim uruchomią się przeciwmgłowe tylne.

 

No właśnie i sama świadomość że za pierwszym nic już mnie drażni :D:P

Da się tam włożyć włącznik który ma tylko jedno "ciągnięcie" do tyłu i przy nim od razu włącza tylne przeciwmgielne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to się nie da zrobić. Pewnie że się da ja w swoim 3B mam właśnie taki że pociągam raz i mam włączone przeciwmgłowe tylne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i sama świadomość że za pierwszym nic już mnie drażni :D:P

Da się tam włożyć włącznik który ma tylko jedno "ciągnięcie" do tyłu i przy nim od razu włącza tylne przeciwmgielne?

 

Wystarczyło by zamienić kabelek, we wtyczce, tak by za pierwszym "pociągnięciem" załączały się przeciwmgłowe, a za drugim np. katapulta pasażera ;)

 

PS. Nie wiem które to kabelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie chodzi o taki przełącznik żeby miał tylko jedno "pociągnięcie" do tyłu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie podlacze sie do tematu a co sadzicie o tych lampeczkach do FL mam srebnego highline na czarno srebrnych alu i czarne szyby jak by sie wam widzialo taki zestaw tych lamp prosze o opinie i jakies porady jesli ktos juz uzytkuje te lampy http://moto.allegro.pl/item887524503_lampy_reflektory_fk_passat_b5_fl_3bg_dayline_led.html

Edytowane przez passat6a02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat6a02 - osobiście to mi się one nie podobają, za bardzo chcą, ale im nie wychodzi przypominać te z Audi :D

 

PS. Jak wam się te podobają? Będą pasować do czarnego FL Variant ?

http://moto.allegro.pl/item896888206_lampy_reflektory_fk_vw_passat_b5_fl_3bg_angel_eyes.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się i moim zdaniem będą pasować do czarnego lifta :)

 

Jakie są żarówki w standardowych lampach?

 

Czy ta homologacja wystarczy do przejścia przeglądu? Czy może są jakieś inne wymagane?

Homologacja: E4

 

Nie chciał bym aby się okazało po kupnie, że te lampy są złe ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ta homologacja wystarczy do przejścia przeglądu? Czy może są jakieś inne wymagane?

 

Homologacja E4 jest to homologacja uzyskana w Holandi czyli w państwie w którym jest ruch prawostronny tak jak w PL, więc nie powinno być żadnych problemów z policją.

Edytowane przez rafalpe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Homologacja E4 jest to homologacja uzyskana w Holandi czyli w państwie w którym jest ruch prawostronny tak jak w PL, więc nie powinno być żadnych problemów z policją.

 

Dopuszczenie do ruchu to jedno, a jakość to drugie. Oryginalna Hella posiada E, tak samo ten chiński wyrób, jednak kładąc te reflektory obok siebie nie trzeba ich nawet włączać by się przekonać jaką marką są sygnowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopuszczenie do ruchu to jedno, a jakość to drugie. Oryginalna Hella posiada E, tak samo ten chiński wyrób, jednak kładąc te reflektory obok siebie nie trzeba ich nawet włączać by się przekonać jaką marką są sygnowane.

 

Święta racja - osobiście się przekonałem jaką tandetą są soczewki DEPO do B5 3B. Wszystko opisane kilka postów wyżej. Nigdy więcej DEPO, tylko ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladne, ale mnie osobiscie w passacie nie podobaja sie takie.. ale o gustach sie nie dyskutuje:p Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopuszczenie do ruchu to jedno, a jakość to drugie. Oryginalna Hella posiada E, tak samo ten chiński wyrób, jednak kładąc te reflektory obok siebie nie trzeba ich nawet włączać by się przekonać jaką marką są sygnowane.

No, jeśli potrafisz porównać jakość reflektorów bez ich włączania, to szacun :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, jeśli potrafisz porównać jakość reflektorów bez ich włączania, to szacun :P

 

Chodzi o to, że w przypadku Sonar'ów itp już patrząc na te lampy widać że wykonali je chińczyki z przetopionych telewizorów. W dodatku miałem w rękach tyle reflektorów, że potrafię po samym wyglądzie stwierdzić czy jest coś wart. Żeby nie było Hella też robi marne reflektory, ale to co prezentują "Chińczyki" nie nadaje się gdzie indziej jak do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności