Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wiosnę zamierzam pomalować środki lamp na kolor czarny i znalazłem na niemieckim forum fotkę fajnie pomalowanej lampy http://postimg.org/image/xp063wpex/ ,ale czy to przejdzie w Polsce, czy przejdzie przegląd? co na to policja, czy z zamalowanymi odblaskami nadal będą pełnić swoją role ?

 

a czemu nie i w czym maja przeszkadzać zamalowane odblaski?

 

tu masz temat kolegi z forum który ma tak zrobione lampy i śmiga bez problemu

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/46948-LC5X-gwint-SS-kolo-X5-19-quot-several-other-modificat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że wcale nie są zamalowane odblaski, a jedynie ozdobna część wnętrza lampy ;)

Tak więc lampa zachowuje swoją funkcjonalność w 100%

 

EDIT:

moje niedopatrzenie - zamalowane jest wnętrze kierunkowskazu - z tego względu kierunkowskaz będzie mniej widoczny. Niemniej jednak, dalej będzie on spełniał swoją funkcję przy sprawnej pomarańczowej żarówce.

Edytowane przez eltom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam zamiar wymienic lampy czy warto zainteresować sie takimi http://allegro.pl/lampy-reflektory-vw-passat-b5-97-00-h7-h1-czarne-i3830075443.html może ktoś widzał paska z takimi lub wie jak świecą,wyglądają.Pozdrawiam

 

 

miej na uwadze to ze nie maja one swiatla przeciwmgielnego :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że są bez światła przeciwmgielnego ale te co mam ori są h7/h1 więc myślę założyć też h7/h1,jeśli się mylę proszę o sprostowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie

 

Miałem takie reflektory w wersji chrome, świecą przyzwoicie ale jakość wykonania tragiczna moim zdaniem, pękające uchwyty regulacji to standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pękające uchwyty to trochę lipa :hmm posiadasz może jakieś zdjęcie takich lub podobnych lamp na pasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem lamp konkretnie soczewek :) i czytając ten post to sam nie wiem czy warto , ile jest opinii za to i tyle przeciw a może lepiej oddać stare do regeneracji ???????? orginalne lampy mam H4 i H7 . jak sądzicie lepiej jest kupić nowe czy inwestować w stare ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup nowe

soczewki szalu nie robia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup nowe

soczewki szalu nie robia

 

więc lepiej kupić nowe ????? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nowe choc niekoniecznie soczewki

fajne sa CLEAR

tylko zwroc uwage na zarowki

teraz (jak masz fabryczne) masz H4+H7 tzn odpowiednio drogowe/przeciwmgielne + mijania

jak beda H7+H7 to beda drogowe + mijania

 

soczewki sa H7+H7

ja dorobilem sobie przeciwmgielne od Fabii w kratki dodatkowo przeciwmgielne:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) więc kupie nowe ale soczewki bo CLEAR też są naprawdę fajne ale nie posiadają homologacji :/ i to jest ich minus

:stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) więc kupie nowe ale soczewki bo CLEAR też są naprawdę fajne ale nie posiadają homologacji :/ i to jest ich minus

:stop

 

dziwne ze nie maja homologacji :ocochodzi i tak sprzedaja je

to odrazu przecierz widac ze albo jest E albo nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) więc kupie nowe ale soczewki bo CLEAR też są naprawdę fajne ale nie posiadają homologacji :/ i to jest ich minus

:stop

 

Lampy typu clear posiadają homologację E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampy typu clear posiadają homologację E.

 

a to znaczy ze maja homologacje :fajny

wiec moga byc uzywane :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to link do tych lamp

http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-reflektor-lampa-clear-lewy-h1-h7-i3853358035.html

i tam jest napisane że nie posiadają :ocochodzi ??????????? już sam nie wiem :sese

 

---------- Dodano o 19:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:28 ----------

 

a tu jeszcze jedna aukcja i to samo

http://allegro.pl/reflektor-mig-vw-passat-b5-1996-2000-clear-kpl-wwa-i3855076881.html

chyba że kolega Suruwa mówił o innych Clear ???????? nie powiem bo reflektory są extra :jupi ale nasze prawo i tak swoje robi i bez ''E" nie da rady :kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja troszkę z innej strony. Ma ktoś zamontowane depo LPVW55 (dectane swv11dgx) ? Jak wyjąć to ustrojstwo które tam jest zamontowane zamiast silniczka. Przekręcamy w prawo, luzuje się i co dalej bo nie chcę połamać całej lampy. Teoretycznie ta kulka trzpienia powinna dać wysunąć się w dół, ale nie zamierza. Jeżeli ktoś już to przerabiał to proszę o pomoc.

swv11dgx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno co moge doradzic to podgrzej troszeczke chociarz ten plastic bo on jest lamliwy przy niskich temp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/reflektor-mig-vw-passat-b5-1996-2000-clear-kpl-wwa-i3855076881.html

chyba że kolega Suruwa mówił o innych Clear ???????? nie powiem bo reflektory są extra :jupi ale nasze prawo i tak swoje robi i bez ''E" nie da rady :kwasny

 

 

Ojej, miałem lampy typu Clear i posiadały homologację wybitą na kloszu.

Tu zdjęcie mb2x.jpg

 

Jakościowo dramat, pękające uchwyty regulacji - standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz to trochę wyjąć na siłę i jakimś śrubokrętem od środka odczepić taki bolec, który jest o to zaczepiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności