Skocz do zawartości
Gość Mariusz00-82

alpine spx-17pro....będą pasowac do passata

Rekomendowane odpowiedzi

i do tego 150 RMS na przód to niepotrzebnie za dużo...

 

teraz w essie masz u-dimension rmv41 lub 21 za 1000 i do tego można jeszcze sporo wytargować, moża coś z wyższych serii u-dim np. pro-x, ewentualnie coś z us amps,

 

 

Głośników szykaj pod szybdami, Dego, DLS, Rainbow, Audio System, Mb Quart, Focal, Morel, Canton.

 

 

W przypadku alpine zapłacisz więcej za marketing niż za głośniki.

Edytowane przez damianko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz00-82

Dzieki koledzy za odpowiedz.Głosniki zawierzam zamówic z USA wiec cena bedzie o wiele nisza głosniki Alpiny ok 350$ a wzmacniacz jl ok 220$...

 

Głosniki wybieram z tej strony:

 

http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/ProductList.aspx?CategoryID=16&PageNum=1&SortField=1&SortOrder=0&ShowAll=False&AttrID=1&AttrValue=6.5&RowIndex=9

 

Spojrzycie na ta stronkę może cos tanszego i lepszego znajdziecie..Prosze o pomoc bo dolar idzie w góra a ja muzy słucham juz tylko na gwizdkach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz jakies mb quarty, o alpine zapomnij, szkoda kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz
2000 zł na alpine- żart

 

Rozumiem, że słyszałeś ten system skoro tak stanowczo odradzasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak sie składa, ze słyszałem jeszcze drozszy system alpine'a jak bylem w Chłameryce :]

i jak dla mnie to lipa jesli chodzi o cena/jakosc, to samo infinity, jbl, alpine i pioneer, oczywiscie chodzi o głosniki. DLS czy tez mb w tej cenie to wszystko miażdzy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz
tak sie składa, ze słyszałem jeszcze drozszy system alpine'a

 

Który system słyszałeś ? F1 status ?

 

, to samo infinity, jbl, alpine i pioneer, oczywiscie chodzi o głosniki. DLS czy tez mb w tej cenie to wszystko miażdzy ;]

 

No no... wszystkie toyoty sa najlepsze a nissany sa wszystkie do du... , sory stary ale takie uogólnienia są po pierwsze bez sensu, po drugie po prostu nieprawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w cenie F1 też kupiłbyś lepszy system innego producenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz
w cenie F1 też kupiłbyś lepszy system innego producenta...

 

To już dewagacje na zupełnie innym poziomie...czy lepszy... raczej inny, bo w tej klasie pojęcie lepszy / gorszy już raczej nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to, że bulisz nie wiadomo ile za marketing firmy, za to ze głosnik ładnie wygląda i ma elegancki znaczek :/

porownaj sobie alpine'a i dego za 2000 zł moze zmienisz zdanie ze jednak wystepuje pojecie lepszy/gorszy.

Moze i trafi sie jakis system dobrze grający, ale co z tego jak i tak nie jest wart swoich pieniędzy, gdyby ceny za głosniki wszystkich tych firm byly o 40% tansze wtedy bym sie nie czepiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz
porownaj sobie alpine'a i dego za 2000 zł moze zmienisz zdanie ze jednak wystepuje pojecie lepszy/gorszy.

 

Kolego...troszke się pogubiłeś, ja dość zrozumiale napisałem poprzedni post... i tyczył się on zestawu F1 status, który nie kosztuje 2000zł a 12tys zł , i na tym poziomie pojęcię lepszy / gorszy nie fukcjonuje, bo tutaj już nie ma mowy o niedociągnięciach....zaczyna się zabawa w smaczki.

 

jak dla mnie to lipa jesli chodzi o cena/jakosc, to samo infinity, jbl, alpine i pioneer, oczywiscie chodzi o głosniki. DLS czy tez mb w tej cenie to wszystko miażdzy ;]

 

Każdy producent ma w swojej ofercie produkty lepsze i gorsze...tak dobrze znasz Infinity, ze wrzucasz ja do jednego wora z JBL ? Bo ja bym się nie odważył tak napisać i tyle. DLS to świetna marka...ale tylko kilka produktów jest wyjątkowych, cała reszta jest dalece przeciętna, także walenie ogólnikami ze Mb quarty sa dobre dla wszystkich i sa lekiem na każde oczekiwania słuchacza sa w mojej opini troche nie halo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodziło o to, o czym mowilem. A kupic głosniki do samochodu za 12tys trzeba byc mocno pierd** i takiej osobie poleciłbym jakąs organizacje charytatywną i wizyte u psychologa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz
mi chodziło o to, o czym mowilem

 

Tzn, ze nie czytasz jednak ze zrozumieniem, albo wcale nie czytasz.

 

A kupic głosniki do samochodu za 12tys trzeba byc mocno pierd** i takiej osobie poleciłbym jakąs organizacje charytatywną i wizyte u psychologa ;]

 

Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć i mieć odpowiednio zasobny portfel, szczerze wątpie aby ludzie, którzy mają takie przwtworniki w aucie słuchały Twoich porad medycznych, ale spytam przy okazji.

 

ps. wyobraźni wiecej życze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: skasowalem to co napisalem, bo nie bede robił burdelu na forum.

 

 

pozdrow tych audiofilskich maniakow, a ja jak najszybciej znajde pomoc medyczną i agencje charytatywne, moze jakis sprzeda kabel za 3 tys i nakarmi głodne dzieci? smiech i pogarda z mojej strony

Edytowane przez tw182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz
edit: skasowalem to co napisalem, bo nie bede robił burdelu na forum.

 

Oj wielka szkoda... a co sie stało sie...? Bardzo żałuje, już miałem się ustosunkować... Aczkolwiek biorąc pod uwagę to co napisałeś, edycja posta była rozsądnym posunięciem.

 

smiech i pogarda z mojej strony

 

Uahh to napewno wstrząśnie światkiem CA, nie masz litości... naprawde.

 

Do autora tematu, zeby nie było, ze jestem specem od OT

 

Co do głośników, to nie miałem poki co okazji ich słuchać, to w miare świeży wypust Alpine... wizualnie ( co może być jedynie zbiegiem okoliczności) przypominają wspominany zestaw F1, nacinana membrana woofera i łudząco podobny tweeter słusznych rozmiarów. Alpine ma dość mierną jakościowo ofertę głośników, ale te z najwyższej półki powalają na kolana, wykonywane są przez najlepsze marki na świecie a Alpine je jedynie loguje. Jak jest z tymi... nie wiem...a el z chęcią bym sprawdził :) Także albo kupisz sprawdzony produkt, albo zaryzykujesz, decyzję pozostawiam Tobie.

 

Wzmaniacz jest bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu
mi chodzi o to, że bulisz nie wiadomo ile za marketing firmy, za to ze głosnik ładnie wygląda i ma elegancki znaczek :/

porownaj sobie alpine'a i dego za 2000 zł moze zmienisz zdanie ze jednak wystepuje pojecie lepszy/gorszy.

Moze i trafi sie jakis system dobrze grający, ale co z tego jak i tak nie jest wart swoich pieniędzy, gdyby ceny za głosniki wszystkich tych firm byly o 40% tansze wtedy bym sie nie czepiał.

 

Heh coś w tym jest co piszesz.

 

Dobry przykład subwufery μ-DIMENSION serii RM są zbyt tanie i nikt ich przez to nie chce kupować tymczasem graja na poziomie konstrukcji kilka razy droższych.

 

 

Tylko kolego zauwaz ze ta alpinka kosztuje 300 $ i za tą cene jest warta zainteresowania za 2000 już masz racje że mozna coś diżo leprzego znaleźć.

 

Porównując porsze 911 a Turbo nie powiesz ze jest jedno leprze od drugiego tylko ze te ma taki i taki czas na 100 a te lepiej sie prowadzi na zakętach.

 

a co do samej ceny to nie rozumiem takich ludzi jak ty Gdyby wszystko było warte swojej ceny świat by staną w miejscu.

Musi być zawsze cos dobrego dla tych z zasobniejszym portwelem i cos gorszego dla plebsu na tym polega gospodarka wolnorynkowa która sie tak zachłystnelismy.

 

A gdybyśmy mieli idealny socjalizm byś nażekał że sąsiad ma taki sam dobry kolorowy telewizor jak twój.

 

Inna sprawa że w pewnym momencie juz sie nie mowie co jest leprze a co gorsze.

Edytowane przez brzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu już chyba wie wszystko co chciał wiedzieć.

Temat zamykamy, wiadomo chyba dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności