Skocz do zawartości
daras

ex dynosoft wrocław/ Ecuproject Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

no to mysle ze moznaby zbierac nowa grupe na chipowanko:) ja mysle ze tak pod koniec kwietnia mozna by zaczac robic pierwsze auta? moze ktos z dynosoftu sie wypowie na temat nowej listy albo cos:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posio w grupie duuuuzo taniej niz z ulicy :)

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie nowa lista to ja na pewno sie pisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie widzimy problemów.Ale po dziś dzień nie skontaktował się z nami kolega Laki i siecki czy rezygnują z modyfikacji, przekładają ect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanko.Jeśli

Nie widzimy problemów.Ale po dziś dzień nie skontaktował się z nami kolega Laki i siecki czy rezygnują z modyfikacji, przekładają ect.

Mam jeszcze jedno pytanie.Jestem na 99% zdecydowany na chipa ;) Myślę,że z 90KM AHU może te 115KM uda się wyciągnąć(wiadomo,chciałbym jak najwięcej ale jednak auto musi żyć jeszcze troszkę)

Jeśli bym kupił wtryski(216) koszt chyba ok 1250zł mógłbym spokojnie je też zamontować?Czy to już za duży przyrost mocy byłby i Pasek mój by się rozleciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że z 90KM AHU może te 115KM uda się wyciągnąć(wiadomo,chciałbym jak najwięcej ale jednak auto musi żyć jeszcze troszkę)

Jeśli bym kupił wtryski(216) koszt chyba ok 1250zł mógłbym spokojnie je też zamontować?Czy to już za duży przyrost mocy byłby i Pasek mój by się rozleciał?

 

czemu chcesz zaczac od wtrysk? mysle, ze bardziej naturalnym jest najpierw zwiekszanie potencjalu powietrznego, a dopiero pozniej paliwnego :)

zwlaszcze, ze powietrze wychodzi troche taniej.

216-ka podaje juz naprawde duuzo paliwa (masz skok ,185 -> ,216), a turbinka bedzie Ci puchnac.

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu chcesz zaczac od wtrysk? mysle, ze bardziej naturalnym jest najpierw zwiekszanie potencjalu powietrznego, a dopiero pozniej paliwnego

zwlaszcze, ze powietrze wychodzi troche taniej.

216-ka podaje juz naprawde duuzo paliwa (masz skok ,185 -> ,216), a turbinka bedzie Ci puchnac.

 

pozdro

 

Daniel

O dzięki za Info.Pytam z ciekawości,jak to wygląda,a że się nie znam to fajnie jak ktoś podpowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wicher123, zbieraj kaske na chipa i pojedziemy razem :)

ja w weekend przeprowadzilem udana transplantacje turbiny od AWX i wreszcie nie mam stresa, ze przy wyprzedzaniu mi auto sie znotlaufi. oczywiscie zadnego przyrostu mocy nie zauwazylem, moze z dolu troszku szybciej sie wkreca na cisniene graniczne.

w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak pozwolic jej "dmuchnac mocniej w silnik" :)

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wicher123, zbieraj kaske na chipa i pojedziemy razem

ja w weekend przeprowadzilem udana transplantacje turbiny od AWX i wreszcie nie mam stresa, ze przy wyprzedzaniu mi auto sie znotlaufi. oczywiscie zadnego przyrostu mocy nie zauwazylem, moze z dolu troszku szybciej sie wkreca na cisniene graniczne.

w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak pozwolic jej "dmuchnac mocniej w silnik"

 

pozdro

 

Daniel

Już kaske mam ;) i czekam na innych chętnych na Wrocław ;)

PW też w tej sprawie poszło do mirassa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bambus1987

witam a jaka byla by cena orientacyjna i ciekawe czy mi sie nie rozpadnie klekot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ci sie nierozpadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bambus1987

a co do ceny to co tak glucho??? nikt nie zna orientacyjnej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~1200 jeżeli będzie około 9 osób... mam nadzieje ze wolno taka infomacje podać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee? cos nie teges chyba...jak ja zadzwonilem do dyno w katowicach to bez zadnych grup po prostu indywidualnei z ulicy sobie pojade to jest cena 1200 wiec jak w grupie tak samo to po co zmierac grupe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

cena z grupy to 1100zł, 1200zł z ulicy jest dla silników VAG na pompie VP37. W przypadku grupowego chiptuningu nie robimy rozdzieleń na PD i EDC16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jako ostatni chyba w grupie jade w poniedzialek do aliego na robienie softa...juz mnie trzepie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz mnie trzepie

 

Nie ma czemu Wojtek to fachowiec :) zrobi dobry soft, a twoje auto ożyje.

 

Ja ze swoją mocą już się oswoiłem, ale prze pierwsze dwa tygodnie czułem róznicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że Wojtek to fachman to się już przekonałem, a trzepie mnie pozytywnie, tzn. nie mogę już się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ma sie zebrac wieksza grupa to ja tez bylbym chetny.

Jesli cena bedzie w granicach 1000-1100 to mozecie na mnie liczyc.

 

Passat B5 1.9 tdi 110KM 97r AFN, juz albo dopiero 206tys ;)

 

Prosiłbym o jakis namiar do Dynasoft na priva.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności