Skocz do zawartości
slawek83

czy przedni podłokietnik z b5fl pasuje do b5?

Rekomendowane odpowiedzi

witam ..tak jak w temacie..:) bo ostatnio jak wsiadalem i mocno sie oparłem i pekł i mi podłokietnik i chcialbym wymienic na b5fl pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Musialbys wymienic cala konsole miedzy fotelami, bo masz zu[pelnie inny podlokietnik w 3B i 3BG-poszukaj na forum, bo bylo juz o tym.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ..tak jak w temacie..:) bo ostatnio jak wsiadalem i mocno sie oparłem i pekł i mi podłokietnik i chcialbym wymienic na b5fl pomozcie

 

 

nie wiem czemu uparłeś sie na ten z fl - moim zdaniem sa gorsze od tych z przed liftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu uparłeś sie na ten z fl - moim zdaniem sa gorsze od tych z przed liftu.

 

 

Podpisuje się pod tym, również uważam że te z przed liftu były jakieś bardziej poręczne. Z wyglądu natomiast, bardziej podoba mi się ten po lifcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dwa dni temu zakładałem podłokietnik z 3BG do 3B.

 

Potrzebne elementy z 3BG:

- kompletny podłokietnik

- plastik otaczający drążek zmiany biegów z popielniczką

- plastiki (lewy i prawy) od deski rozdzielczej przy drążku

- hamulec ręczny z osłoną

 

Wskazówki przy montażu:

- przy zakładaniu hamulca trzeba podłożyć trzy podkładki na przednią śrubę aby hamulec leżał równo.

- dwie blaszki trzymające ten plastik otaczający drążek trzeba podgiąć w stronę skrzyni (inaczej plastiki nie wejdą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączę sie pod ten temat i powiedzcie mi czy podłokietnik z tylnej kanapy z paska b5 fl będzie pasował do b5 przed liftem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy zmieniająć podłokietnik w pasku B5 3B przed liftem na ten podłokietnik z paska B5 3BG po lifcie trzeba coś przerabiać na tunelu środkowym od przedniego kokpitu (lewarek zmiany biegów) do tylnej kanapy oraz czy ręczny jest taki sam i czy otwór na tą kostkę co się podpina kompa z kablem jest taki sam i czy jest w tym samym miejscu

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności