Skocz do zawartości
Artilis

Usunięcie postu DLACZEGO

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie daczego mój post dotyczący problemów z gammą został usunięty nie rozumie.Z poważanem Artilis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty 1.4, 2.2.a, 2.2.d Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w wyszukiwarce oraz przeglądałem posty nigdzie niema poruszonego problemu że radio włącza się automatycznie po przekręceniu zapłonu, char zaproponował zmianę podłączenia ale to nie to więc gdzie problem? Nie piszę postu żeby pisać, jedynie potrzebuje porady w miarę możliwości a tu proszę śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.2 Jesteś pewien, że w archiwum nie ma odpowiedzi na twoje pytanie? Jesteś tego absolutnie pewien? W takim razie zadaj pytanie na forum. Staraj się jednak przestrzegać poniższych założeń:

a) temat wiadomości powinien określać jej treść, niedopuszczalne są tematy w stylu:"problem", "help" bądź "ale fajne".

b) obowiązującym językiem jest język polski i taki prosimy stosować. Dotyczy to zarówno formy stylistycznej wiadomości, jak również gramatyki i interpunkcji.

c) jest to forum tematyczne, i prosimy się do tego stosować. Wyjątkiem jest dział Off Topic

d) upewnij się, czy twojej wiadomości nie da się podłączyć pod istniejący już temat

 

http://forum.vw-passat.pl/search.php?searchid=1041921

 

67 tematów teraz już chyba rozumiesz kolego rolę moderatora i jego obowiązki by forum było bardziej czytelne i klarowne .

 

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radio włącza się automatycznie po przekręceniu zapłonu

 

Tak ma być.

Jak nie odpowiada, to zmień w radiu - SETUP - IGNI OFF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności