Skocz do zawartości
Majcin

Antena TRIFLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar zmienić antenke do radia cb na TRIFLEX radio posiadam Uniden 510XL czy owa antenka zdaje egzamin?? Bo jeśli nie to trochę szkoda kase wyrzucić w błoto:/ Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej

jesli chodzi o taka antene http://www.jalradio.pl/sklep/product_info.php?cPath=25&products_id=607 to mam ja u siebie i jestem bardzo zadowolony, jest to antena krotka ale po dobrym zmasowaniu i zestrojeniu jest dobry efekt, moge to porownac do magnesowki 150 cm ktora mialem wczesniej

pozdr

 

TO ta magesówka musiała być beznadziejna.... Ja uważam że na Triflexa szkoda kasy - bo zazwyczaj jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Działać oczywiście będzie, i o ile w skuteczność tego wynalazku jako anteny radiowej i tel nie budzi u mnie wątpliwośći o tyle czegos takiego do CB nie chciałbym użytkować. Po prostu za krótkie......

Polecam lekture

 

Dodam tylko, że za te pieniądze kupisz doskonałą antene - chyba, że jak niektórzy uważasz, że z takim wielkim batem to "obciach" jeździć, ale to już jak ksiądz uważa.....

 

Ja mam Alana 9+ i dla mnie jest za krótki - niedługo robie zmiane na President Texas albo Sirtel Santiago 1200 (niestety 1600 jest już niedostepna - a szkoda bo to bat legenda...)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm teraz posiadam President - Floryda ale jakis sqr... wyjal mi gumke(uszczelke) z anteny od radia no i zastanawialem sie czy nie kupic triflex ale moze sobie daruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartuzi

Witam serdecznie. Ja mam takie pytanko. Wywaliłem FM-kę ze swojego paska i w dziurkę po niej wylądowała Midland ML-145. Instalacja CB zakończona. Pozostaje sprawa radia FM. Moje pytanie brzmi: czy ktoś z Was, zastosował antenę wewnętrzną, np. taką: http://www.allegro.pl/item241833676_wewnetrzna_antena_samochodowa_fm_sunker_w1.html i umieścił ją poprostu pod podsufitką?

 

pozdrawiam

Bartuzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

bartuzi, mój kolega ma taką antenę i radio gra bardzo dobrze.Sygnał jest silny, nie zanika - jest praktycznie tak samo jak na antenie zewnętrznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności