Skocz do zawartości
jaarecki

opuszczana roleta w tylniej półce do b6

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam pytanko : czy może mi ktoś powiedzieć cos o tzw.zaluzji na tylniej półce w sedanie , otóż noszę sie z zamiarem kupna tego i chciałbym zamontować ją w moim passacie.Niestety nie wiem gdzie szukać info na ten temat, tzn , co oprócz samej żaluzji jest potrzebne,jakie podłączenie,gdzie jest główny wyłącznik itd.Za wszelkie informacje bedę zobowiązany.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę rzeżby jest, bo oprócz półki musisz się dostać do bocznych osłon w słupkach - tam przychodzą prowadnice. Silniczek na dole, przy półce jest sterowany z przycisku przy gałce zmiany biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info,teraz zdobyć wypada tylko prowadnice, no cóż zastanowie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nemo1

Sory,ale zapytam po co ci to.Narobisz sie nakombinujesz a w zasadzie zero korzyści. mam ten patent fabrycznie w drzwiach zresztą też i nigdy jeszcze tego nie rozwijałem.No chyba że chodzi ci o bajerek do niebieskich postojówek i rury wydechowej średnicy 15 cm to wtedy zrozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,ale przekonałem się , że to jak to ująłeś bajerek , w zasadzie bez żadnych korzyści , ale pytanko moje brzmiało jak by to zamontować , gdyż mam okzję zdobycia póleczki z roletą , skoro to jest trudne technicznie do wykonania i jak mówisz bezużyteczne - to daje sobie spokój.Dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze znalazłem komóreczkę do firmy od półki , która Cię interesi :661 23 23 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności