Skocz do zawartości
Gość urgosik

Wylaczenie fabrycznego alarmu w Passat b5 przy użyciu Vag

Rekomendowane odpowiedzi

no nic... ale nikt wprost nie napisał "się nie da"...

W tym wątku akurat nikt, ale w innych była już o tym mowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi rzegus

 

 

Witam!

Otwórz szybę od kierowcy, zamknij auto i otwórz przednią maskę, u mnie wtedy się alarm załącza!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat :)

 

u mnie alarm sam się aktywował, problemem była syrena, po jej odłączeniu problem znikł, zamontowałem nową syrenę i jest cisza oby tak dalej. Najprawdopodobniej problem tkwi w ładowaniu, bo syrena org. ma własne podtrzymanie, możliwe, że napięcie jest za niskie dlatego się załącza alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Seven,

czy moglbys podzielic sie wiedza gdzie znajduje sie syrena??? mam podobny problem ale nie mam pojecia gdzie ta cholera jest schowana....

 

z gory dzieki za pomoc

 

 

 

Odkopie temat :)

 

u mnie alarm sam się aktywował, problemem była syrena, po jej odłączeniu problem znikł, zamontowałem nową syrenę i jest cisza oby tak dalej. Najprawdopodobniej problem tkwi w ładowaniu, bo syrena org. ma własne podtrzymanie, możliwe, że napięcie jest za niskie dlatego się załącza alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku po lewej za wykładziną boczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam nie ma ???

 

kiedys zdemontowalem caly lewy bok i nie znalazlem jej tam... chyba ze juz tak slepy jestem

 

jest szansa ze gdzies indziej jeszcze montowali syreny w paskach b5fl ???

 

 

W bagażniku po lewej za wykładziną boczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź z drugiej strony jak tam nie będzie to albo masz ją zdemontowaną albo ukrytą gdzieś w przedziale silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki, takie mam wrazenie jakby dzwiek dobiegal z przodu samochodu, ale przy takim halasie ciezko jest cos wywnioskowac

 

tak z innej beczki - czy VAGiem jest mozliwosc wyciszenia syreny ?? kiedys natknalem sie na komentarz innego forumowicza ze jego syrena byla strasznie cicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest możliwość ale o dokładniejsze wytyczne pytaj bardziej obeznanych lub szukaj na forum chyba było o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, dzieki, takie mam wrazenie jakby dzwiek dobiegal z przodu samochodu, ale przy takim halasie ciezko jest cos wywnioskowac

 

tak z innej beczki - czy VAGiem jest mozliwosc wyciszenia syreny ?? kiedys natknalem sie na komentarz innego forumowicza ze jego syrena byla strasznie cicha

 

 

 

dla potomnych: w moim przypadku syrena byla schowana pod nadszybiem

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie syrena alarmu znajduję się obok akumulatora (patrząc od przodu po jego prawej stronie). Kijowy dostęp. Ale dla chcącego nic trudnego. Najlepiej syrenę odkręcić razem z podstawką i wtedy wyciągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i mnie dopadł problem z fabrycznym alarmem. Nie wiem co jest grane jak zamknę auto to odrazu zaczyna wyć. Da się to gówno jakoś wyłączyć np.Vagiem albo w jakiś inny mądry sposób???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności