Skocz do zawartości
Tomis

11 września - największe kłamstwo XXI wieku ???

Rekomendowane odpowiedzi

To do tego polecę jeszcze film "Zeitgeist".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hooo ten Zeitgeist tak mnie zaciekawił że dopiero teraz o 4:35 skończyłem oglądać .... SERIO POLECAM obejrzeć od początku do samego końca !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Ale polecam poczytać w necie opinie i komentarze do "Zeitgeist", bo sam film też jest manipulacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam film

 

11wrzesnia.Niewygodne.fakty.PL.Lektor.Loose.change.2nd.Edition

 

to dokladny tytul pliku jaki ja akurat sciagnelem.... jakosc slaba ale nie pozalujecie na 101%

 

film 77 minut - same fakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo tego filmu -11 września - największe kłamstwo XXI wieku , który miałem przyjemnosc ogladac na Uczelnii wraz z wykładowca , który skwitował go tak- Wiekszosc rzekomych "faktów" jest nie zgodna z prawda , błednie mylone pojecia, opinie które sa tam brane nie sa niczym potwierdzone ( sa wzięte z kosmosu),celowe wprowadzanie widza w błąd!. Acz w nie której materii filmu można dostrzeć zgodność z prawda. Aby ocenić owy film pod katem prawdziwosci nalezałoby zbadac go i porównac z innymi źródłami. Ja również przykładam się do słów wykładowcy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11wrzesnia.Niewygodne.fakty.PL.Lektor.Loose.change .2nd.Edition

 

Oglądałem i po tym filmie miałem same zagadki na temat wydarzeń z 11.09. W sumie to dalej mam :D A dziś Osamy zapowiedzieli jakieś niespodzianki dla świata w rocznice. Może Polska snickersa dostanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProOne.zn

No z 11 września to najbardziej mi sie podoba jak ten samolot co uderzył w pentagon zrobił karkołomny nawrot i tuz nad ziemia uderzył w pentagon. Manewr tak trudny ze 80% niebyła by w stanie tego wykonac a niby jakis koles od osamy z weekendowej szkółki co ledwo dostał licencje na cessne to zrobił :) pomijając fakt ze trafil w jedyna zbrojona sciane ktora byla porczas remontu i w ktorej byly trzymane akurat tranzakcje bankowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie do mnie nie przemawiają ci eksperci, bądź też "eksperci" .. nie wnikam

do głowy przychodzi mi jeden cytat: "wydaje mi się, że Dusia ma rację, a January blefuje" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek

po obejrzeniu filmu "Zeitgeist" zacząłem sie zastanawiać co i jak...moja sis wracała ze stanów 11 września tego roku i miałem cicha nadzieje ze coś sie stanie:P...taki żarcik:)ale nie udało sie...

czytając ten post pomyślałem że poszukam o nim w necie czy aby na pewno on tez nie jest fikcja:D

sorki ze tak po czasie odp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności