Skocz do zawartości
filip141

B5 istalacja ele. do tylnich drzwi.

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Jesli wozisz z tyłu pasazerów to jak najbardziej! mowiles ze lubisz głosno słuchac muzyki, z tylnymi będzie wiecej powera.(...)

 

No nie do końca, zależy kogo się wozi. Tylna instalacja powoduje że ciężko rozmawia się z osobami siedzącymi na przednich fotelach nawet kiedy radio cicho sobie pogrywa i bardziej słychać klekot diesla.

 

Dobre jeżeli:

- wozi się z tyłu teściową, praktycznie pewne że nie będzie słyszała rozmowy osób z przednich siedzeń

- podróżują z nami osoby które lubią słuchać dosyć głośno muzyki (na tylnych fotelach).

- po prostu chcemy i tyle, do reszty stać nas na dodatkowy komplet głośników nie rezygnując z jakości montowanych na przód

- przyzwyczailiśmy się do tak nagłośnionych samochodów (przód + tył)

 

Beznadziejne jeżeli:

- wozimy z tyłu małe dzieci (do 2/3 lat). Można uszkodzić im słuch, z tego co się orientuję lepiej też wyłączać skrzynię lub znacząco przyciszyć.

- występuje cała masa zjawisk akustycznych - nie każdy jednak to wychwyci słuchem np. ja który słucham muzyki i tak wyłącznie w jakości mp3

 

Dużo zależy od tego jak kto woli. Moje gusta są takie, że nagłośniony włącznie przód gra trochę dziwnie - być może nie naturalnie ale do tego przywykłem. To podobnie jak samochodami 5 i 3 drzwiowymi.

 

Najlepiej jest spotkać się z kilkoma osobami które mają różnie nagłośnione samochody, pojeździć chwile i na tej podstawie zdecydować.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Ja bym na twoim miejscu to co masz z przodu wrzucił na tył i pendził to samym radiem.

 

Głośniki seryjne nie są w passatach aż tak tragiczne jako zagłuszacz teściowej wystarczą.

 

Skup sie narazie na porządnym przygotowaniu drzwi pod te DLSy to są głośniki które nie zagrają jak sie nie przyłożysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w takim razie zainwestuje w przod + radio i subik a wtedy zastanowie sie czy nie zamontowac na tyl a ma ktos link do tych DLS zeby mozna bylo poczytac o nich? i czy beda wymagaly przerobek jakis w drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz

 

brzesiu ... wrzuciłeś chłopaka na głęboką wodę :) a tam różne bestie czychają :)

 

Filip, wygogluj sobie r6a, woofery z tego zestawu to juz prawie legenda i opisów systemów opartych o ten przetwornik jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu
brzesiu ... wrzuciłeś chłopaka na głęboką wodę :) a tam różne bestie czychają :)

 

Filip, wygogluj sobie r6a, woofery z tego zestawu to juz prawie legenda i opisów systemów opartych o ten przetwornik jest sporo.

 

 

Heh tam jakiś delikfent o dziwnie znajomym nicku ma taki zestawik z twiterami Vify.

 

Na marginesie ciekawe jak te twiterki grają sam o takich myślę do moich poliglasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz

Już nie :) Jak widać przesiadłem się na passata, także koncepcja się zmieniła a większość sprzętu pojechała z nowym właścicielem, jakoś mnie przekonał. Vifki grają świetnie ale pod dobra pasywką i sa piekielnie podatne na ukierunkowanie. Widze, ze te tweetery zaczynają się robić modne :) już kika osób się do nich przymierza... hehe przetrałem szlaki dot montażu chyba ;)

 

Dobra nie oftopujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności