Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tego nie wziął.. no chyba że darmo. A i też bym się zastanawiał...
Jeszcze poczekam pare tygodni na nastepce pioneera deh-3300. Jak sie okaze, ze duzo lepszy nie jest od modelu deh-140, to wezme wlasnie tego drugiego. Mi nie przeszkadzaja widoczne sloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi nie przeszkadzaja widoczne sloty.

 

Mnie by to raziło po oczach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie by to raziło po oczach!
Mnie bardziej przeszkadza fabryczna zmieniarka na panelu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardziej przeszkadza fabryczna zmieniarka na panelu

Mi przeszkadzał jej brak w bagażniku :( i kupiłem nowe radyjko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś doświadczenia z Clarion 788 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chociaż nie miałem to bardzo polecam radyjko

 

Clarion dxz388rusb

 

super dźwięk i kolorystycznie pasuje nawet do passka. znajomy miał w hondzie civic i naprawde bardzo dobrze grało, szybko odczytuje płyty ma wyjscie AUX i USB

 

ja mam zamiar zakupić owe radyjko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś doświadczenia z Clarion 788 ?

szału nie robi, szukałbym 958.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na sprzedaż świetne radio, które idealnie pasuje do wnętrza vw. Jest to Becker Indianapolis 7925 (nawigacja, mp3) (wyświetlacz niebieski, przyciski czerwone) Model ten jest oryginalnie dedykowany do VW. Sprzedaje cały komplet wraz z oryginalnymi mapami, kodem, antena gps. Radio 1 din. Menu w języku polskim. Zainteresowanych zapraszam na PW

[ATTACH=CONFIG]70372[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam na sprzedaż świetne radio, które idealnie pasuje do wnętrza vw. Jest to Becker Indianapolis 7925 (nawigacja, mp3) (wyświetlacz niebieski, przyciski czerwone) Model ten jest oryginalnie dedykowany do VW. Sprzedaje cały komplet wraz z oryginalnymi mapami, kodem, antena gps. Radio 1 din. Menu w języku polskim. Zainteresowanych zapraszam na PW
Menu polskie tylko nawigacji czy calego radia, bo na zdjeciu po szwabsku. W necie nie znalazlem zdjec z polskim menu.

Jaka cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest z tego forum, skopiowałem je bo jest dobra jakość oraz ładnie widać kolory - moje jest identyczne. Za komplet, czyli mapy oryginalne, kod, antena gps. Cena 700 zł (bez akcesorii może być taniej) Język nawigacji - Polski, a menu radia oczywiście jest proste i przejrzyste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmapy oryginalne,
Stan map na kiedy i jak z dostepnoscia nowszych wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy na płytach to wersja 2.0. ale znalazłem na necie najnowszą wersję która testowałem i jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam też model Indianapolis PRO - czyli dodana obsługa telefonu, zestaw głośnomówiący. Kolor oczywiście taki sam jak w VW (niebieski wyświetlacz, czerwone podświetlenie przycisków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie poogladac radia, pioneerki w przedziale do 400zł wizualnie dobrze wg mnie nie wyglądają. Bardzo spodobał mi się LG:

http://allegro.pl/lg-lcs500ur-lcs-500ur-z-usb-pilot-500-ur-mp3-radio-i1949739982.html Wygląda naprawdę ok, do tego w passku może łądnie to wszystko wyglądać :) W grę jeszcze wchodzi keenwood;

http://allegro.pl/kenwood-kdc-4051ur-usb-parameq-gratispen-wroclaw-i1943397550.html

Także w moim odczuciu pioneerka przebija wyglądem :).

Tylko jak wygląda ten czarny wyświetlacz LG w nocy? Ma ktoś takie coś w pasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego LG odpusc bo zdecydowanie lepiej gra wersja 600 w cenie ok 350zl w saturnie. Dodatkowo ma funkcje nagrywania radia i ripowania plyt na pena ;), calkowite ygaszenie ekranu i przyciskow. Bdb dzwiek w tej cenie. Nie podobala mi sie natomiast malo intuicyjna obsluga.

 

Co do LG to dzwiek identyczny jak w pionku, natomiast wg mnie gorsza obsluga menu. Nawet sprzedawcy nie wiedzieli po co jest pare ustawien np. na niskich tonach. Dodatkowo brak funkcji cofania katalogow na mp3. Mozna tylko przeskakiwac do przodu. Wyswietlacz jest w porzadku.

 

 

Ja wczoraj zamowilem pionka DEH-140UB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem PIONEERA DEH-2300UB-B a otrzymałem droższego DEH-140UBB
Miales jakis problem z zamontowaniem tego radyjka w passku? Probuje go wsadzic w luke po MCD 2DIN i brakuje mi ok 1cm zeby doszlo.

Druga sprawa to prawie nie odbiera mi stacji radiowych. Ten pioneerek znajduje mi recznie 9 stacji, a MCD 30.

Cos jest chyba nie tak.

 

Znalazlem takie info na elektrodzie:

Po pierwsze to w każdym aucie koncernu Vw antenę zasila fabryczne radio. Przy zastąpieniu go innym należy zasilać antenę za pomocą separatora antenowego. Łączymy do przewodu z radia oznaczonego jako "ant aut".

Tu uwaga:

W wolskwagenach ten przewód jest zajęty przez zasilanie dla orginalnego radia( Niebiesko-pomarańczowy). Należy go przeciąć lub dać przejściówkę.

 

 

Jak podlaczyc te radyjko by dzialalo bez wlaczonej stacyjki?

 

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

 

Bardzo spodobał mi się LG:
Widzialem go dzisiaj w saturnie. Wizualnie ladne, menu tak jak wczesniej pisalem - malo intuicyjne, dzwiek duzo slabszy niz w pioneerze. Bawilem sie equalizerem i ustawieniami bass i treble. W porownaniu do pionka, LG basu nie mialo. Nie dokopalem sie do funkcji loudnes, ktrora pewnie duzo by poprawila moc dzwieku. Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wcześniej zmieniłem radio na Clariona (model pare postów wyżej)

 

[ATTACH=CONFIG]71059[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]71060[/ATTACH]

 

wygląda prawie jakby było fabryczne. podświetlenie fakt zamiast białego mogłoby być czerwone ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego. Gra bardzo dobrze i czysto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałem wcześniej zmieniłem radio na Clariona (model pare postów wyżej)
Radio odbiera ci dobrze, czy musiales uzyc speraratora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niczego nie używałem, podpiąłem kostki i antene i gra zaje... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam radio Pioneer DEH 9300 SD. Dźwięk nawet przy oryginalnych głośnikach VW jest powalający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności