Skocz do zawartości
Gość ketrabasu

Obudowa pod kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ketrabasu

Witam, chcialem się dowiedzieć jak sciągnąc tą zabudowę spod kierownicy, bo chciałem się dostać do bezpieczników. Ponoć trzymają go 3 śruby od strony fotela (2 z nich wykreciłem- z prawej i tą w środku) ale lewa strona nadal mocno się trzyma i nie moge 3 śróby znaleźć. Pozatym nie wiem czy włącznik świateł należy najpierw zdemontować(jak?) i co z pokrętłem od natężenia podświetlenia deski rozdzielczej. Prosiłbym o porady jak sciągnąć ten plastik nie uszkadzając przy okazji niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chcialem się dowiedzieć jak sciągnąc tą zabudowę spod kierownicy, bo chciałem się dostać do bezpieczników. Ponoć trzymają go 3 śruby od strony fotela (2 z nich wykreciłem- z prawej i tą w środku) ale lewa strona nadal mocno się trzyma i nie moge 3 śróby znaleźć. Pozatym nie wiem czy włącznik świateł należy najpierw zdemontować(jak?) i co z pokrętłem od natężenia podświetlenia deski rozdzielczej. Prosiłbym o porady jak sciągnąć ten plastik nie uszkadzając przy okazji niczego.

No i co odkręciłeś obudowe i znalazłeś tam bezpieczniki?Jeśli odkręciłeś to pochwal sie jak to zrobić no i czy są tam bezpieczniki?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary czy ty czytałeś w ogóle to co kosiad napisał??? Bo jak tak to nie widzę problemu. Nie ma chyba prostszej czynności niż wyjęcie tej części deski pod kierownicą... dosłownie 5 śrub dzieli cię od szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadisadi-dzięki za tak wyczerpująca podpowiedz.Na pewno złapie to szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ketrabasu

Do bezpieczników się dostałem, Grześ, wiadomość co i jak masz na privie, ale mam jescze pytanie, bo grzebałem tam zeby sie dowiedziec co jest nie tak ze światłem pozycyjnym lewym. Przeczytałem ze w Pasku 3B światło tylne i pozycyjne lewe są na jednym bezpieczniku. Światło tylne działa, pozycyjne nie, bezpiecznik jest w porządku, sprawdzałem też 2 nowe żarówki i nie świecą w świetle pozycyjnym. Gdzie może tkwić problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odgrzewam kotleta, ale zagubiłem gdzieś kompletnie śruby z plastiku spod kierownicy w Passacie B5 (Ten plastik który zasłania np. dostęp do stacyjki itd.) Czy ktoś wie mniej więcej jakie to śruby żebym mógł sobie gdzieś takie dokupić ? Chodzi mi o wymiar, lub jakiś sklepik internetowy gdzie takowe dostane. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śruby dostępne w ASO. Są to dość długie wkręty o średnicy około 2,5-3mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że odgrzewam kotleta, ale zagubiłem gdzieś kompletnie śruby z plastiku spod kierownicy w Passacie B5 (Ten plastik który zasłania np. dostęp do stacyjki itd.) Czy ktoś wie mniej więcej jakie to śruby żebym mógł sobie gdzieś takie dokupić ? Chodzi mi o wymiar, lub jakiś sklepik internetowy gdzie takowe dostane. Pozdrawiam.

 

N90455603 śruba imbusowa 17x8x8

N0439513 blachowkręt z łbem soczewkowym 27x6x6x

N10285301 wkręt z łbem soczewkowym 19x6x6

 

https://www.google.pl/search?q=N90455603&client=firefox-b&biw=1600&bih=763&source=lnms&sa=X&sqi=2&pjf=1&ved=0ahUKEwjO_eTvvNPPAhXMkCwKHYaSDKUQ_AUIDCgA&dpr=1

Edytowane przez serwomechanizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Pojechałem do ASO i kupiłem śruby za kuriozalną kwotę... 80 groszy za sztukę :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności