Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

obok mnie stoji pasek na DW blaszkach a na szybie K coś tam jutro oblukam bo coś długo nie śmigany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nalepkę na przedniej szybie zasłoń,bo fajnie się z niej czyta numery rejestracyjne

polecam liścia za wycieraczkę

 

Ulotka już na miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały tydzień o 4 rano do Wałbrzycha latam , plusem jest czas przejazdu w nocy :)

Olsztyn mi przypadł na jutro rano

robiłem w sobote :/ kawał drogi, coś miałem odebrac zapieprzałem jak głupi busem żeby wrócic szybko, zaleciałem w 6 godzin ,zajeżdzam a koleś od ktorego miałem cos odebrać telefon miał wyłączony , po 1.5 godziny włączył , dawno sie tak nie ...... zdenerwowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

dobra bambusy idę nyny :lol jutro o 6 rano do arbajtu panie ,no i ktoś musi normę spamowania na forum wyrabiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robiłem w sobote :/ kawał drogi, coś miałem odebrac zapieprzałem jak głupi busem żeby wrócic szybko, zaleciałem w 6 godzin ,zajeżdzam a koleś od ktorego miałem cos odebrać telefon miał wyłączony , po 1.5 godziny włączył , dawno sie tak nie ...... zdenerwowałem

Kawał, w dzień bym się zaj... ale nocą puściej, pokój mam tam w hotelu, ale niestety dziś jeszcze prywatę urzędową musiałem załatwić i stąd jazda na styk ;) niby tam jestem teraz :D

Nawet dzwonił przed chwilą znajomy z firmy i chciał się integrować, ale "padałem" :lol

dobra bambusy idę nyny jutro o 6 rano do arbajtu panie ,no i ktoś musi normę spamowania na forum wyrabiać

 

Kimaj za mnie ;) i oby Junior nie miał innych planów na noc :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blop a orientujesz sie jak to można podłączyć ? przez kabel component mam n-ke podpiętą bo przez hdmi cos mi tv sie pieprzy (skacze obraz) i boje sie że jak Ps3 podepne przez hdmi to też będzie lipa, przez euro jest możliwość ?, co na tym trace? jakosć przy blue ray to wiadomo czy w grach też?

 

Miałem kabel zwyklasa HDMI i obraz do du.py był,śnieżył jakoś i czasem skoczył :(

Kupiłem więc HDMI 1.4 obsługujący 3D o taki http://allegro.pl/kabel-hdmi-hdmi-1-4-high-speed-ethernet-3m-fv-3d-i1488071745.html i obraz bajka normalnie :)

Dźwięk jadę przez kabel na podczerwień do amplitunera pioneer z wyjściem na 7 kolumn :lol Przy 2x100W z przodu 2x130W (moc wyjściowa nie znamionowa-wysokość kolumn ok 110cmx25cmx25cm skrzynie robione na zamówienie )z tyłu i subwooferze aktywnym-nogawki fruwają :lol PS3 ma jeszcze AV multi out ale nie testowałem :(

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jutro wyśpie, cnc na 13 to luuzik :dobrze

 

Pany ktoś polerował felgi z was?:> Bo nie bardzo wiem jaką pastę kupić...:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
boje sie że jak Ps3 podepne przez hdmi to też będzie lipa, przez euro jest możliwość ?, co na tym trace? jakosć przy blue ray to wiadomo czy w grach też?
W grach też miałem ps3 podłączone przez euro i zakupiłem w sklepie dla idiotów najzwyklejszy hdmi i różnica jest kolosalna lepsze odwzorowanie grafiki:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro spadam z wawki najszybciej w historii bo juz po 16 uff...

 

ma ktos dojscia do materialu takiego obiciowego jak do subwooferow itp ?cienki czarny a najlepiej ciemnoszary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W grach też miałem ps3 podłączone przez euro i zakupiłem w sklepie dla idiotów najzwyklejszy hdmi i różnica jest kolosalna lepsze odwzorowanie grafiki

 

A ja właśnie po zmianie tv wymieniłem taki zwyklas na hight speed Hdmi,przy dobrym telewizorku (szczególnie plaźmie) obraz jak by kreskówki oglądał :)

 

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

 

ma ktos dojscia do materialu takiego obiciowego jak do subwooferow itp ?cienki czarny a najlepiej ciemnoszary?

 

http://allegro.pl/material-obiciowy-do-kolumn-koc-czarny-1-50x1m-car-i1488861016.html zadzwoń może mają też inne kolory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wazuuup

 

pierwszy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ps3 mam już kilka dobrych lat chyba z 4 - polecam, ktoś tu pisał, że dzwiek dawał po optyku, nie wiem po co jak przeciez w hdmi jest dzwiek :D tylko hdmi, innym kablem tego nie podlaczaj bo jakosc kapiszon, najlepiej pociągnąć HDMI do amplitunera i z niego po hdmi do TV, generalnie ja mam wszystko pod ampli podpięte i jeden kabelek idzie do TV i wszystko pięknie gra :) jak nie możesz tak zrobić to odrazu do TV, co do piratów to można uznać, że już są :] bo nie wygląda to tak samo jak kiedyś ale już jest patent na tzw "pirata"

Co do kabli HDMI to duzo ludzi sciemnia kup taki:

http://allegro.pl/kabel-hdmi-hdmi-1-5m-pozlacane-koncowki-7279-i1482025995.html

I będzie Ci działał tak samo jak taki 6 razy droższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany...ktos ostatnio kupowal cb z magnesowka. na co padl wybor? do sluzbowego potrzebuje. radio moze byc tansze a antena niezla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pospali... :niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
pany...ktos ostatnio kupowal cb z magnesowka. na co padl wybor? do sluzbowego potrzebuje. radio moze byc tansze a antena niezla

Ja mam Presidenta ML145 mistrzowski bat ale długi półtorej metra ma mimo to ładnie gnie się do bagażnika elastyczny ;) i nie ma już jak cię widza to cię słyszą jak było przy hustlerku metrowym :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki filmik na dzień dobry

jak znikają nasze auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle zeby sirio wziac 145 zeby kosztow az takich nie generowac, a radyjko? ja mam unidena 510 jeszcze i gra. cos takiego by styknelo a antenka cos 145..to bedzie jezdzilo ciagle na dachu wiec zbieranie tego do bagaznika nie wchodzi w gre.

 

---------- Post added at 10:12 ---------- Previous post was at 09:58 ----------

 

btw filmik juz krazyl po forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

radio mam unidena 520 xl pro dobry sprzęt ładnie to współgra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności