Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

superkrowa, mimo wszystko warto pojechać

Dokładnie. Tamten rejon naszego regionu po prostu uwielbiam. Staram się tam jeździć kiedy mogę. W tym roku przymierzam się do bagażnika rowerowego, aby spróbować swoich sił jednośladem po górzystym terenie. Sobótke zdobyłem, więc czas na większe wyzwanie :).

 

Mi jeszcze kilka kutafonów zostało. Jak się spotkamy pod milenijnym to Ci nawet nakleję z tajniaka hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Mi jeszcze kilka kutafonów zostało. Jak się spotkamy pod milenijnym to Ci nawet nakleję z tajniaka hehehe

hehe e takie to ja też jeszcze mam

 

Lukajcie blopek się oznaczył :] zmądrzał ;) teraz jest w naszej bandzie :lolhttp://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=95774

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super krowa, będziesz w szklarskiej - spróbuj pojechać niewiele dalej, masz Harrachov. Tam też są fajne trasy do jeżdżenia. Byłem w tamtym roku, w tym roku na sylwestra. Jest git :ok

 

Moro, ano blop się oznakował. Widziałem wczoraj powrzucał fotki.

 

A parę karnych kutafonów przydałoby się :lol U mnie na parkingu firmowym co dzień by szły ;)

Mojego furexa niekoniecznie musi zdobić taka wlepa :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lukajcie blopek się oznaczył zmądrzał teraz jest w naszej bandzie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=95774

 

Bo musiał :lol mniejszej nie było,a żona stwierdziła że naklejka spoko,tylko jakaś fujara ją krzywo nakleiła :lol :lol :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blop, he he. nie napiszę siedemsetnego posta w wątku o ogólnopolski :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
blop, he he. nie napiszę siedemsetnego posta w wątku o ogólnopolski

 

jak nie :lol :lol dobrowolnie się zgłoś jak Ja cham.e ty jeden :lol :lol :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrowolnie się zgłoś jak Ja cham.e ty jeden

no i po bólu :Dnr 700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i po bólu nr 700

 

:dobrze :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blop, tylko muszę jeszcze sobie wiatrówkę skombinować żeby tych Baziantów nazbierać do lipca :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę jeszcze sobie wiatrówkę skombinować żeby tych Baziantów nazbierać do lipca

 

Co Ty chcesz knedli terroryzować wiatrówką :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty chcesz knedli terroryzować wiatrówką

taa, ostatnio mnie gość pogonił bo mu wykupiłem ostatnie 2 kraty Bazianta :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarku byłeś może w pensjonacie villa grace ?

nie nie byłem, szklarska, karpacz robie przez prace i już żygam tymi miejscowościami, ńa stoku to pewnie śnieg jest to pojeździsz, ja co roku tez sobie obiecywałem nawet próbowałem raz dwa na sprzęcie z wypożyczalni a w tym roku kupiłem deche i wreszcie konkretnie sie za to zabrałem ale na jazdy to polecam czechy - szklarska, karpacz to syrenka przy mercedesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na jazdy to polecam czechy - szklarska, karpacz to syrenka przy mercedesie

 

Tu się mimo narodowego patriotyzmu zgodzę z kolegą kockodo.

Knedle mają miejscami ciut drożej, ale stoki naśnieżone i dużo lepiej utrzymane, a na Czarnej Górze ostatnio przyszorowałem moja i tak nie najpiękniejszą maską :lol po lodzie uprzednio wychamowawszy na wystającej ziemi :wkurzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Morus ty pierwszy podejrzany bo co chwila alkohol we krwi

 

Nie to nie mógł być Morus !!!

On jak już, to miałby odwrotnie, kilka promili krwi w alkoholu :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy dzisiaj się przyglądnąłem relingom i są w tragicznym stanie, pełno zadrapan , czy idzie coś z nimi zrobić aby odzyskały swój blask :) ? polerka wchodzi w gre?

cimg0361z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kockodo, polerując to odświeżysz trochę wygląd relingów, ale zadrapania zostaną.

Ja w tamtym roku kupowałem pastę tempo do alusów. Dobrze też mi doczyszczała chromy wokół szyb więc można spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy dzisiaj się przyglądnąłem relingom i są w tragicznym stanie, pełno zadrapan , czy idzie coś z nimi zrobić aby odzyskały swój blask :) ? polerka wchodzi w gre?

http://allegro.pl/polerowanie-relingow-rantow-felg-lub-calych-felg-i1440079570.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy dzisiaj się przyglądnąłem relingom i są w tragicznym stanie, pełno zadrapan , czy idzie coś z nimi zrobić aby odzyskały swój blask ? polerka wchodzi w gre?

 

Jak już wychodzą "kretowiska" to powierzchniowa polerka nic nie da, poza błyskiem między parchami :(

Relingi są aluminiowe, jak już zaczną Ci się sypać na max to możesz zedrzeć chrom (papier 800 do 2000 + pasta G3) i będą równe i błyszcząco aluminiowe, nic innego nie pomoże.

Też mam taki szit na dachu, najgorzej jest od środka w miejscu gdzie jest szczelina

 

Tutaj Charakterek o tym pisał

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=29362&highlight=schodzi+chrom

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moras a jak tam kalendarze,posprzątałem biureczko i taki mały stojący by się przydał :lol

Jak już tam latasz z tymi hantelkami w robocie,to skręć w jakiś pokój :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności