Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

napisz mu PW to ci podeśle
az tak mi sie nie spieszy ze na już potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Ja chyba polece ze wzgl. na Klonika w nocy z pt na sobotę (jak śpi to trochę spokoju w aucie ) a rano na świeżą flądrę do zaprzyjaźnionej knajpy i gofry

ja tam ruszam o 5 pewnie bo od 12 doba mnie się zacznie więc nie będę jak Rumun pod kwaterą kolendował :lol

zresztą w nocy mam uraz z zeszłego roku prawie urwa trafiłem śmierdzącą łanie i te zajebiste wycieraczki hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę piedulenia maruderów w temacie zlotu

ten urwa wody się ochlał z jeziora ,tamu capiły giry ,ten przejazdu nie miał hehe

to co mówił Karol naścieraj się i tak dupsko Ci opiendoloą bo zupa była za słona

 

Do tematu podchodzę na lajcie bo już było wiadomo od początku, że opcja dogodzenia wszystkim to jakaś utopia jest :lol

Plaży na oczy nie widziałem,na placu zabaw z Klonikiem nie byłem,raz w sobotę o 4.00 dałem radę na biegu z Bartkiem dać w palnik na stresa i tyle miałem ze zlotu :lol

Czy warto było organizować zlot? peeeeeewnie,trzeba być twardym a nie mietkim,wsio brać na klatę a za rok pojechać i dobrze się bawić (bez problemu na głowie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Do tematu podchodzę na lajcie bo jużKaro było wiadomo od początku, że opcja dogodzenia wszystkim to jakaś utopia jest :lol

Plaży na oczy nie widziałem,na placu zabaw z Klonikiem nie byłem,raz w sobotę o 4.00 dałem radę na biegu z Bartkiem dać w palnik na stresa i tyle miałem ze zlotu :lol

Czy warto było organizować zlot? peeeeeewnie,trzeba być twardym a nie mietkim,wsio brać na klatę a za rok pojechać i dobrze się bawić (bez problemu na głowie) :D

 

Karol tez mowil ze 2 raz juz tematu przerabiac nie bedzie :lol cos w tym jest :) teraz dasz z palnik nad morzem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raz w sobotę o 4.00 dałem radę na biegu z Bartkiem dać w palnik na stresa i tyle miałem ze zlotu

jak ty to zrobiles jak o polnocy wracalem z toba do domku??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ty to zrobiles jak o polnocy wracalem z toba do domku??

 

Oj coś chyba dni Ci się pomyliły Krzychu :hmm z piątku na sobotę ok. 24.00 to z Hugsterem ostatni pokój wynajmowaliśmy :lol potem pamiętam że Kuśka z Guciem i Kuczim odwiedziliśmy a następnie zachciało nam się grilla rozpalać i już o świcie w sobotę rano,Deszczowego palnikiem do gazu zimną kiełbachę do alko piekliśmy :haha dni chyba pamiętam,choć może któryś poplątałem--zlot to zlot :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra moj blad to sobota 4 rano, a ja zalczylem niedizelny poranek do soboty:) minalem was jak cos tam męczyliscie przy domkach"D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra moj blad to sobota 4 rano, a ja zalczylem niedizelny poranek do soboty minalem was jak cos tam męczyliscie przy domkach"D

 

aaaaa to tak,w sobotę ok 23.50 to już tak zjepany byłem (5h snu na 48h pobytu na zlocie od czwartku :lol ) że już tylko podusi szukałem :wmorde

 

p.s

Gucio dał Ci posmakować płynu z 5litrowej banieczki? nas z Bartkiem to powalał w czwartek w nocy prawie na kolana (moooooocny) :lol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gucio dał Ci posmakować płynu z 5litrowej banieczki? nas z Bartkiem to powalał w czwartek w nocy prawie na kolana (moooooocny)

nie no my tylko trunki od naszego regionalnego chemika POLMOSA, bimberek i jakas orzechówka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bimberek i jakas orzechówka

 

:lol też grubo :wmorde:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzw bomba z opóźnionym zapłonem, wypijesz i chwile nic się niedzieje, a potem pali:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sie naebalem :D Dobra a tka na poważnie ktoś wie

 

" Jeśli w układzie elektrycznym żarówka pobiera napicie w wysokości 3,2A a dioda wyruwnujaca przekazuje napeicie o 3a mniejsze niż alternator to jakie napięcie musi płynąc z akumulatora jeśli spadek napiecia po zaplonie jest o 4a mneijszy niż przed nim

 

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a sie naebalem :D Dobra a tka na poważnie ktoś wie

 

" Jeśli w układzie elektrycznym żarówka pobiera napicie w wysokości 3,2A a dioda wyruwnujaca przekazuje napeicie o 3a mniejsze niż alternator to jakie napięcie musi płynąc z akumulatora jeśli spadek napiecia po zaplonie jest o 4a mneijszy niż przed nim

 

"

ROZMOWY NA KAŻDY TEMAT BEZ PYTAŃ TECHNICZNYCH ISTNIEJE OPCJA SZUKAJ :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde :D a jak by zamienić to na piwo :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
jak ty to zrobiles jak o polnocy wracalem z toba do domku??:D

hehe tradycyjnie koloryzuje :lol

 

---------- Dodano o 07:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 07:03 ----------

 

ROZMOWY NA KAŻDY TEMAT BEZ PYTAŃ TECHNICZNYCH ISTNIEJE OPCJA SZUKAJ

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :bry2

Chowajta się ludzie bo burza straszna atakuje, leje jak ujj... armagiedon :wmorde

napicie w wysokości 3,2A

jednostką napięcia jest [V] (volt) :nono... chyba że cos się zmieniło :hmm

 

---------- Dodano o 08:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:18 ----------

 

hehe tradycyjnie koloryzuje

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednostką napięcia jest [V] (volt)
a nie promil??jak mam z zoną na piecie to pije procenty i mam promile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Siemanko

Chowajta się ludzie bo burza straszna atakuje, leje jak ujj... armagiedon

wali ładnie :) dobrze auto mnie umyje ,czekam tylko jak padać przestanie i wio z szmateczką :lol

 

---------- Dodano o 08:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:47 ----------

 

a nie promil??jak mam z zoną na piecie to pije procenty i mam promile

ooo znam tą teorię :lol

 

---------- Dodano o 08:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:47 ----------

 

o widzisz nasz rekord 30 pasków z czasów świetności został pobity http://www.fotosik.pl/u/rafalczubinski/zdjecie/2/album/1225640

grubo ,jak zlot 47 pasiaków :)

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności