Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

wwe albo poznań tam będzie, nie wiem czy wwa nie jest przekreślona

 

Ok dzięki szerokości :D w nagrodę dla Ciebie ciasteczka :D :

 

6241-96f33a3eca1ea5011cfb6c478427b611.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Koćko, tak polece do A4 zjazd na Wałbrzych i na rondzie na obwodnice zdaję się, że to jest kierunek na Warszawę wg. nowych oznaczeń?

Jeszcze raz Ci napiszę... na 100% można dojechać z A4 poprzez obwodnice do lotniska:

1. Jedziesz A4 nie zjeżdzasz na Wro/Wałbrzych jedziesz dalej

2. Mijając po lewej stronie Castoramę/ Cargill zaczyna się zjazd na Kudowę S8 (chyba) zjeżdżasz nim

3. Jesteś na obwodnicy w kierunku Kudowy jedziesz jakieś 500-1000m i masz zjazd na Wałbrzych/Wrocław (DK35) zjeżdżasz i za zjazdem masz rondo

4. Na tym rondzie nie jedziesz ani na wrocław ani na Wałbrzych tylko zawracasz po zawróceniu będzie oznakowanie na Warszawę s8 potem już na obwodnicy podają też Poznań

5. Wjeżdżasz spowrotem na obwodnice ale już w dobrym kierunku (na Wrocław) i lecisz tą obwodnicą do samej granicznej

 

już prościej nie można

Edytowane przez tomyart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

heheheeh

Jolek jedziesz na lotnisko tam patrzysz czy wiatry sprzyjają ,zawracasz na rondzie w lewo później na rondzie w prawo obwodnicą w stronę bielan dolatujesz do bielan dalej jedziesz później na rondo i na wałbrzych nie jedziesz tylko zawracasz ,dalej jedziesz na rondo i w lewo później na drugim rondzie w prawo zjazd

już prościej się nie da :lol:lol:lol dawaj ciasteczka :haha

 

 

a i jeszcze pozdrów panią Tamarę na boku stoi jak się na Wałbrzych jedzie ale później zawróć bo tam nie jedziesz :lol najlepiej niech Tamara wykrenci numier ,poznasz na pewno Ciorne długie włosy ma i spiewa :lol,powiedz że jesteś od Zbycha to pociągnie z rabatem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze pozdrów panią Tamarę na boku stoi jak się na Wałbrzych jedzie ale później zawróć bo tam nie jedziesz najlepiej niech Tamara wykrenci numier

Ty się quwa nie śmiej :P

Drogi pobudowali to trzeba korzystać, puki za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Ci napiszę... na 100% można dojechać z A4 poprzez obwodnice do lotniska:

1. Jedziesz A4 nie zjeżdzasz na Wro/Wałbrzych jedziesz dalej

2. Mijając po lewej stronie Castoramę/ Cargill zaczyna się zjazd na Kudowę S8 (chyba) zjeżdżasz nim

3. Jesteś na obwodnicy w kierunku Kudowy jedziesz jakieś 500-1000m i masz zjazd na Wałbrzych/Wrocław (DK35) zjeżdżasz i za zjazdem masz rondo

4. Na tym rondzie nie jedziesz ani na wrocław ani na Wałbrzych tylko zawracasz po zawróceniu będzie oznakowanie na Warszawę s8 potem już na obwodnicy podają też Poznań

5. Wjeżdżasz spowrotem na obwodnice ale już w dobrym kierunku (na Wrocław) i lecisz tą obwodnicą do samej granicznej

 

już prościej nie można

 

Ok dzięki Tomku :)

 

heheheeh

Jolek jedziesz na lotnisko tam patrzysz czy wiatry sprzyjają ,zawracasz na rondzie w lewo później na rondzie w prawo obwodnicą w stronę bielan dolatujesz do bielan dalej jedziesz później na rondo i na wałbrzych nie jedziesz tylko zawracasz ,dalej jedziesz na rondo i w lewo później na drugim rondzie w prawo zjazd

już prościej się nie da dawaj ciasteczka

 

Spieprzaj dziadu :lol:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Ok dzięki Tomku :)

 

 

 

Spieprzaj dziadu :lol:P

mi to nie podziękuje :( sisior z Ciebie wiesz.......... foch :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w nagrodę dla Ciebie ciasteczka

mniam mniam nie dziele się, Moro gdzie z tym ryłem

kawy nie masz, ciastek nie masz, biedaczysko, kto cie teraz bedzie odwiedzał ? :haha

a wałbrzych nie jedziesz tylko zawracasz

jak zawroćisz wychodzisz za górkę i mówisz czy są bunkry jak sa to jest z.a.j.e.b.i.s.c.i.e

dotarłes do celu prowadził cie krzysztof jarzyna ze szczecina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
mniam mniam nie dziele się, Moro gdzie z tym ryłem

kawy nie masz, ciastek nie masz, biedaczysko, kto cie teraz bedzie odwiedzał ? :haha

 

jak zawroćisz wychodzisz za górkę i mówisz czy są bunkry jak sa to jest z.a.j.e.b.i.s.c.i.e

 

:lol i od razu skręć blanta z Tamarą :lol

nie mam cienka wypłata była trzeba iść może będą szły te z tymi garbami nescafe na plecach to naleje kubana :lol

 

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

 

na następny meczyk mam zawodnika nowego :]http://babol.pl/gid,13518073,galeria.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to opitoliłem lunch fryteczki i gołąbeczki a to wszystko okrasiłem nutką zupki w postaci pomidorowej :D i moge dalej myslec jak sie dostac na lotnisko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ciasteczko nie jest złe. Ale dziś mam masakrę. Spałem chyba ze dwie godziny. Przytulam się do ściany, aby nie osunąć się z krzesła a w trakcie rozmowy głowa mi opada i film się zrywa na kilka sekund :lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre ciasteczko nie jest złe. Ale dziś mam masakrę. Spałem chyba ze dwie godziny. Przytulam się do ściany, aby nie osunąć się z krzesła a w trakcie rozmowy głowa mi opada i film się zrywa na kilka sekund .

 

Trza było brac wczoraj dopalacze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ostatnia godzina się dłuży najbardziej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnia godzina się dłuży najbardziej

 

A tam ja już kapote trzymam w ręce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trza było brac wczoraj dopalacze?
No właśnie gdybym wziął, to mimo iż prace skończyłem wczoraj 16:56 to bym zdążył na mecz gwiazd na 17 z bielan z buta :lol

 

ostatnia godzina się dłuży najbardziej

Ja dziś mam taki cały dzień zjazd, że hej. Jeszcze kumpel mnie ciśnie aby osłonę przegubu mu wymienić w civic'u. Obawiam się, że ściągnę koło i zasnę z nim przy aucie :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzileiscie to ? dobre:

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jolek, dobre - to tzw. 'mistrz ciętej riposty' :lol3

 

 

NiemoR, co z folia? Czy już Ci się odechciało.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Widzileiscie to ? dobre:

 

a to kiedyś już widziałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to kiedyś już widziałem

 

a to znasz? :D (czekajcie do końca)

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

jest 15 bier kapotę pierdo#@3 majstra i robotę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA sobie w domu obejrzę, bo mi zblokowali qrwy je@#bane takie jak tu chodzą po robocie :lol.

Dobra bierzemy kapotę i lądujemy na pierwszym miejscu w googlach :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności