Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

A do czego ma być ta folia Radziu?

Do wycięcia paska i naklejenia :D

Jakby Ci tu pomóc...hmmm... w sklepie z foliami?

Tego to uduszęęęęęę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wycięcia paska i naklejenia :D

 

Ehhh, ale na co?

 

Jak do szyb, to kupowałem ostatnio w WDA na Borowskiej. Mają tam całe rulony, przeróżne kolory - srebrne też bo widziałem. Cena za rulon to 15 zł. Ale nie nadaje się np. do lamp, bo z tą myślą kupiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nie nadaje się np. do lamp, bo z tą myślą kupiłem

Masz oklejane lampy ?

 

Ja na plastik na zewnątrz chce nakleić i chodzi o to żeby udawała chrom ;) nie musi być przepuszczalna czy jakieś tak fanaberie :D

 

Potrzebuje szczypte jakieś 40x2 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
No coooo

 

Patrząc też się emocjonowałem :lol

widziałem że namiot stał jak odchodziliśmy od kosza ,musiałeś się napalić :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem, ale się tą folią nie udało.

 

Podjedź do nich, zobacz, pogadaj bo mają tego duużo. Ja Ci powiem, że mam tą folię 3M, mało nie kosztuje ale extra się formuje. Chcesz, to mogę Ci dać ten kawałek co mi został i zobaczysz - są też inne kolory - ja mam carbon.

 

Jakby co to dryndaj do mnie, bo będę się zbierał do miasta powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany da rady z bielan wjechać na A4 i wyskoczyć na obwodnice do lotniska? testował już ktoś? jak najlepiej zajechać na lotnisko z siechnic? ma ktoś jakiś patent aby nie jechać przez miasto? w necie jakies mylne info, ze niby z A4 narazie nie można tak jechać :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego to uduszęęęęęę

wole wisieć na haku za ziobro... jak Janosik :D

 

Pany da rady z bielan wjechać na A4

Da radę... prosto... musisz zjechać z A4 na obwodnice w kierunku Kudowy, potem jest rondo, na rondzie zawijasz i wjeżdżasz na obwodnice ale już w kierunku Wrocławia :)

Edytowane przez tomyart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem że namiot stał jak odchodziliśmy od kosza ,musiałeś się napalić

Hehe było na co popatrzeć to nie dziwota ;)

Da radę... prosto... musisz zjechać z A4 na obwodnice w kierunku Kudowy, potem jest rondo, na rondzie zawijasz i wjeżdżasz na obwodnice ale już w kierunku Wrocławia

Powinieneś robić za navi :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da radę... prosto... musisz zjechać z A4 na obwodnice w kierunku Kudowy, potem jest rondo, na rondzie zawijasz i wjeżdżasz na obwodnice ale już w kierunku Wrocławia

 

Tomek ale gdzie ten zjazd? ostatnio jechałem i nie widziałem niczego takiego albo przeoczyłem? na A4 bede wjeżdżał od Żórawiny, to chyba potem mam już zjazd na Wrocław lub Wałbrzych? dobrze kombinuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na Muchobór :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek ale gdzie ten zjazd? ostatnio jechałem i nie widziałem niczego takiego albo przeoczyłem? na A4 bede wjeżdżał od Żórawiny, to chyba potem mam już zjazd na Wrocław lub Wałbrzych? dobrze kombinuję?

To jest jeszcze dalej, gdzieś na wysokości Mokronosu, te zjazdy z A4 na Wrocław i Wałbrzych musisz przejechać pare km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest jeszcze dalej, gdzieś na wysokości Mokronosu, te zjazdy z A4 na Wrocław i Wałbrzych musisz przejechać pare km.

 

Czyli muszę wjechać na A4 minąć zjazd na bielany i jechać w kierunku Zgorzelca i tam potem jest normalnie zjazd na Wrocław Lotnisko? jakoś to jest oznaczone? bo ewentualnie mogę jechać jeszcze Siechnice - Żórawina - Domasław i tam gdzieś wskoczyć ? Dzięki za pomoc Tomku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli muszę wjechać na A4 minąć zjazd na bielany i jechać w kierunku Zgorzelca

Jak przejedziesz to wal już na Berlin tam masz też lotnisko i łatwiej trafić niż u nas :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przejedziesz to wal już na Berlin tam masz też lotnisko i łatwiej trafić niż u nas
Akurat wylot jest z Wrocławia to nic nie da :P wiec nici z punkciku pomogl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec nici z punkciku pomogl

Ehh może następnym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał tomyart Zobacz post

To jest jeszcze dalej, gdzieś na wysokości Mokronosu, te zjazdy z A4 na Wrocław i Wałbrzych musisz przejechać pare km.

Czyli muszę wjechać na A4 minąć zjazd na bielany i jechać w kierunku Zgorzelca i tam potem jest normalnie zjazd na Wrocław Lotnisko? jakoś to jest oznaczone? bo ewentualnie mogę jechać jeszcze Siechnice - Żórawina - Domasław i tam gdzieś wskoczyć ? Dzięki za pomoc Tomku

 

Tu mi kolega z pracy podpowiada, ze ten zjazd z A4 jeszcze chyba nie działa? że lepiej zjechac z A4 na Wałbrzych i tak się kierować i tu jest rondo, na którym trzebais ie kierowac na Wawe i wyskoczy sie obok Factory... w necie tez pisza, ze to niby nie dziala ale mozna jakos oszukac od drogi nr 8 skifa niezla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jolcia , miesiąc temu jechałem z castoramy na lotnisko , zapytałem w casto czy da sie zjechac z a4 na obwodnice to powiedzieli że nie i żebym jechał w stronę świdnicy i tam będzie rondo i na nim wjeżdzasz na obwodnie. Tak pojechałem i zadziałało.

Wolałem nie ryzykowac braku zjazdu na autostradzie.

Z siechnic polecam dwie drogi, jak w nocy to lecisz normalnie do armi krajowej hallera itd

a jak w dzien, korki itd to leć sobie przez św katarzyne do drogi 395 i do wjazdu na A4 z wrocław wschodni,później na bielany i na obwodnice, lepsza droga jest jak z siechnic podlecisz do Groblic od nich mnie jakos nawi prowadziła do Wojkowic i ten sam wjazd do A4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jolcia , miesiąc temu jechałem z castoramy na lotnisko , zapytałem w casto czy da sie zjechac z a4 na obwodnice to powiedzieli że nie i żebym jechał w stronę świdnicy i tam będzie rondo i na nim wjeżdzasz na obwodnie. Tak pojechałem i zadziałało.

Wolałem nie ryzykowac braku zjazdu na autostradzie.

Z siechnic polecam dwie drogi, jak w nocy to lecisz normalnie do armi krajowej hallera itd

a jak w dzien, korki itd to leć sobie przez św katarzyne do drogi 395 i do wjazdu na A4 z wrocław wschodni,później na bielany i na obwodnice, lepsza droga jest jak z siechnic podlecisz do Groblic od nich mnie jakos nawi prowadziła do Wojkowic i ten sam wjazd do A4

 

Dzięki Koćko, tak polece do A4 zjazd na Wałbrzych i na rondzie na obwodnice zdaję się, że to jest kierunek na Warszawę wg. nowych oznaczeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

kto wpadnie na kawę z kawą ?? bo mi się skończyła :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warszawę wg. nowych oznaczeń?
wwe albo poznań tam będzie, nie wiem czy wwa nie jest przekreślona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności