Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest spotkałem się z kolegą Koćko. Przepraszam za siebie byłem zmęczony dlatego byłem mało rozmowny, ale moja droga wyglądała tak że walczyłem ze sobą aby dojechać na ten koncert na czas bo na próbę nie zdążyliśmy. Turbina nie ładowała (prawdopodobnie padnięty zawór recyrkulacji spalin). Tak że jazda autobusem z 9 osobami i instrumentami z silnikiem osobówki to jazda w porywach do 90km/h i na biegu 5. 6 włączałem tylko dla poprawienia swojego humoru i jak było z górki. Pod górkę czasami na 2 i z szybkością do 20km/h. Powrót wczoraj też od 10.00 do 1.00 w nocy przez Opole i Wrocław z taką samą szybkością. Tak że przepraszam Jarku za moją małą komunikatywność. Poza tym jak młody zauważył, na ulicy św. Wincentego wczoraj ok godz 14 widzieliśmy B3 w kolorze złotym, szarym albo w okolicach tych dwóch kolorów. Z wlepą na tylnej szybie z lewej strony i na białych felach z karteczką (chyba na sprzedaż). Kolega przyglądał się busowi jechał ze starszym panem na siedzeniu pasażera. Niestety ja nie miałem koszulki forumowej (przepocona dlatego zmieniłem na inną) a młody akurat otworzył skrzydło drzwi na których była wlepa. W każdym razie pozdrawiamy.

 

Ja również pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tu ciiiiiszaaaa :)

 

 

 

be8b8516ed388ddbfb4e22d028091e74.jpg

 

:haha - kto poprawnie rozszyfruje skrót?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh siemanko panowie.Nareszcie udało mi się powstać z zaświatów.witam po długiej przerwie.jestem ciekaw jak tam wasze mordki wyglądają(przekonam sie w sobote).

Blop sprawdzałem rozłożenie nas po pokojach.Jesteśmy na 3 piętrze.Ja rozumiem że ty i Niemor jesteście młodzi ale ja jak bede schodził na impreze to zabierac bede kocyk.po co?jak na powrocie nie dam rady dojść do pokoju to sie położe na glebie i się przykryje.masakra trzecie piętro:zeco:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo coś ciężki poniedziałek wszyscy mieli... 10 postów tylko, przez cały dzień :lol

jak na powrocie nie dam rady dojść do pokoju to sie położe na glebie i się przykryje.masakra trzecie piętro

Ale pamiętaj że Radek (Niemor) później po nocy krąży z aparatem i robi fotki do archiwum :lol

Edytowane przez tomyart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masakra trzecie piętro

 

A znasz inne piętro,gdzie są apartamenty :hmm :lol Ty nie płacz,tylko doczytaj że koło nas sam organizator ma apartament :D Jak chcesz gorzej--ale niżej,to trzeba było wcześniej mówić :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dluzszych rozmyśłaniach i przemyśleniach też doszedłem do wniosku że apartament to apartament.a i jeszcze w takim towarzystwie to lepiej nie mogłem trafić.

a Niemor jak sie napije to aparatu do ręki nie wezmie bo nie znajdzie.schowam mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Niemor jak sie napije

 

Już mam plana na piątek :D zastawiamy stół w największym pokoju i pijemy tak długo-aż któryś puści sobie krawat na klate--więc trenujcie chłopy co by wstydu nie było :haha

Aparaty i kamery,zabieram w depozyt--jak ktoś chce popatrzeć to mógł przyjechać a nie lizać monitor :lol :lol2 :lol3 :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem mało rozmowny,

Jacku spoko , widziałem jak wyglądasz i jak usłyszałem że auto nawaliło to już było wszystko jasne, ja musiałem uciekać bo mieliśmy stolik zarezerwowany w jedynej knajpie w tym mieście a na koncercie własnych myśli nie słyszałem. Nagłośnienie fatalne tam było. "Łona" zadowoleni?

 

jak na kawę przyjedzie to go za słówka ciągnę ,a ten tylko przytakuje :tak.yhy ,hmm..

Na forum też nie muszę dużo pisać bo mnie Moras wyręcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

 

Na forum też nie muszę dużo pisać bo mnie Moras wyręcza ;)

 

oj tam, oj tam :P:lol

brakuje mi Ciebie Jareczku :P przyjedź jutro nawet mleko kupiłem :P łoddd krowy Klapek niech potwierdzi że dobre z pierwszego udoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łoddd krowy

Ponoć najzdorwsze jest od byka :D - jak mówią najstarsi Papuasi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Ponoć najzdorwsze jest od byka :D - jak mówią najstarsi Papuasi :D

spoko spoko dojenie zwisa też przewidziane dla zainteresowanych kuban nektaru ale trzeba dać znać z godzinę wcześniej żebym naprodukował :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko dojenie zwisa też przewidziane dla zainteresowanych kuban nektaru ale trzeba dać znać z godzinę wcześniej żebym naprodukował :lol

a no widzę, że full service :lol2 - jak to mówią Chopy - "Po Pańsku - burżuazja Panie" :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kuban nektaru ale trzeba dać znać z godzinę wcześniej

 

Dobra-daje z 50 dych i musze to zobaczyć--bo kuban to chyba łez naprodukujesz przy tym :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Dobra-daje z 50 dych i musze to zobaczyć--bo kuban to chyba łez naprodukujesz przy tym :haha

 

zwołam kloszardów z dworca niech trzepią :lol idziesz o zakład ?:lol ale doisz do dna ? :lol

i na koniec wąsy z mlika pod nosem :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powrocie nie dam rady dojść do pokoju to sie położe na glebie i się przykryje

Chucherko jesteś :lol jak Krzycha do auta w Nysie doholowałem to i Tobie dam radę ;)

a Niemor jak sie napije to aparatu do ręki nie wezmie bo nie znajdzie.schowam mu.

Zamacha szykujesz ?

Jak będę kierowcą to nie piję :lol :lol3

Już mam plana na piątek zastawiamy stół w największym pokoju i pijemy tak długo-aż któryś puści sobie krawat na klate--więc trenujcie chłopy co by wstydu nie było

:haha

Teraz doczytałem, to ja biorę wiadro :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwołam kloszardów z dworca niech trzepią idziesz o zakład ? ale doisz do dna ?

i na koniec wąsy z mlika pod nosem

 

Dobra i kubek 200ml po brzegi-a jak nie, to dajesz dupku tym wszystkim kloszardom :haha dobra niech stracę i daję 200 zyli :haha

 

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

 

Teraz doczytałem, to ja biorę wiadro

 

Tylko wiejskie--takie metalowe--bo plastik wypali i jeszcze sobie buty ufajdasz :lol :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiejskie--takie metalowe--bo plastik wypali i jeszcze sobie buty ufajdasz

Jaha

Od razu będę miał taboret póki nie zacznę z objętości korzystać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagłośnienie fatalne tam było. "Łona" zadowoleni?
Nie wiem czy byli zadowoleni, ale chyba tak, ja po odwiezieniu ich do hotelu i wypiciu 2 browarków osunąłem się do wyrka. Młody mi opowiadał że on razem z Adasiem i 3 muzykami zwiedzali hotel z zewnątrz po rusztowaniach (dotarli do dachu), a jak im się skończył alkohol poszli kupić jeszcze. Po wypiciu następnej flaszki udali się do jakiegoś klubu gdzie weszli z 15 zł i wyszli z tą samą gotówką ale po wypiciu # browarka. Tak że chłopaki szczęśliwi wrócili jak ja oddawałem poranny mocz ok 4.30. Ciężko im było wstać na śniadanie o 9 rano. Ale śniadanko królewskie. Nie będę wymieniał bo do tej pory język mi do tupy ucieka. Żebym to ja jadał takie śniadania. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaha

Od razu będę miał taboret póki nie zacznę z objętości korzystać

 

Z taboretem to mój wspólas mi się przypomina odrazu--jak jego żonka się piłuje-to zawsze mówi--,,natpobudliwa? to do piwnicy-taborek do góry nogami i z nóżki na nóżkę przeskakiwać klekotem aż przejdzie'' :lol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaha

Od razu będę miał taboret póki nie zacznę z objętości korzystać :lol

można je nie tylko do "spawania" wykorzystać - zawsze jest jeszcze opcja przenośnej "Bardachy" czyt. sracza, no i instrumentu w postaci bębenka :lol2

 

ps. swoją drogą dopiero teraz zauważyłem że jest to proste ale wielofunkcyjne "urządzenie" - tylko patrzeć jak Bear Grylls będzie z takim chodził po Buszu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności