Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

chcesz wyrwać lachona idź na bale postaw drina w kiblu zerżnij lub na hetel i już kup kluczyki od BMW i po zawodach kolega mi opowiadał że działa

teraz to się zrobiły Stany Zjednoczone we Wro i ogólnie w PL wolą loda zrobić niż się pocałować żeby się opryszczką nie zarazić

Moro frendzlu !!!

Ja zmęczony i bez kasy jestem, a Ty mnie jeszcze o glebę śmiechem :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie , na co teraz ryby biorą ?

Może... Alfa 147 albo 156 aaaa i podstawa to zainwestować w umm,cyk,cyk umm,cyk,cyk inaczej nie wyrwie lachona

Edytowane przez tomyart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może... Alfa 147 albo 156 aaaa i podstawa to zainwestować w umm,cyk,cyk umm,cyk,cyk inaczej nie wyrwie lachona

Ogólnie w ramach konkluzji na ten post i powyższe na ten temat, po.ebany jest ten świat :wmorde

Żeby już wnętrze człowieka nie było ważne, ja pie.dole !

Masakra

Chyba dlatego mam uraz i jak widzę ładną pannę to w tle za nią snuje się pustak w głowie i wczasy w egipcie...

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie w ramach konkluzji na ten post i powyższe na ten temat, po.ebany jest ten świat

Takie czasy, mi też się często wydaje że to wszystko (nazwijmy to cywilizacją) idzie w złą stronę

 

Spadam po młodego do żłoba :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie czasy, mi też się często wydaje że to wszystko (nazwijmy to cywilizacją) idzie w złą stronę

Aż chwilami przychodzi mi dobijająca myśl : ZA MOICH CZASÓW TAK NIE BYŁO :lol

Ale widać już stary grzyb jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 TYGODNIE URLOPU. KOCHAM TO

Od dziś ? Hehe tylko odleżyn sobie nie narób :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dziś ? Hehe tylko odleżyn sobie nie narób
dzisiaj od 4.20 jak wstałem to czułem że będzie dobrze. w pracy wypiłem kawę pogralem w karty zjadłem położyłem sie spać wstałem zjadłem i skończyłem pracę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj od 4.20 jak wstałem to czułem że będzie dobrze. w pracy wypiłem kawę pogralem w karty zjadłem położyłem sie spać wstałem zjadłem i skończyłem pracę :P

 

No to po takim wysiłku należy Ci się urlop :P

 

 

 

 

Pany jakiej pasty używacie do polerki? Bo odbieram dzisiaj automat i będę jutro od rana działał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj od 4.20 jak wstałem to czułem że będzie dobrze. w pracy wypiłem kawę pogralem w karty zjadłem położyłem sie spać wstałem zjadłem i skończyłem pracę

Żyć nie umierać i KGHM pracować ;)

Pany jakiej pasty używacie do polerki?

Pytaj Morasa i Bimbasz oni coś pocierają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany jakiej pasty używacie do polerki?
mi koleś polecił Farecla G6 bo chciałem G3 i do tego wosk tej samej firmie i masz rok spokoju. ja też jutro odbieram maszynkę ale będę działał po weekendzie

 

---------- Post added at 16:06 ---------- Previous post was at 16:06 ----------

 

Żyć nie umierać i KGHM pracować
RAdziu uwierz mi nie chciałbyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RAdziu uwierz mi nie chciałbyś

Wiem ;), wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też jutro odbieram maszynkę ale będę działał po weekendzie
i uja odbiorę bo paczka nie przyszla a mialem taki piękny plan by dropsa wybielić qrwa qrwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmissiek byłem po sąsiedzku w kolesi co bawią się tuningiem aut i kupiłem zabawki do polerki.

Mieli tą pastę 6G ale dał mi 3G i powiedział, że to jest mocniejsza. Że 6 można zastosować potem, jak efekt nie będzie wystarczający i zostaną smugi.

 

Piszę tak informacyjnie, bo nie wiem jak to działa. Może i 6G styknie, przekazuje dalej co mi 'obcykane chopy' powiedzieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mmissiek byłem po sąsiedzku w kolesi co bawią się tuningiem aut i kupiłem zabawki do polerki.

Mieli tą pastę 6G ale dał mi 3G i powiedział, że to jest mocniejsza. Że 6 można zastosować potem, jak efekt nie będzie wystarczający i zostaną smugi.

 

Piszę tak informacyjnie, bo nie wiem jak to działa. Może i 6G styknie, przekazuje dalej co mi 'obcykane chopy' powiedzieli

ja też miałem wziąść tą g3 ale koleś z lakierni obejrzał dropsa i powiedział że g6 mi lepiej podejdzie ale co z tego jak zamówiłem u niego polerkę i nie przyszła. miałem zrobić auto przed ogólnopolskim i nie zrobię bo nie mam czym. zły jestem jak diabli. jutro jade w bieszczady na 3 tygodnie wiec nie dam rady chyba ze tam gdzieś sobie od kogoś pożyczę

 

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

 

panowie czy ktoś z naszej grupy posiada takie oto cudo? http://allegro.pl/zaginarka-blotnikow-poszerzanie-zaginanie-rantow-i1635934351.html

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też miałem wzuiąć tą g3 ale koleś z lakierni obejrzał dropsa i powiedział że g6 mi lepiej podejdzie ale co z tego jak zamówiłem u niego polerkę i nie przyszła. miałem zrobić auto przed ogólnopolskim i nie zrobię bo nie mam czym. zły jestem jak diabli. jutro jade w bieszczady na 3 tygodnie wiec nie dam rady chyba ze tam gdzieś sobie od kogoś pożyczę

 

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

 

panowie czy ktoś z naszej grupy posiada takie oto cudo? http://allegro.pl/zaginarka-blotnikow-poszerzanie-zaginanie-rantow-i1635934351.html

chyba ADAMS to ma na sprzedaż jak się nie mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem że adams to ma bo to od niego link nie chce kupić bo mi to na raz jest potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem że adams to ma bo to od niego link nie chce kupić bo mi to na raz jest potrzebne
to może wypożyczy ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może wypożyczy ci
może ale on mieszka daleko ja potrzebuje jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmissiek na następnego większego spota ty stawiasz whiskey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności