Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

kurde **** będzie mnie bolała :lol dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde **** będzie mnie bolała

 

bój się :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Moras ty wiesz że kocham sedany,a ten Kaczki-ogrom pracy i siana.Ale jak to mówią we własne gniazdo się nie sr. i jak miałbym jeździć kombi to chętnie takim jak twój.Masz więc farta i przyszło-urodzinowy prezent.poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy przyciemnienie szybek w kombiaku to dobry pomysł ? Nie będzie to złazić i się rysować ? I kto może to zrobić we wro za odpowiednią cenę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Ja przyciemniałem w firmie Jan Puć Auto Glas Żmigrodzka 81 na 5 tylnych dają homologacje i niby 7 lat na folię gwarancji ,taki zabieg kosztuje 500 zł po 100 za szybe dodatkowo dwie z przodu lekko jedynką przyciemniłem żeby karawan nie wyszedł dodatkowo 150 zł jak w całości ,a warto przyciemniać moim zdaniem jeżeli masz małe dzieci ,auto się tak nie nagrzewa w lato ,Przednie szyby są nie legalne ,bo każda folia nawet UV daje mniej przepuszczalności jak jest norma chyba 20%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam 4 latka, roleta zygzak mcqueen nie daje rady. Z tego co czytam to max 30 % może być zastosowane, z czego passat ma fabrycznie 13 %, więc pozostaje zaledwie trochę do przyciemnienia. Ale dzięki za kontakt i przybliżoną cenę, teraz pozostaje uzbierać kasę do wiosny i podjechać do Puć-ia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z Dolnego Śląska, mam prośbę do kogoś z waszego regionu, chce zakupić w miejscowości Jelcz-Laskowice motocykl, mam ogromną prośbę o sprawdzenie tego moto. Wiem ze to nie samochód ale gdyby ktoś był skłonny mi pomóc to zadzwonię i podam kilka szczegółów na które może popatrzeć. Ja mam do tej miejscowości blisko 500 km w jedną stronę i musiałbym jechać z przyczepką, bo powrót teraz motocyklem to samobójstwo. Z góry dziękuję. Jeśli ktoś mi pomoże, to postaram sie odwdzięczyć. Na chwilę obecną link do działającej aukcji http://allegro.pl/suzuki-gsx-f-600-i1415717667.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie możesz sprawdzić w sklepie internetowym o tu. Kupowałem kiedyś i nie miałem większych zastrzeżeń.

Dziękować za linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękować za linka

 

No problemo, flociarz musi mieć wszystko obcykane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukałem szukałem i nie znalazłem, może ma ktoś z Was bacik anteny do odsprzedania?;) Pamiętam że od kogoś na forum kupowałem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zostało mi trochę smyczy to zapraszam do ich kupowania :D przy większych zamówieniach rabaty...

 

Przy okazji zapraszam też drodzy koledzy na nową serię koszulek (t-shirty, polo) akurat na zbliżające się Wiosnę i Lato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przyciemniałem w firmie Jan Puć Auto Glas Żmigrodzka 81 na 5 tylnych dają homologacje i niby 7 lat na folię gwarancji ,taki zabieg kosztuje 500 zł po 100 za szybe dodatkowo dwie z przodu lekko jedynką przyciemniłem żeby karawan nie wyszedł dodatkowo 150 zł jak w całości ,a warto przyciemniać moim zdaniem jeżeli masz małe dzieci ,auto się tak nie nagrzewa w lato ,Przednie szyby są nie legalne ,bo każda folia nawet UV daje mniej przepuszczalności jak jest norma chyba 20%

Jako, że mieszkam prawie naprzeciwko w/w firmy postanowiłem podejść i się zapytać czy coś się zmieniło. Więc tak

Przyciemnienie samego tyłu 550

Tył+przód 650(przód na własną odpowiedzialność)

Jeżeli by zdecydowało się więcej osób to będzie rabat:)

3 auta 480

5 aut 430-400

Znajdą się jeszcze jacyś chętni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajdą się jeszcze jacyś chętni??

 

Ja bym się pisał ale najwcześniej kwiecień/maj bo dopiero zakończyłem doprowadzanie parcha do wymagalnego stanu pod względem mechanicznym. A wtedy spodziewam się jakiegoś zastrzyku dodatkowej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się pisał ale najwcześniej kwiecień/maj bo dopiero zakończyłem doprowadzanie parcha do wymagalnego stanu pod względem mechanicznym. A wtedy spodziewam się jakiegoś zastrzyku dodatkowej kasy.

Termin oczywiście do dogadania. Ja myślałem o przełomie marca kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajdą się jeszcze jacyś chętni??

 

Ja już nie muszę,ale znam tam szefa :lol Jak coś to podejdę i pogadam,może jeszcze urwie parę złoty jak da radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie muszę,ale znam tam szefa :lol Jak coś to podejdę i pogadam,może jeszcze urwie parę złoty jak da radę :)

Możesz jeszcze przednią szybę przyciemnić:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Termin oczywiście do dogadania. Ja myślałem o przełomie marca kwietnia.

 

Nie mówię nie. Ale muszę poczekać żeby zobaczyć jak mi się wyklaruje sprawa z robotą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię nie. Ale muszę poczekać żeby zobaczyć jak mi się wyklaruje sprawa z robotą :)

Czyli już tak jakby 2 osoby:)

A reszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności