Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Blopie jeden :D pisałem, że nie ma innej opcji bo to do autka nowego, który jest na gwarancji tak więc ci.pa odpada :/ musi być jakiś box aby przed przeglądem wyjąć kreta i wtedy seria, podobno działa to elegancko i jest dużo dedykowanych do silnika wiem, że to nie jest to samo co chip tunne :D ale tutaj za dużego wyboru nie ma... do W8 nic nie modzę, ale czytałem, że programem można zrobić spokojnie przyrost 10% czyli w moim przypadku 27,5 konia a to już by było ponad 300 ogierów :D :D :D ale zostawiam serię nic tam nie będę dłubał bo mocy starcza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w norauto nawet sprzedaja....box na kox a nie do samochodu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rób tam gdzie Moro na grupówce jakiejś i będziesz miał święty spokój

Najlepiej wlepe forumową przyklej , daje ze 20 kucy , w fotel wciska.

Korzystając że brzydka pogoda, trampki letnie założone.

Wreszcie wiosna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w norauto jest ale drogie tyle co np w Vtechu gdzie Ci zrobią box`s pod silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blopie jeden pisałem, że nie ma innej opcji bo to do autka nowego, który jest na gwarancji tak więc ci.pa odpada :/ musi być jakiś box aby przed przeglądem wyjąć kreta i wtedy seria

 

No i co że do nowego :) dryndaj do Ecuproject i powiedz o co biega (wszystko Ci wytłumaczą) a nie się czaisz jak dziewica do orgii :lol :lol2

 

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

 

Korzystając że brzydka pogoda, trampki letnie założone.

Wreszcie wiosna.

 

No właśnie,zakładać letnie buciki czy nie-muszę dryndac do wulkanizatora-lubię chłopa bo śmieszny jest i ma uszy jak Rzymianin sandały :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj tutaj info, że jest inna opcja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,zakładać letnie buciki czy nie-muszę dryndac do wulkanizatora-lubię chłopa bo śmieszny jest i ma uszy jak Rzymianin sandały

ty to na każda okazje dobry tekst znajdziesz :)

 

zakładaj, nie ma co sie o.pierdalać, w sobote pewnie tak jak wczoraj na myjnie to sie wszyscy rzucą na wulkanizatorów a już na pewo morus :P

wczoraj fure opłukałem a dzisiaj po wycieczce do Walbrzycha wygląda jakby przez całą zime nie był myty :/ na szczęście tryb oszczędny za piątaka

Edytowane przez Koćko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawaj tutaj info, że jest inna opcja

 

A co Ty Panie internet i google podjepali czy jak :lol

1.dryndaj tutaj http://www.ecuproject.pl/kontakt.html

2.jak nie to poczytaj o boxe tu-samo gotuje nawet :lolhttp://vtech.pl/powerbox

3.a tu co sądzą chopy o vtechu z Audi Klub Polska http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=72271x

 

Ja z nowym autkiem na gwarancji robiłbym program,starą mapę dostajesz do ręki i przed przeglądem podmianka :) w ecuproject Ci powiedzą wszystko.

Wybacz,ale ja bym się bał,że jak motor się wys ra na gwarancji po boxe-to go wymienią ale stary może trafić do fabryki na badanko :( Jesteś pewien że box nie zostawia śladów gdzieś w kompie silnika na temat dawek sterowania paliwa z powietrzem.Inżynierowie fabryczni też nie są w ciemiążko bici :lol :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje nowych kolegów z Wrocławia. Chciałbym czasem z kimś pogadać na passatowe tematy itp, itd, a kompletnie nie mam z kim. Planujecie w najbliższym czasie jakieś spotkanko co bym mógł na nim się z Wami zintegrowac :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki wątek, robimy spota, tam poczytaj i już nie długo możesz dostać kulą w łeb w ramach integracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Panowie poszukuje nowych kolegów z Wrocławia. Chciałbym czasem z kimś pogadać na passatowe tematy itp, itd, a kompletnie nie mam z kim. Planujecie w najbliższym czasie jakieś spotkanko co bym mógł na nim się z Wami zintegrowac :) ?
wcześniej można podjechać tu ;) w tą sobotę o 17 http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=96301&page=11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpaku, masz wątek ''robimy spota'' i ''minispoty''. najbliższy w sobotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ja to w garażu podmienię felgi kocko ;) mam lewarek moment mi to zajmie a później dopieszczanie i mycie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to w garażu podmienię felgi
mam lewarek moment mi to zajmie

a ostatnio to nie chciało Ci się koła zmieniać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
a ostatnio to nie chciało Ci się koła zmieniać :D

kiedy ? :lol nie kłam

 

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:59 ----------

 

ale chyba jeszcze za wcześnie poranki mroźne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy ?

jak było zimno :D to zapraszałeś na kawę a przy okazji na zmianę koła :P

 

ja jeszcze nie zmieniam, zimówki mam na wykończeniu to pojeżdżę trochę na slikach :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam na wykończeniu to pojeżdżę trochę na slikach

 

Bart to może zrobisz palenie gumy na zakończenie sezonu ;) ?

 

Panowie poszukuje nowych kolegów z Wrocławia. Chciałbym czasem z kimś pogadać na passatowe tematy itp, itd, a kompletnie nie mam z kim. Planujecie w najbliższym czasie jakieś spotkanko co bym mógł na nim się z Wami zintegrowac ?

 

Jednak fajne z Nas chłopaki skoro zachęciliśmy Szpaku'a;)

Dawaj dawaj, furkę przejrzymy, może masz coś fajnego czego któremuś z Nas brakuje :lol

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bart to może zrobisz palenie gumy na zakończenie sezonu ?

tyyy, ale to będzie strasznie śmierdzieć. po co Ci pod milenijnym straż pożarna dodatkowo :lol nawet kiełban nad tym nie upieczesz :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to będzie strasznie śmierdzieć

 

Tak przewiew dobry nie zaczadzimy się ;)

 

Ooooo a do palenia mam 2szt 19'' do odstąpienia ;), zaraz w odpowiedni dział wrzucam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności