Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

mnie się wydaje że to lepsze rozwiązanie jak jechać z( biciem )całą drogę,przy prędkościach o jakich wspominałeś

zostanie zarzucone na tyl jak nie pomoze to juz na letnich chyba pojade

Gościu, żeby 15'' pokrzywić to chyba po schodach na 3 piętro wjeżdżasz, a później przez próg do dużego pokoju

najmniejszego problemu wystarczy troche wiecej jezdzic...juz nie mowie o wroclawiu chociaz najprawdopodobniej w miescie zostaly pokrzywione i nie ma najmniejszego problemu zeby sie pogniotly...tez myslalem ze nic im nie grozi...dodatkowo balon jak ta lala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no nie po stronie pasażera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najmniejszego problemu wystarczy troche wiecej jezdzic...juz nie mowie o wroclawiu chociaz najprawdopodobniej w miescie zostaly pokrzywione i nie ma najmniejszego problemu zeby sie pogniotly...tez myslalem ze nic im nie grozi...dodatkowo balon jak ta lala

 

Widać pech, że trafiłeś na swoja dziurę, a ja fuksiarz jeszcze nie ;) bo powiedzieć że mało jeżdżę nie można

 

no nie po stronie pasażera

 

To było rachunek pasażerowi wystawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nie porównuj ori alu do stali bo to inna bajka panie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano :D

Niemor, z Jackiem dogadany już temat odbioru :)

super krowa, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Widać pech, że trafiłeś na swoja dziurę, a ja fuksiarz jeszcze nie ;) bo powiedzieć że mało jeżdżę nie można

 

 

 

To było rachunek pasażerowi wystawić :D

no nie bardzo bo albo mama więc pewnie by było na kolano i pasem :lol albo młoda mogło by nie byc obiadu :haha

 

---------- Post added at 09:33 ---------- Previous post was at 09:32 ----------

 

dobra do dzieła seryjka ;) za godzinę powrócę do spamowania w regionalnym :P normę trzeba wyrobić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie porównuj ori alu do stali bo to inna bajka panie

 

No może, nie kalkulowałem tak.

Cena ta sama, a nie gnije i dlatego tak wybrałem, widać dobrze ;)

Tylko trochę lukier-ultenienie się zaczyna z nich sypać od soli i chloru, muszę wypiaskować, prysnąć i dalej będę latał

 

Niemor, z Jackiem dogadany już temat odbioru

 

Miodzio Bart !!! Dzięki !!!

Będziem w kontakcie w kwestii odbioru we Wrocku ;)

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na niedźwiedziej 11 Auto-Master

604 952 960

malowałem progi listwy boczne i tylny hokey 600 zł mnie to kosztowało

na Trójkątna 4 Krótki i Długi oni drożsi ale też dobrze malują

600473317

Dzięki Morasku.

 

Powiem Wam, że jedyne felgi jakie skrzywiłem to jak przy drifcie przyłożyłem w krawężnik :lol . Na mieście lub w trasie nie przydarzyło mi się to nigdy. No chyba, że wjeżdżacie w dziurę całym kołem i jeszcze miską rysujecie po ziemi :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to dzisiaj się dzieje, taka zawzięta dyskusja :D do pracy! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

robota to głupota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakby mi się chciało tak jak mi się nie chce :D

ale już się coraz cieplej robi, oby tak dalej to trzeba będzie sezon gryllowy rozpoczynać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jakby mi się chciało tak jak mi się nie chce

i idąc tą myślą właśnie wróciłem ze spacerku, aby czas szybciej zleciał w robocie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecic jakąś firme we Wro gdzie zakupie power box`a do dizla? jakies namiary www?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nawet nie wiem co to jest :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możecie polecic jakąś firme we Wro gdzie zakupie power box`a do dizla? jakies namiary www?

 

Marcin---ty nie pchaj tego badziewia do auta-chyba że sprzedajesz niedługo.

Przecież to zwykły rezystor w plastikowej obudowie,a jak jeszcze kupisz taki,to już wogóle fajnie,mocy przybywaj :lol :lol2

image0014ff32a2nk5.jpg

image0024ffca2ddb6.jpg

image004500d89bhd1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kupi się zamontuję jak nie będzie różnicy to zwracam :D znalazłem taką firme ale wolałbym coś na miejscu zamiast latać po 100km w jedną stronę ;/ a innego wyjścia niema jedynie box w tej sytuacji jest mozliwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie kupi się zamontuję jak nie będzie różnicy to zwracam znalazłem taką firme ale wolałbym coś na miejscu zamiast latać po 100km w jedną stronę ;/ a innego wyjścia niema jedynie box w tej sytuacji jest mozliwy...

 

A wiesz na jakiej zasadzie to działa? to wskrócie.

A no takiej że oszukuje komputer ze podaje mniej paliwa dlatego komp daje wiecej na wtryski i masz przyrost-spalanie wzrasta i moc nieznacznie,temperatura w komorze spalania też :)

Gdzieś czytałem,z parę lat temu że chłopaki pomylili rodzaj silnika-marka się zgadzała (rezystorek nie taki :) ) i przy pierwszym odpaleniu silnik diesla dostał samozapłonu-wkręcił się na max obroty i po motorku :lol

Rób tam gdzie Moro na grupówce jakiejś i będziesz miał święty spokój :dobrze

Nawet jak chcesz w swoim w8 poczarować,to mapę trochę podłubią i będzie git.Co prawda nie tak jak przy turbo-ale różnice powinieś odczuć i będziesz wiedział że to pośmiga :)

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

on pewnie do sprzedaży szykuje dlatego idzie po kosztach a niby po czipsie że jest :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on pewnie do sprzedaży szykuje dlatego idzie po kosztach a niby po czipsie że jest

 

To motodoctor polecam :lol przestanie kopcić,mocy ze 2KM przybędzie i z 1000km przejedzie :lol :lol Sam wlewałem gościowi z 15lat temu i byłem w szoku że kopcenie z wydechu w benzynce ustało :) giełda i poszło padło :lol :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie trzeba zmontować grupę i jechać do ECU, przynajmniej motorki się nie zajadą i coś kucy się zapędzi pod maskę

Jak wstępnie dzwoniłem to powiedzieli, że ceny "grupowe" od 5 aut zrobią ;) a za mojego wyjdzie 800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności