Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

stary to ze zgubilem to ujj.:blady

siedze w domu zalamany bo nawet do ciezarowki nie wsiade bo nie mam karty kierowcy:oszit.

jest godz 18 ktos dzwoni do drzwi:ocochodzi patrze w judasza a tam stoi jakis gosciu z synkiem:zeco.

wygladal mi na jakiegos zebraka.otwieram gosc sie pyta czy to ja i mowi ze znalazl moje dokumenty:D.

stary jak ja sie ucieszylem:hurra:hurra:hurra:jupi:jupi

jak dziecko.

to sie nazywa fart.odetchnalem z ulga.ide sie nakirac.

 

---------- Dodano o 18:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:38 ----------

 

Pamietasz jak byliscie po mnie tez ci wylecialy i lezaly pod autem sieroto za gruby piter ,wlasnie co ty tam nosisz ??

 

mam pokitrane numery tel do dzi...:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

wyslij totka bo masz dzis fart :P uchlaj sie do odcinki ale zostaw dokumenty na chacie :lol bylo mu odpalic pare zyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalem mu 50 zlociszy.a kto bogatemu zabroni.hehe:chytrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
dalem mu 50 zlociszy.a kto bogatemu zabroni.hehe:chytrus

 

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koło 13 Koćko na gajowickiej

ło nie widział cię

 

---------- Dodano o 20:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:08 ----------

 

No wkońcu cos poopalali sie woda pizgawa i słona ale sie potaplalem nawet takze zaliczone

wszyscy w tle w kurtkach ale no tak, rok na siłce to trzeba klate pokazać :haha

 

---------- Dodano o 20:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:09 ----------

 

jest godz 18 ktos dzwoni do drzwi patrze w judasza a tam stoi jakis gosciu z synkiem.

ło lo boga skąd ja to znam, raz mi taksiarz przywiózł dokumenty na drugi dzień, na szczęście nie zdąrzyłem się nawet skapować że zgubiłem

 

---------- Dodano o 20:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:10 ----------

 

Koleś mi 40 minut jarzmo odkręcał z komentarzem "qrwa, o ja pier!@dole".

uwielbiam takich co im krzywda pracować a i jeszcze jak na koniec doda - 5 dych będzie więcej bo było ciężko odkręcić - ale jak jest łatwo to zniżki nie dadzą :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Hehe te z tyla to emeryty niemieckie w ujj tego lazi ale fakt teraz latam w kurtalce bo pizga i deszcz wali :( gdzie rok poł roku jak już :lol

 

---------- Dodano o 20:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:15 ----------

 

Urwa sie nie posmarowalem i teraz mnie zimno telepie sie lekko podgrzalem heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wkońcu cos poopalali sie woda pizgawa i słona ale sie potaplalem nawet takze zaliczone

mloda gada ze jestem żul bo 11 browarow wypilem wczoraj , hehehheh

Pozdro z Rewala

Ale z Ciebie XXL Big Muzzy Luj :lol

a gdzie się tak opaliłeś jak pogody nie ma :hmm ?

 

---------- Dodano o 20:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:30 ----------

 

jest godz 18 ktos dzwoni do drzwi patrze w judasza a tam stoi jakis gosciu z synkiem.

wygladal mi na jakiegos zebraka.otwieram gosc sie pyta czy to ja i mowi ze znalazl moje dokumenty.

Masz farta :ok

Ja kiedyś zgubiłem portfel (tzn. zostawiłem ;) )w kiosku na dworcu jakiś cep go znalazł i zamiast oddać do okienka to zabrał do domu bo myślał że kasa jakaś jest w środku, w domu sie zorientował że lipa i zadzwonił. Koniec końców musiałem do Góry 50 km dygać po dokumenty :wmorde

 

---------- Dodano o 20:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:33 ----------

 

Dziupla dobra. Koleś mi 40 minut jarzmo odkręcał z komentarzem "qrwa, o ja pier!@dole". Poprosiłem o klucze i sobie odkręciłem . Ale namiar pierwsza klasa

hehe :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Pastuje sie jak kaban :lol no do 15 byl lux a teraz naurwia dyszczyk i zimno na maksa bluza i kurtala inaczej nie nada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby cały tydzień ma być taki :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
niby cały tydzień ma być taki :hmm

 

No tak gadaja ale dzis tez podobno mialo lac caly dzien a do 15 jajo opalane bylo :lol

 

---------- Dodano o 21:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:26 ----------

 

Jak bedzie lipa to na piakiernie pojde hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ło nie widział cię

bo octavką jechałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz , a ja nie widziałem :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mućka pamietasz jak Ci pokazywalem kiedys taki rower to gosc dzwonil dzis do mnie za 600zl zagoni bokasa na gwalt potrzebna,brac go
Jak aktualne, to za 600 pl to bierz. Do amatorskiego bujania po parku styknie, bo np na Sobótkę się nim chyba nie będzesz wybierał ? :D

 

---------- Dodano o 10:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:47 ----------

 

siema czarnuchy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam problem i szukam porady. Ostatnio padł mi przepływomierz Boscha oryginalny zrobił prawie 160tys poczytałem że właśnie tyle wytrzymują. Problem w tym że padł mi on 250km od domu i musiałem wracać na uszkodzonym. Wymieniłem przepływkę na Pierburg poczytałem również że są lepsze wytrzymałościowe bo ostatnio te Boscha szybko padają. Co się stało, otóż auto zaczeło podszarpywać zarówno na gazie jak i na benzynie i zrobił się mułowaty. Ostatnio przy regulacji gazu i zbieraniu mapy benzyny zlał mi wtryski :| lecz o dziwo teraz wydaje się że na benzynie chodzi już dobrze. I zwyczajnie zgłupiałem czy ktoś miał podobny przypadek???? Czy jest metoda sprawdzenia że przepływomierz działa na pewno dobrze??? Proszę o pomoc

Pozdro

 

Auto VW Passat 2002r 3BG 1,8T 150KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry :bry2

wybywam za chwilę na swoją swoją starą poznańską dzielnie :D

wieczorem jezdem na zad ;)

 

---------- Dodano o 11:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:43 ----------

 

Witam wszystkich

Mam problem i szukam porady. Ostatnio padł mi przepływomierz Boscha oryginalny zrobił prawie 160tys poczytałem że właśnie tyle wytrzymują. Problem w tym że padł mi on 250km od domu i musiałem wracać na uszkodzonym. Wymieniłem przepływkę na Pierburg poczytałem również że są lepsze wytrzymałościowe bo ostatnio te Boscha szybko padają. Co się stało, otóż auto zaczeło podszarpywać zarówno na gazie jak i na benzynie i zrobił się mułowaty. Ostatnio przy regulacji gazu i zbieraniu mapy benzyny zlał mi wtryski lecz o dziwo teraz wydaje się że na benzynie chodzi już dobrze. I zwyczajnie zgłupiałem czy ktoś miał podobny przypadek???? Czy jest metoda sprawdzenia że przepływomierz działa na pewno dobrze??? Proszę o pomoc

Pozdro

 

Auto VW Passat 2002r 3BG 1,8T 150KM

heh tu raczej nikt Ci nie pomożę, nie ten dział. Nam nie wolno Opiekuni nam nie pozwalają :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wybywam za chwilę na swoją swoją starą poznańską dzielnie

 

Gdzie zaś? :hmm może na Spota do nas wpadniesz na chwilę w Poznaniu? :P

 

---------- Dodano o 11:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:59 ----------

 

Witam wszystkich :)

Mam problem i szukam porady. Ostatnio padł mi przepływomierz Boscha oryginalny zrobił prawie 160tys poczytałem że właśnie tyle wytrzymują. Problem w tym że padł mi on 250km od domu i musiałem wracać na uszkodzonym. Wymieniłem przepływkę na Pierburg poczytałem również że są lepsze wytrzymałościowe bo ostatnio te Boscha szybko padają. Co się stało, otóż auto zaczeło podszarpywać zarówno na gazie jak i na benzynie i zrobił się mułowaty. Ostatnio przy regulacji gazu i zbieraniu mapy benzyny zlał mi wtryski :| lecz o dziwo teraz wydaje się że na benzynie chodzi już dobrze. I zwyczajnie zgłupiałem czy ktoś miał podobny przypadek???? Czy jest metoda sprawdzenia że przepływomierz działa na pewno dobrze??? Proszę o pomoc

Pozdro

 

Auto VW Passat 2002r 3BG 1,8T 150KM

 

Szukajki,ewentualnie google użyj :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich

Mam problem i szukam porady. Ostatnio padł mi przepływomierz Boscha oryginalny zrobił prawie 160tys poczytałem że właśnie tyle wytrzymują. Problem w tym że padł mi on 250km od domu i musiałem wracać na uszkodzonym. Wymieniłem przepływkę na Pierburg poczytałem również że są lepsze wytrzymałościowe bo ostatnio te Boscha szybko padają. Co się stało, otóż auto zaczeło podszarpywać zarówno na gazie jak i na benzynie i zrobił się mułowaty. Ostatnio przy regulacji gazu i zbieraniu mapy benzyny zlał mi wtryski lecz o dziwo teraz wydaje się że na benzynie chodzi już dobrze. I zwyczajnie zgłupiałem czy ktoś miał podobny przypadek???? Czy jest metoda sprawdzenia że przepływomierz działa na pewno dobrze??? Proszę o pomoc

Pozdro

 

Auto VW Passat 2002r 3BG 1,8T 150KM

 

Rozmowy-na-kazdy-temat-bez-pytan-technicznych!!!-Istnieje-opcja-quot-SZUKAJ

 

to jeszcze jeden,dodatkowo mały problem Ci dojdzie: ostrzeżenie

 

p.s

pogoda dziadowska--spadam na basen,jajkami powachlować w morskiej wodzie :lol potem grill i flaszeczka :D

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajkami powachlować w morskiej wodzie

 

Wrocław wywalczył dostep do morza :zeco szacun! :lol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie zaś? może na Spota do nas wpadniesz na chwilę w Poznaniu?

nach Grodzisk.

Nie dam rady o Poznań zahaczyć, jadę imprezkę rodzinną odbębnić i wieczorem muszę być s powrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności