Skocz do zawartości
tacza

Projekt Bi-Xenon w Passku B4 - 100%

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo planuje zrobić kolejną parę lampek, jakoś koło grudnia, bo wtedy będe miał troszkę więcej czasu, więc chętnie odsprzedam moje obecne:)

cervandes to Ty mi migałeś parę dni temu w Gd (zielone kombi B4). W ostatniej chwili zobaczyłem wlepkę:) Powiedz jakie Ty masz lampki wstawione w zderzak bo super się prezentują:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacza - jak będziesz sprzedawał lampki, to pamiętaj o odbiorze osobistym w moim wykonaniu :)

 

A lampki mam dzienne, zresztą polecałem je w tym temacie:

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=24298&highlight=lampy+dziennej

 

Możemy się zamienić łeb w łeb... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielki szacunek i respekt za taki wspanialy pomysl i wykonanie soczewek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrugas

tacza - SUPER to wygląda, sam zastanawiam się nad czymś takim.... czekam na fotki zeby luknąć jak świeca...:) W instalacji coś przerabiałes??? pozdro p.s. co to jest dokłądnie toen zestaw D2S??? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2S jest to rodzaj żarników xenonowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość virus2009

Wie ktoś może nie można byłoby kupić takie lampy soczewkowe do VW PASSAT B$? Albo chociaż złozyć u kogoś zamwienie na takie lampy? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas światełka :P a nie jakieś tam Hidy z allegro :634:

Pełen Szacuneczek ;)

Ps. soczewki i przetwornice w lampach zmieściłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy do Passatów B3 były robione zderzaki ze spryskiwaczami ?

 

 

a145a48b06731351.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i jak powstały kolejne lampy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że robie off, ale nie chciałem zakładać nowego tematu.

Powie mi ktoś, czy te soczewki są na d2s, czy d1s?

537015043_1

537015043

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacza... grudzień za nami :) Sprzedajesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, narazie nie sprzedaje bo bez lamp nie wolno jeździć:) Miałem dość ciężki grudzień i początek roku. Za chwilkę obrona mgr'a, no i przeprowadzka tez sie przytrafiła:). Jak tylko znajde jakis tydzień oddechu to cos napewno powstanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampki jak dla mnie kosa swietnie wyglądają pewnie dlatego ze jestem zwolennikiem montowania do b5 3b ori helli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrecanie tez Ci dziala w tych lampkach? Czy nie dalo sie tego zrobic... bo z tego co wiem to soczewka skreca na ruch kierownicy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skrecanie tez Ci dziala w tych lampkach? Czy nie dalo sie tego zrobic... bo z tego co wiem to soczewka skreca na ruch kierownicy..

Tak mają tylko zaawansowane układy helli, i chyba tylko Merc s-klasa i volvo póki co ma taki bajer. W pozostałych rozwiązaniach stosuje się dodatkową żarówkę, która się zapala, albo też zadanie to przejmuje reflektor przeciwmgłowy. Myśle że sama konwersja halogenu do bixenon'a wystarcza, próba stworzenia z tego oświetlenia którego nie ma nawet vw w nowych samochodach to już wygórowane ambicje.

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego John co do tych soczewek to na 95% są to D2S. A co do skrętnych soczewek to jesteś w błędzie. Niektóre passaty B6 posiadają skrętne soczewki. Moje soczewki tez posiadają dodatkowy silniczek który steruje nimi lewo/prawo, ale nawet nie próbowałem tego współgrać z moim bolidem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mają tylko zaawansowane układy helli, i chyba tylko Merc s-klasa i volvo póki co ma taki bajer. W pozostałych rozwiązaniach stosuje się dodatkową żarówkę, która się zapala, albo też zadanie to przejmuje reflektor przeciwmgłowy. Myśle że sama konwersja halogenu do bixenon'a wystarcza, próba stworzenia z tego oświetlenia którego nie ma nawet vw w nowych samochodach to już wygórowane ambicje.

 

Bixenon skretny a doswietlanie zakretow przewz halogen to zupelnie co innego. Skretne soczewy ma duzo duzo wiecej aut. Chocby moj brat w X5 ma ze reaguja na ruch kierownica, lecz soczewka w prawa strone bardziej skreca niz w lewo, Ppniewaz w lewo moze oslepiac jadacych z naprzeciwka.

 

 

A co do projektu to wielkie uznanie dla kolegi Tomka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektóre passaty B6 posiadają skrętne soczewki. Moje soczewki tez posiadają dodatkowy silniczek który steruje nimi lewo/prawo, ale nawet nie próbowałem tego współgrać z moim bolidem:)

 

hymm... to chyba te passaty b6 nie są z polskiego rynku, bo z tego co ja się orientuje, to passata b6 można doposarzyć w bi-ksenon jedynie z funkcją doświetlania zakrętów (czyli dodatkowa żarówka, zapalająca się przy skręcaniu kierownicą) i kosztuje to u nas około 5000zł.

Skrętną soczewkę, można zamówić, tylko do najnowszych audi, bmw, merca i volvo.

Więc, z racji, ciężkiego póki co zdobycia takich soczewek, przyjąłem, że uzytkownik tacza nie posiada modułu skręcającego soczewką. Jak widać, myliłem się.

Przepraszam za OT.

 

Swoją drogą, ile cię kosztowało polerowanie klosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerowanie klosza to ok 100zł sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności