Skocz do zawartości
kostia

panel klimy,czy będzie problem w podłączeniu panela od climatronic do b3

Rekomendowane odpowiedzi

j/w mam zamiar zmienić panel od klimy,mam zwykły na pokrętła,chcę zamienić na panel od climatronic,czy wystarczy wyjąć stary panel i podpiąć nowy czy trzeba jakiś kombinacji ewentualnie innych części?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Tak jak Ci na gg pisałem trzeba kupić całą klime z climatronika....bo to jest całkiem inne na silniczki(chyba) a ta co teraz masz to na linki ( poprawić mnie jeśli się myle:p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Ci na gg pisałem trzeba kupić całą klime z climatronika....bo to jest całkiem inne na silniczki(chyba) a ta co teraz masz to na linki ( poprawić mnie jeśli się myle:p)

 

dobrze gadasz :Dkostia jeśli chcesz zamienić klime ręczną na klimatronik toooooooo rozsądniejszym wyjściem będzie sprzdać swojego paska i kupienie paska z klimatronikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze gadasz :Dkostia jeśli chcesz zamienić klime ręczną na klimatronik toooooooo rozsądniejszym wyjściem będzie sprzdać swojego paska i kupienie paska z klimatronikiem

nie sprzedam auta dla głupiego panela klimy.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sprzedam auta dla głupiego panela klimy.:)

I to jest wersja ostateczna i tej wersji będziemy się trzymać:mad:.

A tak na poważnie to, moim skromnym zdaniem, manualna regulacja klimatyzacji ma tą przewagę nad klimatronikem, że ta pierwsza jest mniej podatna na awarie, aczkolwiek na pewno mniej komfortowa w eksploatacji.

Ale coś za coś;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to jest wersja ostateczna i tej wersji będziemy się trzymać:mad:.

A tak na poważnie to, moim skromnym zdaniem, manualna regulacja klimatyzacji ma tą przewagę nad klimatronikem, że ta pierwsza jest mniej podatna na awarie, aczkolwiek na pewno mniej komfortowa w eksploatacji.

Ale coś za coś;).

Grzesiu masz absolutną rację:D w ogóle ciesze się że mam klimę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bedek71

A ja mam trochę inne pytanie czy w Passacie B3 bez klimy można ją zainstalować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam trochę inne pytanie czy w Passacie B3 bez klimy można ją zainstalować ??

 

wszystko można :) tylko te koszty :eek: raczej finansowo sie bardzo nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EZG
j/w mam zamiar zmienić panel od klimy,mam zwykły na pokrętła,chcę zamienić na panel od climatronic,czy wystarczy wyjąć stary panel i podpiąć nowy czy trzeba jakiś kombinacji ewentualnie innych części?

Pozdrawiam.

 

ja już w swoim mam klimatronika :)

to trzeba cały komplet kupić, moge Ci dać namiary na PW na tego co mi zamieniał, to Ci wszystko wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile cię to kosztowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EZG

no ja miałam w cenie promocyjnej... ;)

jak chcesz się dokładnie dowiedzieć za ile to zadzwoń sobie - 504 220 773

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności