Skocz do zawartości
darcie

lewy fotel pasażera - sprężyna

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dziś odkurzając autko znalazłem pod fotelem pasażera leżącą na podłodze długą grubą sprężynę, zajrzałem pod fotel kierowcy i taka sprężyna jest zaczepiona pod tym fotelem od strony progu, podobnie jest w fotelu pasażera również jest od strony progu i tu moje pytanie za co odpowiada ta sprężyna i co wiąże sie z jej brakiem?? fotel niby działa poprawnie:confused:

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam nic na temat do czego i po co ona jest nie widze, tylko sa inne wypowiedzi klubowiczow z tym samym problemem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Ci powiem, wyżuć tą sprężynę i jeździj dalej:) Nikt nie wie od czego jest ta sprężyna, wszystkie funkcje fotela działają prawidłowo. Jakiś miesiać temu podczas odkurzania też ją znalazłem i schowałem poprostu do pudełka i jeżdzę bez niej. Możliwe że ona jest do regulacji podnoszenia i opuszczania fotela, ale to działa w porzadku wieć po co sie martwić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ustalilem, że ta spreżyna niby odpowiada za pomoc w przesuwaniu fotela do przodu hmm byc moze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prawda. Ta sprężyna odpowiada za regulację fotela góra/dół. Wspomaga ona podnoszenie. Możesz się przekonać, że bez tej sprężyny podnoszenie idzie bardzo ciężko, jeżeli Twoja szanowna d... na nim siedzi. Jeżeli nie siedzi to idzie lekko. Usiądź na fotelu pasażera i po pompuj sobie, a potem na kierowcy. Różnicę na pewno odczujesz :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności