Skocz do zawartości
scipawka

Blokada radia beta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Od paru tygodni jestem posiadaczem VW Passata z zamontowanym radiem (oryginał) beta. jak do tej pory nie było z nim problemów. Aż tu dzisiaj nie mogę go uruchomić - na wyświetlaczu jest PHONE. Radio działa tylko gdy auto jest wyłączone. Nie mam zamontowanej zmieniarki ani telefonu. Ustawienia Phone przez funkcję TP też nie pomaga.:confused:

Przeczytane na forum posty nic mi nie pomogły.

Za udzieloną pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień temat na taki, który opisuje usterkę, inaczej kosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełaczenie w tryb telefonu jest wywołane poprzez podanie masy na odpowiedni pin (jeden z pinów kostki zasilania, opis "Tel Mute").

Dlaczego działa na wyłaczonym zapłonie :582:

 

Sprawdź konektory wtyczki radia, może tam jakaś zwora się zrobiła? Spróbuj odłączyć kostkę i połącz ponownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj odłączyć kostkę i połącz ponownie

 

Tylko sprawdź czy poprzedni właściciel dał Ci kod do radia, bo następny Twój temat będzie: Zablkowałem radio, jak odblokować i z kąd wziąść kod :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przełaczenie w tryb telefonu jest wywołane poprzez podanie masy na odpowiedni pin (jeden z pinów kostki zasilania, opis "Tel Mute").

 

 

pin A2 kostki ISO - najprawdopodobniej masz tam podana masa tak jak stwierdzili poprzednicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po raz kolejny

Nie znam się na elektryce. Ale wyciągnąłem radio obejrzałem kostki i nie było tam żadnych śladów aby którykolwiek z kabli był uszkodzony.

dodam jeszcze że radio tez nie gra, gdy nawet włączę przełącznik do świateł przy zgaszonym silniku. Jutro podjadę do elektryka może on coś poradzi.

 

Witam ponownie

Chyba jestem w połowie drogi. Odłączyłem kostkę przy światłach i radio zaczęło grać przy włączonym silniku ale w trakcie grania następuje sekundowa przerwa i mruga w tym czasie dioda od kodu radia. Dodam że kod został aktywowany chyba zgodnie z zasadami. Jutro będę kombinował dalej. za wszelkie sugestie będę wdzięczny

 

// patrz punkt 2.4 http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=2102

// kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności